Хондурас - Национална Лига (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
02:15
Хутикалпа
Депортиво Чолома
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
2.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.23 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хутикалпа, а гостите от Чолома.
Разстоянието между двата града е 213.9 км.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хутикалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
2 - 1 |
Хутикалпа |
1.83 |
3.36 |
3.76 |
| 21.09.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
3 - 2 |
Маратон Сан Педро |
5.67 |
3.63 |
1.52 |
| 14.09.2026 |
Национална Лига |
Атл. Индепенд. |
2 - 1 |
Хутикалпа |
1.64 |
3.69 |
4.39 |
| 07.09.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
0 - 3 |
Хенесис ПН |
3.51 |
3.23 |
1.93 |
| 29.08.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
1 - 0 |
Лобос УПНФМ |
2.93 |
3.27 |
2.16 |
| 23.08.2026 |
Национална Лига |
Естрея Роха |
5 - 2 |
Хутикалпа |
1.65 |
3.68 |
4.35 |
| 17.08.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 0 |
Хутикалпа |
1.24 |
5.22 |
9.53 |
| 10.08.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
1 - 3 |
Олимпия Тегусигалпа |
8.85 |
4.64 |
1.29 |
| 03.08.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
0 - 3 |
Мотагуа Тегусигалпа |
7.47 |
4.48 |
1.33 |
| 27.04.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
1 - 0 |
Лобос УПНФМ |
2.51 |
3.35 |
2.38 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Депортиво Чолома - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 1 |
Деп. Чолома |
1.24 |
5.50 |
8.92 |
| 19.09.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
2 - 0 |
Естрея Роха |
2.34 |
3.22 |
2.65 |
| 14.09.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
1 - 0 |
Деп. Чолома |
1.83 |
3.42 |
3.63 |
| 05.09.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
0 - 0 |
Оланчо |
3.44 |
3.64 |
1.82 |
| 31.08.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
2 - 1 |
Деп. Чолома |
1.38 |
4.35 |
6.32 |
| 23.08.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
2 - 0 |
Платенсе |
2.31 |
3.25 |
2.68 |
| 17.08.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
0 - 1 |
Маратон Сан Педро |
5.37 |
3.93 |
1.50 |
| 10.08.2026 |
Национална Лига |
Атл. Индепенд. |
2 - 1 |
Деп. Чолома |
1.97 |
3.41 |
3.19 |
| 02.08.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 0 |
Деп. Чолома |
1.82 |
3.47 |
3.62 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Маратон Сан Педро |
0 - 1 |
Деп. Чолома |
1.23 |
5.43 |
9.37 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
1 - 1 |
Хутикалпа |
1.97 |
3.52 |
3.08 |
| 25.01.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
1 - 0 |
Деп. Чолома |
1.50 |
4.05 |
4.88 |
| 26.10.2025 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
2 - 2 |
Хутикалпа |
2.56 |
3.33 |
2.37 |
| 18.08.2025 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
3 - 2 |
Деп. Чолома |
2.01 |
3.31 |
3.19 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хутикалпа имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Национална Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Еспаня |
9 |
6 |
3 |
0 |
14 |
4 |
+10 |
21 |
| 2 |
Олимпия Тегусигалпа |
9 |
6 |
2 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
20 |
| 3 |
Маратон Сан Педро |
9 |
5 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
18 |
| 4 |
Мотагуа Тегусигалпа |
9 |
5 |
1 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
16 |
| 5 |
Оланчо |
9 |
2 |
6 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
12 |
| 6 |
Хенесис ПН |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
7 |
+3 |
11 |
| 7 |
Атлетико Индепендиенте |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
10 |
| 8 |
Естрея Роха Данли |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 9 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
9 |
2 |
3 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
9 |
| 10 |
Платенсе |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
19 |
-11 |
8 |
| 11 |
Депортиво Чолома |
9 |
2 |
1 |
6 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 12 |
Хутикалпа |
9 |
2 |
0 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хутикалпа |
|
| Депортиво Чолома |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хутикалпа |
Хутикалпа |
|
Депортиво Чолома |
Депортиво Чолома |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Реал Еспаня |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Олимпия Тегусигалпа |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 3 |
Маратон Сан Педро |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Мотагуа Тегусигалпа |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Оланчо |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Хенесис ПН |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Атлетико Индепендиенте |
|
2 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Естрея Роха Данли |
|
5 - 2 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Платенсе |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Депортиво Чолома |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Хутикалпа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хутикалпа |
Депортиво Чолома |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
7 |
| Получени Голове |
21 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.78 |
| Средно Получени |
2.33 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
67% |
56% |
| Мачове Получил |
89% |
67% |
| Гол/Гол |
56% |
33% |
| Над 1.5 |
78% |
67% |
| Над 2.5 |
78% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
11 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.60 |
| Средно Получени |
2.20 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
80% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
2.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.23 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака