Норвегия - Първа Дивизия (2026)
сряда, 14 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
3.90 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.25 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.91 |
1.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Улстайнвик, а гостите от Трондхайм.
Разстоянието между двата града е 260.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хьоддволл,
който има капацитет от
4 433 места, от които седящи 3 120.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хьоддволл.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хьодд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 1 |
Хьодд |
1.68 |
4.02 |
3.92 |
| 03.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 3 |
Од БК |
3.40 |
4.08 |
1.79 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
5 - 1 |
Хьодд |
1.24 |
5.91 |
8.08 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Трефф |
0 - 3 |
Хьодд |
- |
- |
- |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
0 - 2 |
Лин Осло |
2.40 |
3.74 |
2.41 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 2 |
Хьодд |
2.31 |
3.52 |
2.59 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 1 |
Стабек |
4.81 |
4.42 |
1.50 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомгодсет |
3 - 1 |
Хьодд |
1.22 |
6.03 |
9.15 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
4 - 3 |
Стрьомен |
2.05 |
3.55 |
3.02 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
3 - 4 |
Хьодд |
1.96 |
3.57 |
3.28 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Ранхайм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
6 - 2 |
Ранхайм |
1.51 |
4.85 |
4.39 |
| 02.10.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
5 - 0 |
Айерсун |
1.96 |
4.03 |
2.95 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
1 - 4 |
Ранхайм |
1.62 |
4.35 |
4.03 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Левангер |
0 - 2 |
Ранхайм |
- |
- |
- |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 2 |
Осане |
1.55 |
4.46 |
4.36 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
1 - 1 |
Ранхайм |
2.16 |
3.90 |
2.63 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
3 - 5 |
Од БК |
2.16 |
4.04 |
2.55 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
4 - 2 |
Ранхайм |
1.39 |
5.06 |
5.52 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
1 - 3 |
Стрьомгодсет |
3.85 |
4.37 |
1.64 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
1 - 4 |
Ранхайм |
2.23 |
3.89 |
2.56 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.05.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
3 - 2 |
Хьодд |
1.62 |
3.99 |
4.39 |
| 02.08.2025 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 1 |
Хьодд |
1.89 |
3.63 |
3.50 |
| 29.04.2025 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
0 - 1 |
Ранхайм |
2.61 |
3.31 |
2.41 |
| 12.11.2023 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
0 - 0 |
Хьодд |
3.86 |
3.82 |
1.76 |
| 03.05.2023 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
0 - 0 |
Ранхайм |
2.33 |
3.33 |
2.76 |
| 03.04.2023 |
Приятелски срещи |
Ранхайм |
3 - 1 |
Хьодд |
- |
- |
- |
| 03.07.2016 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 0 |
Ранхайм |
2.21 |
3.38 |
2.88 |
| 10.04.2016 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 1 |
Хьодд |
1.98 |
3.31 |
3.35 |
| 27.09.2015 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
1 - 1 |
Ранхайм |
2.31 |
3.29 |
2.74 |
| 07.06.2015 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
4 - 1 |
Хьодд |
2.01 |
3.32 |
3.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хьодд имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 14.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Конгсвингер |
25 |
17 |
5 |
3 |
76 |
37 |
+39 |
56 |
| 2 |
Хаугесунд |
25 |
18 |
2 |
5 |
75 |
40 |
+35 |
56 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
25 |
16 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
54 |
| 4 |
Стабек |
25 |
14 |
4 |
7 |
59 |
33 |
+26 |
46 |
| 5 |
Од БК |
25 |
12 |
6 |
7 |
52 |
39 |
+13 |
42 |
| 6 |
Брюне |
25 |
12 |
2 |
11 |
34 |
33 |
+1 |
38 |
| 7 |
Хьодд |
25 |
10 |
4 |
11 |
41 |
51 |
-10 |
34 |
| 8 |
Айерсун |
25 |
9 |
5 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
32 |
| 9 |
Ранхайм |
25 |
9 |
4 |
12 |
63 |
64 |
-1 |
31 |
| 10 |
Лин Осло |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
54 |
-14 |
28 |
| 11 |
Мос |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
28 |
| 12 |
Стрьомен |
25 |
7 |
6 |
12 |
40 |
57 |
-17 |
27 |
| 13 |
Саннес Улф |
25 |
7 |
5 |
13 |
36 |
46 |
-10 |
26 |
| 14 |
Согндал |
24 |
6 |
5 |
13 |
39 |
55 |
-16 |
23 |
| 15 |
Осане |
25 |
6 |
5 |
14 |
36 |
54 |
-18 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
24 |
6 |
1 |
17 |
27 |
63 |
-36 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хьодд |
|
| Ранхайм |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хьодд |
Хьодд |
|
Ранхайм |
Ранхайм |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Конгсвингер |
1 - 2 |
5 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
6 - 2 |
6 - 2 |
| 2 |
Хаугесунд |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
3 - 4 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
4 - 3 |
3 - 1 |
4 - 3 |
|
1 - 3 |
5 - 4 |
5 - 4 |
| 4 |
Стабек |
2 - 1 |
6 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 5 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 5 |
Од БК |
2 - 3 |
0 - 0 |
2 - 3 |
|
3 - 5 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Брюне |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Хьодд |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
| 8 |
Айерсун |
3 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
|
5 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Ранхайм |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Лин Осло |
0 - 2 |
1 - 4 |
0 - 2 |
|
3 - 2 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 11 |
Мос |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
4 - 0 |
|
|
| 12 |
Стрьомен |
4 - 3 |
1 - 2 |
4 - 3 |
|
2 - 2 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 13 |
Саннес Улф |
2 - 1 |
3 - 4 |
2 - 1 |
|
5 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Согндал |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 15 |
Осане |
1 - 0 |
2 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 16 |
Рауфос |
|
1 - 1 |
|
|
5 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хьодд |
Ранхайм |
| Победи |
10 |
9 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
11 |
12 |
| Вкарани Голове |
41 |
63 |
| Получени Голове |
51 |
64 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
2.52 |
| Средно Получени |
2.04 |
2.56 |
| Мачове Вкарал |
76% |
92% |
| Мачове Получил |
92% |
92% |
| Гол/Гол |
72% |
84% |
| Над 1.5 |
84% |
100% |
| Над 2.5 |
72% |
92% |
| Над 3.5 |
52% |
84% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
4 |
8 |
| Вкарани Голове |
23 |
24 |
| Получени Голове |
21 |
36 |
| Средно Вкарани |
1.92 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.75 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
92% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
83% |
| Над 1.5 |
92% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
92% |
| Над 3.5 |
42% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
3.90 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.25 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.91 |
1.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака