Финландия - Вейкауслига (2017)
17:00
Илвес Тампере
ИФК Мариехамн
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тампере, а гостите от Мариехамн. Разстоянието между двата града е 260.5 км. Мачът ще се играе на стадион Тамелан, който има капацитет от 5 040 места, от които седящи 3 100. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тамелан. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Илвес Тампере - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Вейкауслига | КуПС Куопио | 0 - 1 | Илвес Тампере | 2.20 | 3.05 | 3.28 |
| 22.04.2017 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 2 | РоПС Рованиеми | 1.47 | 3.83 | 6.91 |
| 15.04.2017 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 2 | Илвес Тампере | 1.75 | 3.31 | 4.75 |
| 08.04.2017 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 1 | ФК Лахти | 1.91 | 3.15 | 4.10 |
| 01.04.2017 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 0 - 1 | ХИК Хелзинки | 4.45 | 3.56 | 1.69 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Хамарби | 4 - 0 | Илвес Тампере | 1.56 | 3.62 | 5.00 |
| 18.03.2017 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 4 - 2 | КПВ Кокола | 1.71 | 3.59 | 4.14 |
| 07.03.2017 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 2 - 1 | КуПС Куопио | 2.28 | 3.38 | 2.70 |
| 18.02.2017 | Купа на Финландия | ЮЯК Ювяскюля | 0 - 1 | Илвес Тампере | 7.36 | 4.83 | 1.33 |
| 10.02.2017 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 4 - 0 | МП Микели | 1.04 | 10.56 | 25.77 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
ИФК Мариехамн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 1 - 1 | ВПС Вааса | 1.84 | 3.20 | 4.35 |
| 21.04.2017 | Вейкауслига | Интер Турку | 1 - 1 | ИФК Мариехамн | 2.27 | 3.04 | 3.17 |
| 15.04.2017 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 1 - 1 | ХИК Хелзинки | 4.70 | 3.39 | 1.73 |
| 08.04.2017 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 5 - 2 | ЮЯК Ювяскюля | 1.43 | 3.98 | 7.37 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Йоребро | 4 - 1 | ИФК Мариехамн | 1.40 | 4.32 | 5.94 |
| 19.03.2017 | Купа на Финландия | ИФК Мариехамн | 0 - 3 | ХИК Хелзинки | 4.36 | 3.44 | 1.71 |
| 05.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 6 - 0 | ИФК Мариехамн | 1.57 | 3.63 | 5.17 |
| 01.03.2017 | Купа на Финландия | ИФК Мариехамн | 1 - 0 | Интер Турку | 2.09 | 3.26 | 3.18 |
| 18.02.2017 | Купа на Финландия | Екеняс ИФ | 0 - 1 | ИФК Мариехамн | 13.89 | 6.58 | 1.14 |
| 11.02.2017 | Купа на Финландия | ИФК Мариехамн | 4 - 0 | Пало-Ирот Раума | 1.04 | 10.32 | 20.69 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2016 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 2 - 1 | Илвес Тампере | 1.58 | 3.74 | 5.45 |
| 10.07.2016 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 3 - 1 | Илвес Тампере | 1.92 | 3.11 | 4.11 |
| 29.04.2016 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 0 - 1 | ИФК Мариехамн | 2.58 | 2.99 | 2.73 |
| 13.09.2015 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 3 | ИФК Мариехамн | 2.79 | 3.33 | 2.34 |
| 05.07.2015 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 0 - 0 | Илвес Тампере | 1.48 | 3.94 | 6.30 |
| 17.05.2015 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 2 - 0 | Илвес Тампере | 1.54 | 3.72 | 5.92 |
| 16.04.2015 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 0 - 2 | ИФК Мариехамн | 3.06 | 3.19 | 2.17 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Илвес Тампере имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Вейкауслига класиране към 06.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХИК Хелзинки | 5 | +11 | 11 |
| 2 | Илвес Тампере | 4 | 0 | 7 |
| 3 | ИФК Мариехамн | 4 | +3 | 6 |
| 4 | ФК Лахти | 4 | +1 | 6 |
| 5 | РоПС Рованиеми | 4 | -2 | 6 |
| 6 | Интер Турку | 4 | +3 | 5 |
| 7 | Сейняйоен ЯК | 5 | -1 | 5 |
| 8 | ВПС Вааса | 5 | -5 | 5 |
| 9 | Кеми Сити | 3 | 0 | 4 |
| 10 | КуПС Куопио | 4 | -2 | 4 |
| 11 | ХИФК Хелзинки | 4 | -1 | 3 |
| 12 | ЮЯК Ювяскюля | 4 | -7 | 2 |
Хронология в първенството
| Илвес Тампере | |
| ИФК Мариехамн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Илвес Тампере | Илвес Тампере | ИФК Мариехамн | ИФК Мариехамн | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХИК Хелзинки | 1 - 1 | ||||||
| 2 | Илвес Тампере | - | - | - | ||||
| 3 | ИФК Мариехамн | - | - | - | ||||
| 4 | ФК Лахти | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 5 | РоПС Рованиеми | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 6 | Интер Турку | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Сейняйоен ЯК | 1 - 2 | ||||||
| 8 | ВПС Вааса | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Кеми Сити | |||||||
| 10 | КуПС Куопио | 0 - 1 | ||||||
| 11 | ХИФК Хелзинки | |||||||
| 12 | ЮЯК Ювяскюля | 5 - 2 | ||||||
Класиране в шампионата
| Илвес Тампере | ИФК Мариехамн | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 7 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Илвес Тампере | ИФК Мариехамн | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
1
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Илвес Тампере | ИФК Мариехамн | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
8
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
