Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Ибиса
(Испания)
Пеня Депортива
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.23 | 6.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.23 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.04 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.41 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.81 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ибиса, а гостите от Санта Еулария дес Риу. Разстоянието между двата града е 12.1 км.
Отговорна Игра
Ибиса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | КЕ Еуропа | 3 - 2 | Ибиса | 1.47 | 3.76 | 6.01 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 3 - 1 | Картахена | 1.91 | 3.11 | 3.73 |
| 09.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Еркулес | 2 - 1 | Ибиса | 2.72 | 2.83 | 2.58 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 4 - 0 | Атлетико Санлукеньо | 1.32 | 4.52 | 8.10 |
| 25.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 0 - 0 | Ибиса | 2.28 | 2.98 | 2.92 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 0 - 1 | Севиля Атлетико | 1.21 | 5.18 | 11.86 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 2 - 1 | Хув. Торемолинос | 1.60 | 3.47 | 4.97 |
| 05.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 0 - 0 | Ибиса | 2.42 | 2.90 | 2.80 |
| 29.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 2 - 2 | Алкоркон | 1.94 | 2.98 | 3.81 |
| 22.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 3 - 0 | Ибиса | 2.34 | 2.94 | 2.86 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пеня Депортива - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2023 | Купа на Краля | Пеня Депортива | 1 - 5 | Валядолид | 6.60 | 3.85 | 1.53 |
| 13.11.2022 | Купа на Краля | Пеня Депортива | 1 - 1 | Малага | 3.46 | 3.30 | 2.06 |
| 10.08.2022 | Приятелски срещи | Атлетико Балеарес | 2 - 0 | Пеня Депортива | 1.62 | 3.81 | 4.35 |
| 13.01.2022 | Приятелски срещи | Ибиса | 1 - 1 | Пеня Депортива | - | - | - |
| 13.10.2021 | Купа на Фед. | Пеня Депортива | 0 - 1 | Лейда Еспортиу | 1.69 | 3.64 | 4.35 |
| 06.10.2021 | Купа на Фед. | Аценета | 0 - 2 | Пеня Депортива | 3.57 | 3.58 | 1.79 |
| 23.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Олот | 1 - 1 | Пеня Депортива | 1.65 | 3.42 | 4.86 |
| 19.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Пеня Депортива | 1 - 1 | Прат | 2.51 | 2.89 | 2.85 |
| 16.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Пеня Депортива | 1 - 3 | Еспаньол Б | 5.70 | 2.97 | 1.69 |
| 12.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 0 - 0 | Пеня Депортива | 2.29 | 2.87 | 3.15 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2022 | Приятелски срещи | Ибиса | 1 - 1 | Пеня Депортива | - | - | - |
| 14.03.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Ибиса | 1 - 1 | Пеня Депортива | 1.56 | 3.41 | 5.97 |
| 13.12.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Пеня Депортива | 0 - 0 | Ибиса | 3.30 | 2.79 | 2.29 |
| 22.12.2019 | Примера РФЕФ 1 | Пеня Депортива | 0 - 2 | Ибиса | 2.88 | 3.02 | 2.34 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ибиса имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.23 | 6.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.23 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.04 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.41 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.81 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра