Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
събота, 12 септември, 2026
15:00
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.85 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.20 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.29 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.01 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хьонефос, а гостите от Гроруд.
Разстоянието между двата града е 41.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
АКА Арена,
който има капацитет от
4 500 места, от които седящи 3 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион АКА Арена.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хьонефос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
2 - 3 |
Хьонефос |
4.49 |
4.42 |
1.52 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
2 - 1 |
Фолу |
1.22 |
6.10 |
8.05 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Ейк Тьонсберг |
1 - 4 |
Хьонефос |
6.02 |
5.10 |
1.34 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Стьордалс Блинк |
4 - 2 |
Хьонефос |
2.89 |
3.80 |
1.99 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
9 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.27 |
5.55 |
7.07 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 3 |
Хьонефос |
2.41 |
3.65 |
2.38 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
3 - 1 |
Шайд |
1.59 |
4.05 |
4.25 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
1 - 3 |
Хьонефос |
1.75 |
3.91 |
3.50 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
2 - 1 |
Ейдсволд ТФ |
2.46 |
3.65 |
2.31 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
4 - 3 |
Хьонефос |
4.04 |
4.07 |
1.63 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Гроруд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
4 - 2 |
Рана |
1.47 |
4.36 |
5.02 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Ейдсволд ТФ |
0 - 0 |
Гроруд |
1.80 |
3.81 |
3.46 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
0 - 1 |
Гроруд |
5.76 |
4.70 |
1.38 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
1 - 5 |
Гроруд |
2.82 |
3.59 |
2.08 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
0 - 1 |
Стьордалс Блинк |
1.55 |
4.10 |
4.51 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 0 |
Гроруд |
2.10 |
3.56 |
2.81 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
3 - 0 |
Юнкерен |
1.33 |
5.01 |
6.37 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 1 |
Гроруд |
4.05 |
4.16 |
1.60 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
2 - 1 |
Триг/Ладе |
1.30 |
5.05 |
6.93 |
| 23.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
3 - 2 |
Хьонефос |
2.26 |
3.47 |
2.61 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
3 - 2 |
Хьонефос |
2.26 |
3.47 |
2.61 |
| 13.09.2025 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
1 - 1 |
Гроруд |
2.31 |
3.67 |
2.46 |
| 17.04.2025 |
Д2 Група 2 |
Гроруд |
5 - 1 |
Хьонефос |
2.15 |
3.64 |
2.64 |
| 15.03.2025 |
Приятелски срещи |
Хьонефос |
3 - 3 |
Гроруд |
- |
- |
- |
| 18.02.2023 |
Приятелски срещи |
Гроруд |
2 - 0 |
Хьонефос |
- |
- |
- |
| 15.07.2018 |
Д2 Група 1 |
Гроруд |
4 - 0 |
Хьонефос |
1.67 |
3.94 |
3.76 |
| 15.04.2018 |
Д2 Група 1 |
Хьонефос |
1 - 2 |
Гроруд |
1.75 |
3.87 |
3.58 |
| 07.05.2014 |
Купа на Норвегия |
Хьонефос |
1 - 2 |
Гроруд |
1.32 |
5.25 |
6.00 |
В последните 8 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хьонефос имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
19 |
14 |
3 |
2 |
47 |
16 |
+31 |
45 |
| 2 |
Киелсос |
18 |
13 |
1 |
4 |
40 |
26 |
+14 |
40 |
| 3 |
Левангер |
18 |
13 |
0 |
5 |
45 |
19 |
+26 |
39 |
| 4 |
Хьонефос |
18 |
12 |
2 |
4 |
49 |
27 |
+22 |
38 |
| 5 |
Гроруд |
17 |
9 |
3 |
5 |
28 |
17 |
+11 |
30 |
| 6 |
Льоренског |
18 |
8 |
3 |
7 |
28 |
30 |
-2 |
27 |
| 7 |
Стьордалс Блинк |
18 |
7 |
3 |
8 |
32 |
33 |
-1 |
24 |
| 8 |
Рана |
18 |
7 |
3 |
8 |
34 |
36 |
-2 |
24 |
| 9 |
Тромсдален |
17 |
7 |
2 |
8 |
25 |
31 |
-6 |
23 |
| 10 |
Юнкерен |
18 |
6 |
4 |
8 |
25 |
31 |
-6 |
22 |
| 11 |
Шайд |
18 |
5 |
2 |
11 |
27 |
36 |
-9 |
17 |
| 12 |
Фолу |
18 |
3 |
4 |
11 |
21 |
37 |
-16 |
13 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
19 |
3 |
1 |
15 |
23 |
64 |
-41 |
10 |
| 14 |
Триг/Ладе |
18 |
2 |
3 |
13 |
22 |
43 |
-21 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хьонефос |
|
| Гроруд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хьонефос |
Хьонефос |
|
Гроруд |
Гроруд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Киелсос |
|
1 - 3 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Левангер |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Хьонефос |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
| 5 |
Гроруд |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Льоренског |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Стьордалс Блинк |
3 - 2 |
4 - 2 |
3 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Рана |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
4 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Тромсдален |
|
0 - 3 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Юнкерен |
|
4 - 3 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 11 |
Шайд |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 5 |
1 - 5 |
| 12 |
Фолу |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
9 - 1 |
0 - 3 |
9 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Триг/Ладе |
3 - 1 |
2 - 3 |
3 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хьонефос |
Гроруд |
| Победи |
12 |
9 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
49 |
28 |
| Получени Голове |
27 |
17 |
| Средно Вкарани |
2.72 |
1.65 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
94% |
71% |
| Мачове Получил |
89% |
59% |
| Гол/Гол |
83% |
47% |
| Над 1.5 |
94% |
59% |
| Над 2.5 |
89% |
53% |
| Над 3.5 |
61% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
25 |
13 |
| Получени Голове |
10 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.78 |
1.44 |
| Средно Получени |
1.11 |
0.89 |
| Мачове Вкарал |
89% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
56% |
| Гол/Гол |
89% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
56% |
| Над 2.5 |
78% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.85 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.20 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.29 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.01 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите