Еквадор - Серия А (2026)
неделя, 6 септември, 2026
02:00
Индепендиенте дел Вале
Макара Амбато
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Индепендиенте дел Вале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.14 |
5.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.19 |
2.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.54 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.97 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санголки, а гостите от Амбато.
Разстоянието между двата града е 103.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Руминахуй,
който има капацитет от
8 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Руминахуй.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Индепендиенте дел Вале - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2026 |
Серия А |
Барселона Гуаякил |
2 - 1 |
Индепендиенте дел Вале |
3.27 |
3.14 |
2.03 |
| 29.08.2026 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
2 - 2 |
Унив. Католика Кито |
1.59 |
3.75 |
4.55 |
| 26.08.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Индепендиенте дел Вале |
3 - 1 |
Депортес Толима |
1.52 |
3.91 |
6.33 |
| 22.08.2026 |
Серия А |
Леонес Атунтакуи |
2 - 3 |
Индепендиенте дел Вале |
4.51 |
3.47 |
1.65 |
| 19.08.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Депортес Толима |
0 - 1 |
Индепендиенте дел Вале |
2.97 |
3.05 |
2.46 |
| 15.08.2026 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
3 - 2 |
Делфин Манта |
1.18 |
5.69 |
11.90 |
| 08.08.2026 |
Серия А |
ЛДУ Кито |
0 - 2 |
Индепендиенте дел Вале |
2.59 |
3.10 |
2.45 |
| 02.08.2026 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
1 - 0 |
Депортиво Куенка |
1.28 |
4.73 |
8.43 |
| 30.07.2026 |
Копа Еквадор |
Индепендиенте дел Вале |
1 - 0 |
Манта |
1.15 |
6.41 |
14.00 |
| 26.07.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 3 |
Индепендиенте дел Вале |
4.57 |
3.48 |
1.64 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Макара Амбато - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Серия А |
Макара Амбато |
4 - 3 |
Манта |
1.46 |
3.76 |
6.02 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 2 |
Макара Амбато |
2.19 |
3.00 |
3.07 |
| 25.08.2026 |
Серия А |
Либертад Лоха |
1 - 0 |
Макара Амбато |
3.05 |
3.06 |
2.16 |
| 21.08.2026 |
Копа Судамерикана |
Макара Амбато |
0 - 0 |
Сантос SP |
2.26 |
3.19 |
3.10 |
| 18.08.2026 |
Серия А |
Макара Амбато |
1 - 1 |
Унив. Католика Кито |
3.40 |
3.17 |
1.98 |
| 14.08.2026 |
Копа Судамерикана |
Сантос SP |
2 - 1 |
Макара Амбато |
1.35 |
4.55 |
8.35 |
| 09.08.2026 |
Серия А |
Барселона Гуаякил |
1 - 2 |
Макара Амбато |
1.68 |
3.26 |
4.77 |
| 02.08.2026 |
Серия А |
Макара Амбато |
2 - 1 |
Гуаякил Сити |
1.48 |
3.58 |
6.31 |
| 29.07.2026 |
Копа Еквадор |
Гуаласео |
1 - 1 |
Макара Амбато |
4.52 |
2.98 |
1.82 |
| 26.07.2026 |
Серия А |
Аукас Кито |
1 - 4 |
Макара Амбато |
1.95 |
3.01 |
3.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Серия А |
Макара Амбато |
0 - 3 |
Индепендиенте дел Вале |
2.74 |
3.07 |
2.35 |
| 12.07.2025 |
Серия А |
Макара Амбато |
1 - 2 |
Индепендиенте дел Вале |
3.68 |
3.24 |
1.97 |
| 16.03.2025 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
1 - 1 |
Макара Амбато |
1.38 |
4.29 |
7.72 |
| 24.11.2024 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
7 - 0 |
Макара Амбато |
1.22 |
5.75 |
10.51 |
| 26.05.2024 |
Серия А |
Макара Амбато |
0 - 1 |
Индепендиенте дел Вале |
3.82 |
3.37 |
1.89 |
| 25.09.2022 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
1 - 0 |
Макара Амбато |
1.50 |
3.95 |
6.02 |
| 10.05.2022 |
Серия А |
Макара Амбато |
0 - 1 |
Индепендиенте дел Вале |
3.81 |
3.30 |
1.90 |
| 02.08.2021 |
Серия А |
Индепендиенте дел Вале |
4 - 0 |
Макара Амбато |
1.56 |
3.87 |
5.20 |
| 27.02.2021 |
Серия А |
Макара Амбато |
3 - 1 |
Индепендиенте дел Вале |
3.06 |
2.90 |
2.35 |
| 21.12.2020 |
Серия А |
Макара Амбато |
1 - 0 |
Индепендиенте дел Вале |
2.53 |
3.40 |
2.49 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Индепендиенте дел Вале имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия А класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Индепендиенте дел Вале |
28 |
22 |
2 |
4 |
67 |
30 |
+37 |
68 |
| 2 |
Макара Амбато |
28 |
14 |
6 |
8 |
39 |
30 |
+9 |
48 |
| 3 |
Аукас Кито |
27 |
14 |
5 |
8 |
31 |
26 |
+5 |
47 |
| 4 |
Универсидад Католика Кито |
27 |
12 |
8 |
7 |
47 |
25 |
+22 |
44 |
| 5 |
Барселона Гуаякил |
28 |
11 |
9 |
8 |
30 |
23 |
+7 |
42 |
| 6 |
ЛДУ Кито |
28 |
12 |
6 |
10 |
27 |
22 |
+5 |
42 |
| 7 |
Мушук Руна |
28 |
9 |
10 |
9 |
33 |
34 |
-1 |
37 |
| 8 |
Либертад Лоха |
27 |
10 |
7 |
10 |
29 |
30 |
-1 |
37 |
| 9 |
Гуаякил Сити |
28 |
9 |
9 |
10 |
27 |
31 |
-4 |
36 |
| 10 |
Леонес Атунтакуи |
27 |
9 |
8 |
10 |
29 |
30 |
-1 |
35 |
| 11 |
Емелек Гуаякил |
27 |
9 |
8 |
10 |
23 |
32 |
-9 |
35 |
| 12 |
Депортиво Куенка |
28 |
10 |
5 |
13 |
24 |
35 |
-11 |
35 |
| 13 |
Оренсе Мачала |
27 |
8 |
6 |
13 |
31 |
41 |
-10 |
30 |
| 14 |
Текнико Университарио |
28 |
9 |
2 |
17 |
26 |
39 |
-13 |
29 |
| 15 |
Делфин Манта |
28 |
7 |
6 |
15 |
18 |
29 |
-11 |
27 |
| 16 |
Манта |
28 |
5 |
5 |
18 |
17 |
41 |
-24 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Индепендиенте дел Вале |
|
| Макара Амбато |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Индепендиенте дел Вале |
Индепендиенте дел Вале |
|
Макара Амбато |
Макара Амбато |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Индепендиенте дел Вале |
- |
- |
- |
|
0 - 3 |
|
|
| 2 |
Макара Амбато |
|
0 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Аукас Кито |
2 - 2 |
0 - 3 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 4 |
Универсидад Католика Кито |
2 - 2 |
2 - 3 |
2 - 2 |
|
1 - 1 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Барселона Гуаякил |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
ЛДУ Кито |
0 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Мушук Руна |
3 - 1 |
1 - 4 |
3 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Либертад Лоха |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
3 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Гуаякил Сити |
2 - 0 |
2 - 4 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Леонес Атунтакуи |
2 - 1 |
2 - 3 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Емелек Гуаякил |
6 - 1 |
2 - 0 |
6 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 12 |
Депортиво Куенка |
1 - 0 |
2 - 3 |
1 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Оренсе Мачала |
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Текнико Университарио |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Делфин Манта |
3 - 2 |
0 - 1 |
3 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Манта |
4 - 0 |
0 - 2 |
4 - 0 |
|
4 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Индепендиенте дел Вале |
Макара Амбато |
| Победи |
22 |
14 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
4 |
8 |
| Вкарани Голове |
67 |
39 |
| Получени Голове |
30 |
30 |
| Средно Вкарани |
2.39 |
1.39 |
| Средно Получени |
1.07 |
1.07 |
| Мачове Вкарал |
93% |
75% |
| Мачове Получил |
61% |
68% |
| Гол/Гол |
54% |
50% |
| Над 1.5 |
89% |
75% |
| Над 2.5 |
68% |
50% |
| Над 3.5 |
46% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
10 |
6 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани Голове |
33 |
17 |
| Получени Голове |
14 |
16 |
| Средно Вкарани |
2.36 |
1.21 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
93% |
71% |
| Мачове Получил |
57% |
71% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
86% |
79% |
| Над 2.5 |
64% |
43% |
| Над 3.5 |
50% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.14 |
5.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.19 |
2.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.54 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.97 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Индепендиенте дел Вале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака