Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
14:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.80 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хвидовре, а гостите от Хилерьод.
Разстоянието между двата града е 32.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хвидовре,
който има капацитет от
12 000 места, от които седящи 4 600.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хвидовре.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хвидовре - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
1 - 2 |
Хвидовре |
1.68 |
3.88 |
4.23 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лингби |
3 - 4 |
Хвидовре |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.46 |
3.41 |
2.54 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 2 |
Олборг |
2.23 |
3.42 |
2.82 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.42 |
3.36 |
2.62 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Фредериция |
3.03 |
3.50 |
2.08 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
1 - 1 |
Хвидовре |
2.20 |
3.38 |
2.91 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Кьоге |
0 - 2 |
Хвидовре |
3.33 |
3.51 |
1.96 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Есберг |
2.35 |
3.41 |
2.67 |
| 06.08.2026 |
Купа на Дания |
Нествед |
1 - 0 |
Хвидовре |
2.99 |
3.32 |
2.13 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Хилерьод - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
0 - 2 |
Фредериция |
5.40 |
4.34 |
1.48 |
| 18.09.2026 |
Първа Дивизия |
Колдинг |
1 - 1 |
Хилерьод |
1.81 |
3.63 |
3.78 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 0 |
АБ Гладсаксе |
2.38 |
3.53 |
2.55 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Кьоге |
1 - 1 |
Хилерьод |
2.55 |
3.44 |
2.42 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
3 - 1 |
Хобро |
2.47 |
3.40 |
2.53 |
| 20.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вендсисел |
1 - 0 |
Хилерьод |
2.29 |
3.48 |
2.70 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 1 |
Орхус Фремад |
2.36 |
3.37 |
2.67 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
5 - 4 |
Хилерьод |
1.56 |
3.91 |
5.07 |
| 01.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
2 - 3 |
Есберг |
2.57 |
3.50 |
2.37 |
| 24.07.2026 |
Първа Дивизия |
Олборг |
1 - 0 |
Хилерьод |
2.04 |
3.55 |
3.08 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.05.2026 |
Група за Промоция |
Хилерьод |
2 - 1 |
Хвидовре |
2.57 |
3.39 |
2.42 |
| 03.04.2026 |
Група за Промоция |
Хвидовре |
1 - 1 |
Хилерьод |
1.93 |
3.32 |
3.56 |
| 18.10.2025 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 1 |
Хвидовре |
2.33 |
3.32 |
2.73 |
| 20.09.2025 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
3 - 1 |
Хилерьод |
2.75 |
3.39 |
2.28 |
| 01.11.2024 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 0 |
Хвидовре |
2.44 |
3.15 |
2.72 |
| 20.08.2024 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
0 - 0 |
Хилерьод |
2.22 |
3.50 |
2.80 |
| 27.01.2024 |
Приятелски срещи |
Хилерьод |
7 - 2 |
Хвидовре |
3.25 |
4.05 |
2.02 |
| 25.02.2023 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 1 |
Хвидовре |
4.51 |
3.71 |
1.69 |
| 05.08.2022 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
3 - 1 |
Хилерьод |
1.29 |
5.25 |
9.36 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хвидовре имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хвидовре |
10 |
7 |
3 |
0 |
20 |
10 |
+10 |
24 |
| 2 |
Вейле |
10 |
5 |
4 |
1 |
23 |
15 |
+8 |
19 |
| 3 |
Фредериция |
10 |
4 |
5 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
17 |
| 4 |
Олборг |
10 |
3 |
5 |
2 |
14 |
14 |
0 |
14 |
| 5 |
Хобро |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 6 |
Орхус Фремад |
10 |
3 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 7 |
АБ Гладсаксе |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Кьоге |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 9 |
Вендсисел |
10 |
2 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 10 |
Колдинг |
10 |
1 |
6 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 11 |
Хилерьод |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Есберг |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хвидовре |
|
| Хилерьод |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хвидовре |
Хвидовре |
|
Хилерьод |
Хилерьод |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хвидовре |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Вейле |
|
1 - 2 |
|
|
|
5 - 4 |
5 - 4 |
| 3 |
Фредериция |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Олборг |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Хобро |
|
1 - 3 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 6 |
Орхус Фремад |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
АБ Гладсаксе |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Кьоге |
|
0 - 2 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Вендсисел |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Колдинг |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Хилерьод |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Есберг |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 3 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хвидовре |
Хилерьод |
| Победи |
7 |
2 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
0 |
5 |
| Вкарани Голове |
20 |
13 |
| Получени Голове |
10 |
16 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
100% |
70% |
| Мачове Получил |
80% |
90% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
90% |
70% |
| Над 2.5 |
70% |
30% |
| Над 3.5 |
40% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
60% |
| Над 2.5 |
100% |
20% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.80 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака