Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Илвес Тампере
(Финландия)
АС Оулу
(Финландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 4.11 | 3.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.17 | 1.98 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.88 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.02 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.82 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тампере, а гостите от Оулу. Разстоянието между двата града е 399.6 км.
Отговорна Игра
Илвес Тампере - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 0 - 4 | Интер Турку | 1.74 | 3.60 | 3.90 |
| 22.02.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Яро | 1.22 | 5.55 | 8.60 |
| 15.02.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 1 - 0 | ВПС Вааса | 1.51 | 4.13 | 4.92 |
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Юргорден | 0 - 2 | Илвес Тампере | - | - | - |
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | АС Оулу | 1 - 2 | Илвес Тампере | 3.53 | 3.66 | 1.79 |
| 25.01.2025 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 1.55 | 4.13 | 4.33 |
| 18.01.2025 | Купа на Лигата | КуПС Куопио | 3 - 4 | Илвес Тампере | 2.23 | 3.21 | 2.85 |
| 20.12.2024 | Приятелски срещи | Илвес Тампере | 2 - 2 | КуПС Куопио | 2.32 | 3.25 | 2.67 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.62 | 4.19 | 4.28 |
| 04.10.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 0 - 2 | Илвес Тампере | 3.76 | 3.69 | 1.80 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
АС Оулу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2025 | Купа на Лигата | Сейняйоен ЯК | 1 - 1 | АС Оулу | 2.21 | 3.43 | 2.75 |
| 22.02.2025 | Купа на Лигата | КуПС Куопио | 2 - 1 | АС Оулу | 1.40 | 4.33 | 5.88 |
| 15.02.2025 | Купа на Лигата | АС Оулу | 4 - 0 | Яро | 1.66 | 3.75 | 4.17 |
| 08.02.2025 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 2 - 1 | АС Оулу | 2.13 | 3.34 | 2.90 |
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | АС Оулу | 1 - 2 | Илвес Тампере | 3.53 | 3.66 | 1.79 |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 3 | ВПС Вааса | 2.25 | 3.61 | 2.64 |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 1 | Яро | 1.80 | 3.58 | 3.77 |
| 19.10.2024 | Група за Изпадане | АС Оулу | 1 - 2 | ИФК Мариехамн | 2.30 | 3.50 | 2.67 |
| 05.10.2024 | Група за Изпадане | Екеняс ИФ | 1 - 1 | АС Оулу | 3.29 | 3.51 | 1.97 |
| 27.09.2024 | Група за Изпадане | Гнистан Хелзинки | 1 - 0 | АС Оулу | 1.68 | 3.84 | 4.18 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | АС Оулу | 1 - 2 | Илвес Тампере | 3.53 | 3.66 | 1.79 |
| 04.08.2024 | Вейкауслига | АС Оулу | 0 - 1 | Илвес Тампере | 3.49 | 3.49 | 1.92 |
| 04.05.2024 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 3 - 2 | АС Оулу | 1.83 | 3.75 | 3.65 |
| 29.03.2024 | Приятелски срещи | Илвес Тампере | 1 - 0 | АС Оулу | 1.90 | 3.76 | 3.27 |
| 08.02.2024 | Купа на Лигата | АС Оулу | 0 - 1 | Илвес Тампере | 2.90 | 3.38 | 2.15 |
| 06.10.2023 | Група за Изпадане | Илвес Тампере | 3 - 2 | АС Оулу | 1.91 | 3.58 | 3.61 |
| 23.08.2023 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 1 - 0 | АС Оулу | 2.20 | 3.08 | 3.11 |
| 19.08.2023 | Вейкауслига | АС Оулу | 0 - 3 | Илвес Тампере | 2.21 | 3.20 | 3.13 |
| 05.05.2023 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 2 | АС Оулу | 2.22 | 3.15 | 3.20 |
| 28.01.2023 | Купа на Лигата | АС Оулу | 0 - 0 | Илвес Тампере | 2.58 | 3.35 | 2.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Илвес Тампере имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 4.11 | 3.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.17 | 1.98 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.88 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.02 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.82 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра