Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
събота, 18 юли, 2026
06:00
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 04:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиудад Хуарес, а гостите от Пуебла.
Разстоянието между двата града е 1 634.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпико Бенито Хуарес,
който има капацитет от
22 300 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Олимпико Бенито Хуарес.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хуарес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Колорадо Рапидс |
1 - 1 |
Хуарес |
2.24 |
3.77 |
2.55 |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Хуарес |
2 - 0 |
Атланте |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.88 |
3.63 |
3.57 |
| 22.04.2026 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
4 - 2 |
Хуарес |
1.83 |
3.75 |
3.72 |
| 19.04.2026 |
Лига МХ |
Леон |
3 - 1 |
Хуарес |
2.21 |
3.54 |
2.87 |
| 11.04.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
1 - 2 |
Тихуана |
1.84 |
3.58 |
3.84 |
| 08.04.2026 |
Лига МХ |
Керетаро |
1 - 1 |
Хуарес |
2.81 |
3.30 |
2.34 |
| 04.04.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Хуарес |
2.62 |
3.37 |
2.46 |
| 23.03.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 1 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3.08 |
3.31 |
2.19 |
| 14.03.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 2 |
Монтерей |
2.42 |
3.39 |
2.67 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Пуебла - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Атлас Гуадалахара |
3 - 4 |
Пуебла |
- |
- |
- |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Пуебла |
3 - 1 |
Тласкала |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 2 |
Керетаро |
2.38 |
3.39 |
2.69 |
| 22.04.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
2 - 1 |
Пуебла |
1.49 |
4.31 |
5.50 |
| 19.04.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
5 - 0 |
Пуебла |
1.29 |
5.19 |
8.85 |
| 11.04.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
0 - 1 |
Леон |
2.26 |
3.43 |
2.84 |
| 04.04.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Хуарес |
2.62 |
3.37 |
2.46 |
| 23.03.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
2 - 1 |
Пуебла |
2.45 |
3.47 |
2.60 |
| 14.03.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
0 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
2.04 |
3.51 |
3.24 |
| 08.03.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 1 |
Пуебла |
1.79 |
3.57 |
4.12 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Хуарес |
2.62 |
3.37 |
2.46 |
| 25.10.2025 |
Лига МХ |
Хуарес |
4 - 4 |
Пуебла |
1.71 |
3.66 |
4.55 |
| 30.03.2025 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 0 |
Пуебла |
1.84 |
3.41 |
4.09 |
| 28.09.2024 |
Лига МХ |
Пуебла |
2 - 3 |
Хуарес |
2.22 |
3.34 |
3.02 |
| 24.03.2024 |
Лига МХ |
Хуарес |
4 - 3 |
Пуебла |
1.96 |
3.52 |
3.44 |
| 26.08.2023 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 0 |
Хуарес |
2.45 |
3.32 |
2.69 |
| 01.04.2023 |
Лига МХ |
Хуарес |
0 - 2 |
Пуебла |
1.94 |
3.32 |
3.79 |
| 27.08.2022 |
Лига МХ |
Пуебла |
2 - 2 |
Хуарес |
2.28 |
3.15 |
3.09 |
| 02.03.2022 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Хуарес |
1.75 |
3.38 |
4.71 |
| 30.10.2021 |
Лига МХ |
Хуарес |
0 - 2 |
Пуебла |
2.33 |
3.08 |
2.98 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хуарес имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 18.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тихуана |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Некакса Агуаскалиентес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Атланте |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 4 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 5 |
Америка Мексико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Атлас Гуадалахара |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Атлетико Сан Луис |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Депортиво Толука |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Керетаро |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Крус Асул |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Леон |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Монтерей |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пачука |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пуебла |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пумас УНАМ Мексико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Сантос Лагуна |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Хуарес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Чивас Гуадалахара |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хуарес |
Пуебла |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 04:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите