Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
вторник, 12 май, 2026
13:30
Инчхън Юнайтед
Поханг Стийлърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.00 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инчхън, а гостите от Поханг.
Разстоянието между двата града е 282.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Инчхън,
който има капацитет от
20 891 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Инчхън.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 3 |
Инчхън Юнайтед |
2.25 |
3.19 |
3.02 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.07 |
3.25 |
3.36 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Кануън |
2.91 |
3.01 |
2.43 |
| 25.04.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 0 |
Чеджу СК |
1.96 |
3.25 |
3.68 |
| 21.04.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
1.88 |
3.34 |
3.93 |
| 18.04.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
2 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
3.16 |
3.03 |
2.27 |
| 11.04.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 2 |
Улсан ХД |
2.55 |
3.15 |
2.64 |
| 05.04.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
2 - 1 |
Кимчхон Сангму |
2.25 |
3.19 |
3.03 |
| 22.03.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.74 |
3.07 |
2.50 |
| 18.03.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 3 |
Теджън Хана Сит. |
2.41 |
3.12 |
2.84 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Поханг Стийлърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
0 - 2 |
Поханг Стийлърс |
2.08 |
3.18 |
3.36 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.05 |
3.08 |
3.64 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.22 |
3.20 |
3.08 |
| 26.04.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3 - 2 |
Поханг Стийлърс |
1.96 |
3.23 |
3.70 |
| 22.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Куанджу |
1.62 |
3.48 |
5.54 |
| 19.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 1 |
Анянг |
2.13 |
3.07 |
3.39 |
| 11.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 2 |
Чеджу СК |
1.83 |
3.24 |
4.26 |
| 04.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Теджън Хана Сит. |
2.72 |
3.09 |
2.51 |
| 28.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Кануън |
2.92 |
2.96 |
2.43 |
| 22.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.92 |
3.28 |
3.73 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.25 |
3.12 |
3.08 |
| 27.09.2024 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.09 |
3.27 |
3.22 |
| 23.06.2024 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 3 |
Поханг Стийлърс |
2.50 |
3.12 |
2.65 |
| 28.04.2024 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.09 |
3.22 |
3.30 |
| 20.10.2023 |
Група за Титлата |
Поханг Стийлърс |
1 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
1.91 |
3.39 |
3.81 |
| 02.09.2023 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 2 |
Поханг Стийлърс |
2.89 |
3.20 |
2.33 |
| 25.06.2023 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.95 |
3.05 |
2.37 |
| 30.04.2023 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
1.83 |
3.33 |
4.19 |
| 16.10.2022 |
Група за Титлата |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
Поханг Стийлърс |
3.28 |
3.13 |
2.17 |
| 20.08.2022 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
1.68 |
3.64 |
4.75 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Инчхън Юнайтед имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 12.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
13 |
8 |
2 |
3 |
24 |
11 |
+13 |
26 |
| 2 |
Улсан ХД |
13 |
7 |
2 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
23 |
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
13 |
6 |
4 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
22 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
13 |
5 |
4 |
4 |
11 |
10 |
+1 |
19 |
| 5 |
Кануън |
13 |
4 |
6 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 6 |
Инчхън Юнайтед |
13 |
5 |
3 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
18 |
| 7 |
Чеджу СК |
13 |
5 |
3 |
5 |
11 |
12 |
-1 |
18 |
| 8 |
Теджън Хана Ситизен |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
12 |
+4 |
16 |
| 9 |
Анянг |
13 |
3 |
7 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
16 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
13 |
2 |
7 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
13 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
13 |
3 |
4 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
13 |
| 12 |
Куанджу |
13 |
1 |
4 |
8 |
7 |
32 |
-25 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Инчхън Юнайтед |
|
| Поханг Стийлърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Инчхън Юнайтед |
Инчхън Юнайтед |
|
Поханг Стийлърс |
Поханг Стийлърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Улсан ХД |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
|
1 - 2 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Кануън |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Инчхън Юнайтед |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Чеджу СК |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Теджън Хана Ситизен |
1 - 3 |
0 - 0 |
1 - 3 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Анянг |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Кимчхон Сангму |
2 - 1 |
0 - 3 |
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Куанджу |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Инчхън Юнайтед |
Поханг Стийлърс |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
17 |
11 |
| Получени Голове |
16 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
0.85 |
| Средно Получени |
1.23 |
0.77 |
| Мачове Вкарал |
85% |
69% |
| Мачове Получил |
69% |
54% |
| Гол/Гол |
62% |
31% |
| Над 1.5 |
69% |
46% |
| Над 2.5 |
62% |
8% |
| Над 3.5 |
23% |
8% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
9 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
83% |
100% |
| Мачове Получил |
83% |
60% |
| Гол/Гол |
67% |
60% |
| Над 1.5 |
67% |
80% |
| Над 2.5 |
67% |
20% |
| Над 3.5 |
17% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.00 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака