Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.75 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.07 |
3.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
5.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.90 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.30 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хьонефос, а гостите от Бодьо.
Разстоянието между двата града е 816.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
АКА Арена,
който има капацитет от
4 500 места, от които седящи 3 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион АКА Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хьонефос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Д2 Група 2 |
Левангер |
0 - 0 |
Хьонефос |
1.74 |
3.95 |
3.52 |
| 03.10.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
4 - 3 |
Хьонефос |
3.64 |
4.10 |
1.68 |
| 30.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Хьонефос |
0 - 2 |
КФУМ Осло |
- |
- |
- |
| 27.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
2 - 1 |
Тромсдален |
1.66 |
4.12 |
3.76 |
| 19.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Рана |
0 - 1 |
Хьонефос |
3.16 |
4.02 |
1.84 |
| 12.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
1 - 1 |
Гроруд |
1.83 |
3.85 |
3.28 |
| 06.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
2 - 3 |
Хьонефос |
4.49 |
4.42 |
1.52 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
2 - 1 |
Фолу |
1.22 |
6.10 |
8.05 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Ейк Тьонсберг |
1 - 4 |
Хьонефос |
6.02 |
5.10 |
1.34 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Стьордалс Блинк |
4 - 2 |
Хьонефос |
2.89 |
3.80 |
1.99 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Юнкерен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
1 - 3 |
Гроруд |
4.25 |
4.22 |
1.57 |
| 04.10.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
1 - 2 |
Юнкерен |
2.45 |
3.81 |
2.26 |
| 26.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
0 - 2 |
Рана |
2.11 |
3.87 |
2.65 |
| 20.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 3 |
Юнкерен |
2.51 |
3.93 |
2.16 |
| 13.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
1 - 0 |
Шайд |
2.30 |
3.80 |
2.42 |
| 06.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 1 |
Юнкерен |
1.70 |
3.94 |
3.74 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
2 - 2 |
Стьордалс Блинк |
2.47 |
3.74 |
2.30 |
| 23.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Флоя |
5 - 3 |
Юнкерен |
- |
- |
- |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
2 - 0 |
Юнкерен |
1.27 |
5.41 |
7.50 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
4 - 1 |
Фолу |
1.78 |
3.88 |
3.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
4 - 3 |
Хьонефос |
4.04 |
4.07 |
1.63 |
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
23 |
17 |
3 |
3 |
55 |
20 |
+35 |
54 |
| 2 |
Киелсос |
23 |
16 |
2 |
5 |
53 |
32 |
+21 |
50 |
| 3 |
Левангер |
23 |
15 |
1 |
7 |
53 |
27 |
+26 |
46 |
| 4 |
Хьонефос |
23 |
14 |
4 |
5 |
56 |
33 |
+23 |
46 |
| 5 |
Гроруд |
23 |
14 |
4 |
5 |
43 |
21 |
+22 |
46 |
| 6 |
Тромсдален |
23 |
11 |
2 |
10 |
40 |
38 |
+2 |
35 |
| 7 |
Льоренског |
23 |
10 |
4 |
9 |
36 |
40 |
-4 |
34 |
| 8 |
Стьордалс Блинк |
23 |
10 |
3 |
10 |
38 |
39 |
-1 |
33 |
| 9 |
Юнкерен |
23 |
9 |
4 |
10 |
32 |
39 |
-7 |
31 |
| 10 |
Рана |
23 |
9 |
3 |
11 |
38 |
41 |
-3 |
30 |
| 11 |
Шайд |
23 |
6 |
2 |
15 |
33 |
52 |
-19 |
20 |
| 12 |
Фолу |
23 |
3 |
5 |
15 |
27 |
50 |
-23 |
14 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
23 |
4 |
1 |
18 |
30 |
74 |
-44 |
13 |
| 14 |
Триг/Ладе |
23 |
2 |
4 |
17 |
28 |
56 |
-28 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хьонефос |
|
| Юнкерен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хьонефос |
Хьонефос |
|
Юнкерен |
Юнкерен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Киелсос |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Левангер |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Хьонефос |
- |
- |
- |
|
4 - 3 |
|
|
| 5 |
Гроруд |
1 - 1 |
3 - 2 |
1 - 1 |
|
1 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Тромсдален |
2 - 1 |
0 - 3 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Льоренског |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Стьордалс Блинк |
3 - 2 |
4 - 2 |
3 - 2 |
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Юнкерен |
|
4 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Рана |
2 - 1 |
0 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 11 |
Шайд |
3 - 1 |
4 - 3 |
3 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Фолу |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
4 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
9 - 1 |
0 - 3 |
9 - 1 |
|
3 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Триг/Ладе |
3 - 1 |
2 - 3 |
3 - 1 |
|
3 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хьонефос |
Юнкерен |
| Победи |
14 |
9 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
5 |
10 |
| Вкарани Голове |
56 |
32 |
| Получени Голове |
33 |
39 |
| Средно Вкарани |
2.43 |
1.39 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.70 |
| Мачове Вкарал |
91% |
70% |
| Мачове Получил |
83% |
87% |
| Гол/Гол |
78% |
57% |
| Над 1.5 |
87% |
83% |
| Над 2.5 |
78% |
57% |
| Над 3.5 |
52% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
28 |
10 |
| Получени Голове |
12 |
21 |
| Средно Вкарани |
2.55 |
0.91 |
| Средно Получени |
1.09 |
1.91 |
| Мачове Вкарал |
91% |
55% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
91% |
55% |
| Над 1.5 |
91% |
91% |
| Над 2.5 |
73% |
55% |
| Над 3.5 |
36% |
18% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.75 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.07 |
3.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
5.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.90 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.30 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака