Финландия - Купа на Лигата (2025)
14:45
Илвес Тампере
Сейняйоен ЯК
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.13 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.18 | 2.24 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.07 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.48 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тампере, а гостите от Сейняйоки. Разстоянието между двата града е 151.9 км. Мачът ще се играе на стадион Тамелан, който има капацитет от 5 040 места, от които седящи 3 100. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тамелан. Мачът ще се играе в 14:45 местно време.
Отговорна Игра
Илвес Тампере - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | Купа на Лигата | КуПС Куопио | 3 - 4 | Илвес Тампере | 2.23 | 3.21 | 2.85 |
| 20.12.2024 | Приятелски срещи | Илвес Тампере | 2 - 2 | КуПС Куопио | 2.32 | 3.25 | 2.67 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.62 | 4.19 | 4.28 |
| 04.10.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 0 - 2 | Илвес Тампере | 3.76 | 3.69 | 1.80 |
| 28.09.2024 | Група за Титлата | ХИК Хелзинки | 0 - 1 | Илвес Тампере | 2.45 | 3.39 | 2.55 |
| 24.09.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 1 - 0 | КуПС Куопио | 2.25 | 3.33 | 2.87 |
| 14.09.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 3 - 2 | Хака | 1.54 | 4.25 | 4.71 |
| 01.09.2024 | Вейкауслига | Гнистан Хелзинки | 1 - 1 | Илвес Тампере | 3.29 | 3.60 | 1.95 |
| 24.08.2024 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 5 - 0 | Екеняс ИФ | 1.17 | 6.45 | 11.63 |
| 18.08.2024 | Вейкауслига | КуПС Куопио | 1 - 0 | Илвес Тампере | 2.28 | 3.34 | 2.80 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Сейняйоен ЯК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.20 | 3.66 | 1.93 |
| 02.11.2024 | Плейофи | Сейняйоен ЯК | 2 - 2 | Хака | 1.56 | 4.18 | 4.60 |
| 30.10.2024 | Плейофи | Хака | 1 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.52 | 3.53 | 1.91 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.62 | 4.19 | 4.28 |
| 05.10.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 0 - 1 | КуПС Куопио | 2.89 | 3.56 | 2.13 |
| 28.09.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 1 - 4 | ВПС Вааса | 1.54 | 4.37 | 4.70 |
| 20.09.2024 | Група за Титлата | Хака | 0 - 3 | Сейняйоен ЯК | 3.05 | 3.85 | 1.99 |
| 14.09.2024 | Група за Титлата | ХИК Хелзинки | 2 - 2 | Сейняйоен ЯК | 1.68 | 3.92 | 4.09 |
| 01.09.2024 | Вейкауслига | Екеняс ИФ | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 5.75 | 4.76 | 1.41 |
| 26.08.2024 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 0 - 1 | Гнистан Хелзинки | 1.72 | 3.85 | 3.93 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Илвес Тампере | 4 - 0 | Сейняйоен ЯК | 1.62 | 4.19 | 4.28 |
| 19.06.2024 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 2 - 2 | Сейняйоен ЯК | 1.87 | 3.67 | 3.47 |
| 15.06.2024 | Купа на Финландия | Илвес Тампере | 2 - 4 | Сейняйоен ЯК | 1.81 | 3.59 | 3.61 |
| 19.04.2024 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 0 | Илвес Тампере | 2.33 | 3.44 | 2.70 |
| 24.02.2024 | Купа на Лигата | Сейняйоен ЯК | 3 - 1 | Илвес Тампере | 2.77 | 3.34 | 2.32 |
| 01.07.2023 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 1 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.80 | 3.10 | 2.48 |
| 13.05.2023 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 1 - 0 | Илвес Тампере | 1.81 | 3.36 | 4.32 |
| 25.02.2023 | Купа на Лигата | Илвес Тампере | 1 - 2 | Сейняйоен ЯК | 2.22 | 3.21 | 2.89 |
| 17.07.2022 | Вейкауслига | Сейняйоен ЯК | 3 - 3 | Илвес Тампере | 2.45 | 3.17 | 2.86 |
| 29.04.2022 | Вейкауслига | Илвес Тампере | 3 - 1 | Сейняйоен ЯК | 2.40 | 3.21 | 2.85 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Илвес Тампере имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Вейкауслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КуПС Куопио | 22 | +17 | 44 |
| 2 | ХИК Хелзинки | 22 | +20 | 43 |
| 3 | Илвес Тампере | 22 | +20 | 39 |
| 4 | Сейняйоен ЯК | 22 | +7 | 36 |
| 5 | Хака | 22 | +3 | 35 |
| 6 | ВПС Вааса | 22 | -2 | 32 |
| 7 | Интер Турку | 22 | +9 | 31 |
| 8 | Гнистан Хелзинки | 22 | -2 | 30 |
| 9 | АС Оулу | 22 | -10 | 21 |
| 10 | ИФК Мариехамн | 22 | -18 | 20 |
| 11 | ФК Лахти | 22 | -12 | 19 |
| 12 | Екеняс ИФ | 22 | -32 | 13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.13 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.18 | 2.24 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.07 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.48 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра