Южна Корея - К-Лига 1 (2018)
08:00
Инчхън Юнайтед
Улсан ХД
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.20 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инчхън, а гостите от Улсан. Разстоянието между двата града е 314.3 км. Мачът ще се играе на стадион Инчхън, който има капацитет от 20 891 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Инчхън. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 3 - 2 | Инчхън Юнайтед | 2.04 | 3.15 | 3.31 |
| 05.05.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Чеджу СК | 3.01 | 3.15 | 2.18 |
| 02.05.2018 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.97 | 3.28 | 3.37 |
| 29.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 3 | Кьонсан | 2.27 | 3.18 | 2.86 |
| 25.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.89 | 3.17 | 3.87 |
| 22.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 3 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3.25 | 3.10 | 2.13 |
| 14.04.2018 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 2 | Инчхън Юнайтед | 1.87 | 3.13 | 4.09 |
| 11.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.33 | 2.99 | 2.94 |
| 07.04.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | Чуннам Драгонс | 2.40 | 2.98 | 2.86 |
| 01.04.2018 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед | 2.00 | 3.16 | 3.50 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Улсан ХД - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2018 | ШЛ Азия Финали | Сувон Самсунг Блюуингс | 3 - 0 | Улсан ХД | 1.92 | 3.17 | 3.90 |
| 13.05.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 1 | Кьонсан | 2.09 | 3.13 | 3.21 |
| 09.05.2018 | ШЛ Азия Финали | Улсан ХД | 1 - 0 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.41 | 2.98 | 2.91 |
| 05.05.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.23 | 3.13 | 2.95 |
| 02.05.2018 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Улсан ХД | 2.17 | 3.18 | 3.00 |
| 28.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 1 | Чуннам Драгонс | 1.78 | 3.42 | 3.96 |
| 25.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.89 | 3.17 | 3.87 |
| 22.04.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 0 - 0 | Улсан ХД | 2.63 | 3.12 | 2.50 |
| 18.04.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 2 - 2 | Улсан ХД | 1.94 | 3.53 | 3.35 |
| 14.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 0 | Сеул | 2.40 | 3.04 | 2.83 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.89 | 3.17 | 3.87 |
| 22.07.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.65 | 3.47 | 4.73 |
| 24.06.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 2 | Инчхън Юнайтед | 1.62 | 3.48 | 4.93 |
| 30.04.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Улсан ХД | 3.13 | 2.99 | 2.25 |
| 02.10.2016 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед | 1.82 | 3.25 | 4.12 |
| 20.07.2016 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 3 | Инчхън Юнайтед | 1.72 | 3.26 | 4.67 |
| 13.07.2016 | ФА Къп | Улсан ХД | 4 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.76 | 3.33 | 4.16 |
| 01.05.2016 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Улсан ХД | 3.37 | 3.07 | 2.09 |
| 17.10.2015 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | Улсан ХД | 2.83 | 2.96 | 2.43 |
| 23.09.2015 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Улсан ХД | 2.72 | 2.95 | 2.54 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Инчхън Юнайтед имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 20.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 13 | +15 | 31 |
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 13 | +6 | 24 |
| 3 | Чеджу СК | 13 | +6 | 23 |
| 4 | Кьонсан | 14 | +3 | 22 |
| 5 | Кимчхон Сангму | 13 | +5 | 21 |
| 6 | Кануън | 14 | -2 | 20 |
| 7 | Улсан ХД | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Поханг Стийлърс | 13 | +2 | 18 |
| 9 | Сеул | 13 | +1 | 15 |
| 10 | Чуннам Драгонс | 14 | -11 | 12 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 13 | -8 | 7 |
| 12 | Тегу | 14 | -18 | 7 |
Хронология в първенството
| Инчхън Юнайтед | |
| Улсан ХД | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Инчхън Юнайтед | Инчхън Юнайтед | Улсан ХД | Улсан ХД | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | Чеджу СК | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | |||
| 4 | Кьонсан | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 5 | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | |||
| 6 | Кануън | 2 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 7 | Улсан ХД | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Сеул | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Чуннам Драгонс | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Инчхън Юнайтед | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Тегу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Улсан ХД | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 7 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 5 | 5 |
Форма в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Улсан ХД | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
4 8 |
5
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 4 |
1
2 2 |
Голове в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Улсан ХД | |
|
Вкарани
Получени |
17
25 |
13
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
13 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.20 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
