Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
понеделник, 9 ноември, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.86 |
3.50 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хвидовре, а гостите от Орхус.
Разстоянието между двата града е 151.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хвидовре,
който има капацитет от
12 000 места, от които седящи 4 600.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хвидовре.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хвидовре - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 1 |
Хвидовре |
2.91 |
3.64 |
2.10 |
| 23.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 2 |
Кьоге |
1.83 |
3.76 |
3.59 |
| 18.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
1 - 0 |
Хилерьод |
1.51 |
4.19 |
5.28 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
1 - 2 |
Хвидовре |
1.68 |
3.88 |
4.23 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лингби |
3 - 4 |
Хвидовре |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.46 |
3.41 |
2.54 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 2 |
Олборг |
2.23 |
3.42 |
2.82 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.42 |
3.36 |
2.62 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Фредериция |
3.03 |
3.50 |
2.08 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
1 - 1 |
Хвидовре |
2.20 |
3.38 |
2.91 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Орхус Фремад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
2 - 0 |
Хилерьод |
2.06 |
3.51 |
3.11 |
| 29.10.2026 |
Купа на Дания |
Орхус Фремад |
0 - 3 |
ФК Копенхаген |
8.95 |
5.70 |
1.23 |
| 24.10.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
1.50 |
4.22 |
5.26 |
| 16.10.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
Есберг |
2.18 |
3.55 |
2.82 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
2 - 0 |
Орхус Фремад |
2.07 |
3.49 |
3.06 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.46 |
3.41 |
2.54 |
| 11.09.2026 |
Първа Дивизия |
Вендсисел |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
2.28 |
3.36 |
2.79 |
| 06.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
2 - 1 |
Колдинг |
2.32 |
3.34 |
2.73 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
Вейле |
3.23 |
3.68 |
1.95 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
1.52 |
4.05 |
5.25 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.46 |
3.41 |
2.54 |
| 01.11.2025 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
Хвидовре |
2.08 |
3.47 |
3.01 |
| 15.08.2025 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 0 |
Орхус Фремад |
2.48 |
3.34 |
2.54 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Хвидовре имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Първа Дивизия класиране към 09.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хвидовре |
13 |
8 |
5 |
0 |
24 |
13 |
+11 |
29 |
| 2 |
Вейле |
13 |
6 |
6 |
1 |
25 |
16 |
+9 |
24 |
| 3 |
Фредериция |
13 |
6 |
5 |
2 |
21 |
9 |
+12 |
23 |
| 4 |
АБ Гладсаксе |
13 |
5 |
3 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 5 |
Орхус Фремад |
13 |
4 |
6 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
18 |
| 6 |
Хобро |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
23 |
-7 |
16 |
| 7 |
Колдинг |
13 |
3 |
6 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 8 |
Олборг |
13 |
3 |
6 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
15 |
| 9 |
Хилерьод |
13 |
3 |
3 |
7 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 10 |
Вендсисел |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 11 |
Кьоге |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
25 |
-6 |
11 |
| 12 |
Есберг |
13 |
2 |
5 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хвидовре |
|
| Орхус Фремад |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хвидовре |
Хвидовре |
|
Орхус Фремад |
Орхус Фремад |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хвидовре |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 2 |
Вейле |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Фредериция |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
АБ Гладсаксе |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Орхус Фремад |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Хобро |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Колдинг |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Олборг |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 9 |
Хилерьод |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Вендсисел |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Кьоге |
2 - 2 |
0 - 2 |
2 - 2 |
|
3 - 1 |
|
|
| 12 |
Есберг |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хвидовре |
Орхус Фремад |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
5 |
6 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
24 |
12 |
| Получени Голове |
13 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.85 |
0.92 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.85 |
| Мачове Вкарал |
100% |
54% |
| Мачове Получил |
77% |
54% |
| Гол/Гол |
77% |
46% |
| Над 1.5 |
85% |
62% |
| Над 2.5 |
62% |
38% |
| Над 3.5 |
38% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
3 |
| Получени Голове |
8 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.33 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
83% |
50% |
| Гол/Гол |
83% |
33% |
| Над 1.5 |
83% |
50% |
| Над 2.5 |
83% |
17% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.86 |
3.50 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака