Южна Корея - К-Лига 1 (2018)
10:00
Инчхън Юнайтед
Кьонсан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.39 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инчхън, а гостите от Чангуон. Разстоянието между двата града е 302.9 км. Мачът ще се играе на стадион Инчхън, който има капацитет от 20 891 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Инчхън. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.89 | 3.17 | 3.87 |
| 22.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 3 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3.25 | 3.10 | 2.13 |
| 14.04.2018 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 2 | Инчхън Юнайтед | 1.87 | 3.13 | 4.09 |
| 11.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.33 | 2.99 | 2.94 |
| 07.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | Чуннам Драгонс | 2.40 | 2.98 | 2.86 |
| 01.04.2018 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед | 2.00 | 3.16 | 3.50 |
| 17.03.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Тегу | 2.30 | 2.99 | 3.00 |
| 10.03.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 3 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 6.39 | 4.02 | 1.43 |
| 03.03.2018 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 2.09 | 3.12 | 3.30 |
| 18.11.2017 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | Кимчхон Сангму | 2.67 | 3.11 | 2.50 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Кьонсан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3 - 1 | Кьонсан | 1.80 | 3.37 | 3.90 |
| 22.04.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 0 - 0 | Улсан ХД | 2.63 | 3.12 | 2.50 |
| 15.04.2018 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Кьонсан | 2.32 | 3.25 | 2.75 |
| 11.04.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 0 - 4 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.99 | 3.40 | 1.79 |
| 07.04.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 1 - 1 | Тегу | 1.85 | 3.21 | 3.99 |
| 01.04.2018 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 3 | Кьонсан | 2.17 | 3.06 | 3.19 |
| 17.03.2018 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | Кьонсан | 2.46 | 3.06 | 2.72 |
| 10.03.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 2 - 0 | Чеджу СК | 3.11 | 3.12 | 2.17 |
| 04.03.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 3 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.21 | 3.08 | 3.07 |
| 17.05.2017 | ФА Къп | Кьонсан | 1 - 2 | Улсан ХД | 2.51 | 3.17 | 2.57 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2014 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 1 - 1 | Кьонсан | 2.17 | 2.96 | 3.26 |
| 10.09.2014 | К-Лига 1 | Кьонсан | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед | 2.51 | 3.03 | 2.66 |
| 10.08.2014 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | Кьонсан | 2.02 | 3.16 | 3.43 |
| 26.03.2014 | К-Лига 1 | Кьонсан | 1 - 0 | Инчхън Юнайтед | 2.36 | 3.12 | 2.82 |
| 16.07.2013 | К-Лига 1 | Кьонсан | 1 - 0 | Инчхън Юнайтед | 2.71 | 3.07 | 2.45 |
| 03.03.2013 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Кьонсан | 2.21 | 3.14 | 3.03 |
| 30.06.2012 | К-Лига 1 | Кьонсан | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.81 | 3.24 | 4.20 |
| 01.04.2012 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Кьонсан | 2.54 | 3.03 | 2.72 |
| 23.07.2011 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | Кьонсан | 2.50 | 3.14 | 2.59 |
| 03.04.2011 | К-Лига 1 | Кьонсан | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.92 | 3.20 | 3.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Инчхън Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 9 | +15 | 24 |
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 9 | +7 | 20 |
| 3 | Чеджу СК | 10 | +6 | 17 |
| 4 | Кьонсан | 9 | +1 | 14 |
| 5 | Кимчхон Сангму | 10 | +1 | 14 |
| 6 | Улсан ХД | 10 | 0 | 14 |
| 7 | Поханг Стийлърс | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Кануън | 9 | -2 | 12 |
| 9 | Сеул | 10 | 0 | 10 |
| 10 | Чуннам Драгонс | 10 | -10 | 9 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 9 | -5 | 6 |
| 12 | Тегу | 10 | -13 | 6 |
Хронология в първенството
| Инчхън Юнайтед | |
| Кьонсан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Инчхън Юнайтед | Инчхън Юнайтед | Кьонсан | Кьонсан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 4 | ||||
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Чеджу СК | 4 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 4 | Кьонсан | - | - | - | ||||
| 5 | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 6 | Улсан ХД | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Кануън | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 9 | Сеул | 1 - 1 | ||||||
| 10 | Чуннам Драгонс | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 11 | Инчхън Юнайтед | - | - | - | ||||
| 12 | Тегу | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кьонсан | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 6 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 5 | 6 |
Форма в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кьонсан | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 5 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 2 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кьонсан | |
|
Вкарани
Получени |
12
17 |
14
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
8 |
8
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.39 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
