Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2024 - 2025)
20:00
Ибиса
Виляреал Б
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ибиса, а гостите от Виляреал. Разстоянието между двата града е 174.1 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Ибиса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2024 | Приятелски срещи | Барселона Атлетик | 3 - 2 | Ибиса | 1.88 | 3.40 | 3.44 |
| 10.08.2024 | Приятелски срещи | Ибиса | 0 - 3 | Кастейон | 3.01 | 3.32 | 2.06 |
| 30.07.2024 | Приятелски срещи | Ибиса | 1 - 2 | Реал Мурсия | 2.47 | 3.07 | 2.66 |
| 28.07.2024 | Приятелски срещи | Ибиса | 0 - 2 | ФК Андора | 2.53 | 3.18 | 2.52 |
| 08.06.2024 | СД Плейоф | Барселона Атлетик | 5 - 3 | Ибиса | 1.99 | 3.33 | 3.24 |
| 02.06.2024 | СД Плейоф | Ибиса | 1 - 2 | Барселона Атлетик | 1.90 | 3.28 | 3.78 |
| 25.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Рекреативо Уелва | 1 - 0 | Ибиса | 2.96 | 3.01 | 2.32 |
| 18.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 1 - 1 | Кордоба | 2.21 | 3.24 | 2.92 |
| 12.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Кастейон | 1 - 3 | Ибиса | 1.86 | 3.35 | 3.69 |
| 05.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 0 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 1.70 | 3.46 | 4.31 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Виляреал Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 3 - 0 | Еспаньол Б | 1.66 | 3.62 | 4.24 |
| 09.08.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Елденсе | 3.23 | 3.29 | 2.02 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Леванте | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.82 | 3.40 | 3.72 |
| 26.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Еркулес | 1.89 | 3.45 | 3.47 |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 1 - 1 | Лейда Еспортиу | 1.82 | 3.37 | 3.78 |
| 02.06.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 1 - 0 | Расинг Сантандер | 4.09 | 3.93 | 1.71 |
| 26.05.2024 | Сегунда Дивисион | Валядолид | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.33 | 4.87 | 7.88 |
| 20.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 2 - 2 | Албасете | 2.51 | 3.46 | 2.53 |
| 12.05.2024 | Сегунда Дивисион | Аморебиета | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.38 | 3.19 | 2.84 |
| 03.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 0 - 3 | Леванте | 2.79 | 3.35 | 2.34 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2023 | Сегунда Дивисион | Ибиса | 0 - 0 | Виляреал Б | 2.45 | 3.00 | 2.97 |
| 20.11.2022 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 1 - 0 | Ибиса | 2.12 | 3.14 | 3.50 |
| 21.03.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 0 - 3 | Ибиса | 2.60 | 2.70 | 2.88 |
| 10.01.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Ибиса | 2 - 0 | Виляреал Б | 1.98 | 3.03 | 3.74 |
| 07.08.2019 | Приятелски срещи | Ибиса | 2 - 2 | Виляреал Б | 2.21 | 3.40 | 2.75 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ибиса имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра