Колумбия - Копа Колумбия (2024)
04:00
Хуниор Баранкиля
Индепендиенте Меделин
с резултат 3 - 4 в продълженията
Индепендиенте Меделин2 - 0Хуниор Баранкиля
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.25 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.10.2024 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баранкиля, а гостите от Меделин. Разстоянието между двата града е 531.5 км. Мачът ще се играе на стадион Роберто Мелендес, който има капацитет от 50 000 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Роберто Мелендес. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Хуниор Баранкиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2024 | Примера А | Хагуарес де Кордоба | 1 - 1 | Хуниор Баранкиля | 3.54 | 3.03 | 2.13 |
| 27.09.2024 | Примера А | Атлетико Насионал | 0 - 3 | Хуниор Баранкиля *** | 1.71 | 3.41 | 4.90 |
| 23.09.2024 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 3 - 4 | Агилас Дорадас | 1.95 | 3.04 | 4.09 |
| 12.09.2024 | Копа Колумбия | Индепендиенте Меделин | 2 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.93 | 3.11 | 4.06 |
| 02.09.2024 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 1 - 1 | Санта Фе Богота | 1.94 | 2.98 | 4.35 |
| 29.08.2024 | Примера А | Депортиво Пасто | 1 - 0 | Хуниор Баранкиля | 2.40 | 2.76 | 3.27 |
| 25.08.2024 | Примера А | Депортес Толима | 0 - 1 | Хуниор Баранкиля | 1.89 | 3.38 | 3.89 |
| 21.08.2024 | Копа Либ. Плейоф | Хуниор Баранкиля | 1 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 2.06 | 3.09 | 3.77 |
| 18.08.2024 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 2 - 1 | Форталеса | 1.82 | 3.25 | 4.42 |
| 14.08.2024 | Копа Либ. Плейоф | Коло-Коло Сантяго | 1 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.85 | 3.19 | 4.50 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Индепендиенте Меделин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2024 | Примера А | Онсе Калдас | 0 - 2 | Индепендиенте Меделин | 1.99 | 3.05 | 3.98 |
| 26.09.2024 | Копа Судамерикана | Индепендиенте Меделин | 1 - 1 | Ланус | 2.44 | 2.96 | 2.99 |
| 22.09.2024 | Примера А | Индепендиенте Меделин | 0 - 1 | Депортес Толима | 3.93 | 3.12 | 1.97 |
| 19.09.2024 | Копа Судамерикана | Ланус | 0 - 0 | Индепендиенте Меделин | 1.67 | 3.46 | 5.19 |
| 15.09.2024 | Примера А | Агилас Дорадас | 1 - 1 | Индепендиенте Меделин | 1.87 | 3.05 | 4.51 |
| 12.09.2024 | Копа Колумбия | Индепендиенте Меделин | 2 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.93 | 3.11 | 4.06 |
| 09.09.2024 | Примера А | Депортиво Пасто | 1 - 0 | Индепендиенте Меделин | 2.34 | 2.91 | 3.19 |
| 27.08.2024 | Примера А | Форталеса | 2 - 2 | Индепендиенте Меделин | 2.24 | 3.02 | 3.30 |
| 22.08.2024 | Копа Судамерикана | Индепендиенте Меделин | 4 - 0 | Палестино Сантяго | 1.68 | 3.38 | 5.36 |
| 15.08.2024 | Копа Судамерикана | Палестино Сантяго | 2 - 2 | Индепендиенте Меделин | 2.53 | 2.81 | 3.04 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2024 | Копа Колумбия | Индепендиенте Меделин | 2 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.93 | 3.11 | 4.06 |
| 28.07.2024 | Примера А | Индепендиенте Меделин | 0 - 0 | Хуниор Баранкиля | 2.21 | 3.08 | 3.27 |
| 02.02.2024 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 3 - 0 | Индепендиенте Меделин | 1.90 | 3.22 | 3.97 |
| 14.12.2023 | Клаусура Плейоф | Индепендиенте Меделин | 2 - 1 | Хуниор Баранкиля | 1.72 | 3.40 | 4.71 |
| 10.12.2023 | Клаусура Плейоф | Хуниор Баранкиля | 3 - 2 | Индепендиенте Меделин | 1.90 | 3.21 | 4.01 |
| 24.07.2023 | Примера А | Индепендиенте Меделин | 1 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.78 | 3.28 | 4.48 |
| 30.01.2023 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 1 - 1 | Индепендиенте Меделин | 1.93 | 3.16 | 3.98 |
| 14.08.2022 | Примера А | Хуниор Баранкиля | 4 - 2 | Индепендиенте Меделин | 1.80 | 3.26 | 4.64 |
| 17.02.2022 | Примера А | Индепендиенте Меделин | 2 - 0 | Хуниор Баранкиля | 1.95 | 3.23 | 3.76 |
| 01.08.2021 | Примера А | Индепендиенте Меделин | 0 - 0 | Хуниор Баранкиля | 3.13 | 2.79 | 2.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хуниор Баранкиля имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Примера А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Онсе Калдас | 12 | +8 | 26 |
| 2 | Америка де Кали | 10 | +9 | 23 |
| 3 | Депортес Толима | 12 | +8 | 21 |
| 4 | Санта Фе Богота | 9 | +8 | 20 |
| 5 | Атлетико Насионал | 11 | +5 | 19 |
| 6 | Мильонариос Богота | 11 | +7 | 18 |
| 7 | Форталеса | 12 | +2 | 18 |
| 8 | Депортиво Пасто | 11 | +4 | 17 |
| 9 | Хуниор Баранкиля | 11 | +3 | 16 |
| 10 | Агилас Дорадас | 10 | +2 | 16 |
| 11 | Атлетико Букараманга | 11 | -1 | 16 |
| 12 | Патриотас Бояка | 12 | -4 | 13 |
| 13 | Интернасионал де Богота | 11 | -5 | 13 |
| 14 | Индепендиенте Меделин | 10 | -1 | 11 |
| 15 | Депортиво Перейра | 10 | -2 | 11 |
| 16 | Алианса Валедупар | 11 | -3 | 9 |
| 17 | Депортиво Кали | 11 | -9 | 9 |
| 18 | Хагуарес де Кордоба | 12 | -8 | 8 |
| 19 | Бояка Чико | 11 | -11 | 8 |
| 20 | Енвигадо | 10 | -12 | 5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.25 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.10.2024 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра