Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
събота, 5 септември, 2026
06:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.30 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиудад Хуарес, а гостите от Пачука.
Разстоянието между двата града е 1 505.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпико Бенито Хуарес,
който има капацитет от
22 300 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Олимпико Бенито Хуарес.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хуарес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
4 - 0 |
Хуарес |
1.26 |
5.65 |
8.51 |
| 22.08.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
1 - 2 |
Америка Мексико |
4.12 |
3.73 |
1.74 |
| 16.08.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
6 - 1 |
Хуарес |
1.54 |
4.20 |
4.95 |
| 12.08.2026 |
Купа на Лигите |
Реал Солт Лейк |
3 - 0 |
Хуарес |
1.62 |
4.01 |
4.46 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигите |
Ванкувър Уайткепс |
1 - 3 |
Хуарес |
1.34 |
5.10 |
6.92 |
| 05.08.2026 |
Купа на Лигите |
Минесота Юнайтед |
1 - 2 |
Хуарес |
1.74 |
3.75 |
4.09 |
| 01.08.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
1 - 5 |
Пумас УНАМ Мексико |
2.47 |
3.35 |
2.61 |
| 26.07.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Хуарес |
1.40 |
4.59 |
6.48 |
| 18.07.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
0 - 1 |
Пуебла |
1.64 |
3.83 |
4.66 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Колорадо Рапидс |
1 - 1 |
Хуарес |
2.24 |
3.77 |
2.55 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 загуби
в последните 3 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.12 |
3.39 |
2.11 |
| 24.08.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Пачука |
2.95 |
3.42 |
2.20 |
| 18.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Пуебла |
1.52 |
4.03 |
5.62 |
| 12.08.2026 |
Купа на Лигите |
Шарлът |
0 - 1 |
Пачука |
1.70 |
3.94 |
4.02 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигите |
Кълъмбъс Крю |
2 - 1 |
Пачука |
2.16 |
3.55 |
2.87 |
| 05.08.2026 |
Купа на Лигите |
Синсинати |
3 - 1 |
Пачука |
1.99 |
3.79 |
3.10 |
| 02.08.2026 |
Лига МХ |
Леон |
1 - 0 |
Пачука |
2.82 |
3.31 |
2.33 |
| 27.07.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 2 |
Керетаро |
1.52 |
3.95 |
5.64 |
| 19.07.2026 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
0 - 3 |
Пачука |
2.32 |
3.36 |
2.79 |
| 18.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Пумас УНАМ Мексико |
1 - 0 |
Пачука |
2.16 |
3.55 |
2.92 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.02.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 0 |
Хуарес |
1.94 |
3.33 |
3.74 |
| 24.11.2025 |
ПД Аперт. Плейоф |
Хуарес |
2 - 1 |
Пачука |
2.58 |
3.25 |
2.60 |
| 19.10.2025 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 2 |
Пачука |
2.64 |
3.26 |
2.55 |
| 02.03.2025 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 2 |
Пачука |
3.27 |
3.51 |
2.04 |
| 10.11.2024 |
Лига МХ |
Пачука |
0 - 1 |
Хуарес |
1.47 |
4.41 |
5.74 |
| 03.03.2024 |
Лига МХ |
Пачука |
3 - 2 |
Хуарес |
1.40 |
4.58 |
6.94 |
| 21.10.2023 |
Лига МХ |
Хуарес |
0 - 1 |
Пачука |
2.32 |
3.38 |
2.88 |
| 23.01.2023 |
Лига МХ |
Пачука |
4 - 1 |
Хуарес |
1.57 |
3.76 |
5.69 |
| 15.09.2022 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 1 |
Пачука |
3.40 |
3.24 |
2.09 |
| 16.04.2022 |
Лига МХ |
Хуарес |
1 - 2 |
Пачука |
4.56 |
3.31 |
1.77 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хуарес имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
6 |
5 |
1 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
16 |
| 2 |
Депортиво Толука |
6 |
4 |
1 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
13 |
| 3 |
Тихуана |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 4 |
Атлас Гуадалахара |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 5 |
Чивас Гуадалахара |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 6 |
Керетаро |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 7 |
Леон |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 8 |
Пуебла |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 9 |
Монтерей |
6 |
3 |
0 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
9 |
| 10 |
Крус Асул |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 11 |
Пумас УНАМ Мексико |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 12 |
Некакса Агуаскалиентес |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
7 |
| 13 |
Атлетико Сан Луис |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 14 |
Атланте |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 15 |
Пачука |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 16 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 17 |
Сантос Лагуна |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
| 18 |
Хуарес |
6 |
0 |
0 |
6 |
3 |
19 |
-16 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хуарес |
|
| Пачука |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хуарес |
Хуарес |
|
Пачука |
Пачука |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
Депортиво Толука |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Тихуана |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Атлас Гуадалахара |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Чивас Гуадалахара |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Керетаро |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Леон |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Пуебла |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 3 |
|
|
| 9 |
Монтерей |
|
6 - 1 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Крус Асул |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Пумас УНАМ Мексико |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Атлетико Сан Луис |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Атланте |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Пачука |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Сантос Лагуна |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Хуарес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хуарес |
Пачука |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
6 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
8 |
| Получени Голове |
19 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.33 |
| Средно Получени |
3.17 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
50% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
83% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.67 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.30 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака