Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
22:00
22:00
Хувентуд Торемолинос
Реал Мурсия
Прогнози на потребителите
1 100% за Хувентуд Торемолинос
X 0% за равен
2 0% за Реал Мурсия
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 2.15 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.57 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Торемолинос, а гостите от Мурсия. Разстоянието между двата града е 334.5 км. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хувентуд Торемолинос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Марбеля | 0 - 1 | Хув. Торемолинос | 3.61 | 3.52 | 1.81 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 3 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 2.60 | 3.12 | 2.47 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Тарасона | 0 - 0 | Хув. Торемолинос | 1.97 | 3.10 | 3.64 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 1 - 2 | Бетис Баломпие | 1.81 | 3.54 | 3.70 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 2 - 1 | Хув. Торемолинос | 1.60 | 3.47 | 4.97 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 0 - 1 | Картахена | 2.44 | 2.86 | 2.80 |
| 28.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 0 | Хув. Торемолинос | 2.04 | 3.11 | 3.38 |
| 21.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 1 - 0 | Атлетико Санлукеньо | 1.64 | 3.45 | 4.70 |
| 14.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 2 - 2 | Хув. Торемолинос | 1.78 | 3.34 | 4.10 |
| 08.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 1 - 0 | Алкоркон | 2.68 | 2.91 | 2.51 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Реал Мурсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 1 - 2 | Бетис Баломпие | 1.60 | 3.65 | 4.58 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Сабадел | 2 - 2 | Реал Мурсия | 1.85 | 3.11 | 4.08 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | КЕ Еуропа | 0 - 2 | Реал Мурсия | 2.31 | 3.00 | 2.94 |
| 17.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 2 - 3 | Антекера | 1.67 | 3.43 | 4.65 |
| 11.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 1 | Реал Мурсия | 2.48 | 2.96 | 2.66 |
| 05.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 2 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 2.15 | 2.87 | 3.31 |
| 29.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Севиля Атлетико | 0 - 1 | Реал Мурсия | 4.12 | 2.97 | 1.87 |
| 22.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 1 - 0 | Тарасона | 1.75 | 3.07 | 4.69 |
| 15.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Еркулес | 2 - 0 | Реал Мурсия | 2.25 | 2.77 | 3.24 |
| 11.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 1 - 1 | Марбеля | 1.57 | 3.46 | 5.38 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 1 - 0 | Хув. Торемолинос | 1.49 | 3.59 | 6.33 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Елденсе | 36 | +20 | 66 |
| 2 | Сабадел | 36 | +25 | 65 |
| 3 | Атлетико Мадрид Б | 36 | +19 | 64 |
| 4 | Виляреал Б | 36 | +20 | 59 |
| 5 | КЕ Еуропа | 36 | +5 | 57 |
| 6 | Картахена | 36 | +1 | 56 |
| 7 | Алхесирас | 36 | +3 | 55 |
| 8 | Антекера | 36 | 0 | 50 |
| 9 | Еркулес | 36 | 0 | 50 |
| 10 | Теруел | 36 | -4 | 48 |
| 11 | Ибиса | 36 | +5 | 47 |
| 12 | Алкоркон | 36 | +2 | 47 |
| 13 | Хувентуд Торемолинос | 36 | -2 | 46 |
| 14 | Реал Мурсия | 36 | -2 | 46 |
| 15 | Тарасона | 36 | -4 | 45 |
| 16 | Химнастик де Тарагона | 36 | -10 | 43 |
| 17 | Бетис Депортиво Баломпие | 36 | -14 | 41 |
| 18 | Марбеля | 36 | -17 | 31 |
| 19 | Атлетико Санлукеньо | 36 | -26 | 29 |
| 20 | Севиля Атлетико | 36 | -21 | 27 |
Хронология в първенството
| Хувентуд Торемолинос | |
| Реал Мурсия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хувентуд Торемолинос | Хувентуд Торемолинос | Реал Мурсия | Реал Мурсия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Елденсе | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Сабадел | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Атлетико Мадрид Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Виляреал Б | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | КЕ Еуропа | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Картахена | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Алхесирас | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Антекера | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 9 | Еркулес | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Теруел | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Ибиса | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Алкоркон | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Хувентуд Торемолинос | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 14 | Реал Мурсия | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 15 | Тарасона | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Химнастик де Тарагона | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 17 | Бетис Депортиво Баломпие | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Марбеля | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 19 | Атлетико Санлукеньо | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 20 | Севиля Атлетико | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Представяне в Шампионата
| Хувентуд Торемолинос | Реал Мурсия | |
| Победи | 11 | 12 |
| Равни | 13 | 10 |
| Загуби | 12 | 14 |
| Вкарани Голове | 43 | 37 |
| Получени Голове | 45 | 39 |
| Средно Вкарани | 1.19 | 1.03 |
| Средно Получени | 1.25 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 75% | 69% |
| Мачове Получил | 75% | 75% |
| Гол/Гол | 53% | 50% |
| Над 1.5 | 75% | 69% |
| Над 2.5 | 42% | 31% |
| Над 3.5 | 22% | 11% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 7 | 6 |
| Равни | 7 | 5 |
| Загуби | 4 | 7 |
| Вкарани Голове | 24 | 17 |
| Получени Голове | 18 | 17 |
| Средно Вкарани | 1.33 | 0.94 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.94 |
| Мачове Вкарал | 83% | 67% |
| Мачове Получил | 72% | 67% |
| Гол/Гол | 56% | 39% |
| Над 1.5 | 78% | 67% |
| Над 2.5 | 39% | 22% |
| Над 3.5 | 17% | 6% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 2.15 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.57 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Хувентуд Торемолинос
X 0% за равен
2 0% за Реал Мурсия
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
