Колумбия - Примера А (2026 - Клаусура)
неделя, 18 октомври, 2026
04:10
Индепендиенте Меделин
Онсе Калдас
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Индепендиенте Меделин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.40 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Меделин, а гостите от Манисалес.
Разстоянието между двата града е 131.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Атанасио Хирардот,
който има капацитет от
45 739 места.
Размерите на терена са 110 x 73 m.
Снимки от Google карта
стадион Атанасио Хирардот.
Мачът ще се играе в 20:10 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Индепендиенте Меделин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.10.2026 |
Копа Колумбия |
Атлетико Насионал |
3 - 2 |
Индепендиенте Меделин |
1.72 |
3.59 |
4.26 |
| 12.10.2026 |
Примера А |
Америка де Кали |
1 - 2 |
Индепендиенте Меделин |
1.79 |
3.43 |
4.17 |
| 06.10.2026 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
0 - 1 |
Санта Фе Богота |
1.93 |
3.31 |
3.71 |
| 30.09.2026 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
2 - 2 |
Мильонариос Богота |
2.23 |
3.23 |
2.99 |
| 27.09.2026 |
Примера А |
Хуниор Баранкиля |
2 - 0 |
Индепендиенте Меделин |
2.16 |
3.31 |
3.07 |
| 23.09.2026 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
2 - 1 |
Хагуарес де Кордоба |
1.27 |
5.12 |
9.29 |
| 18.09.2026 |
Примера А |
Атлетико Букараманга |
2 - 2 |
Индепендиенте Меделин |
2.19 |
3.13 |
3.18 |
| 13.09.2026 |
Примера А |
Бояка Чико |
2 - 1 |
Индепендиенте Меделин |
4.00 |
3.36 |
1.84 |
| 10.09.2026 |
Копа Колумбия |
Депортиво Пасто |
1 - 4 |
Индепендиенте Меделин |
3.42 |
3.17 |
2.06 |
| 04.09.2026 |
Примера А |
Депортиво Перейра |
0 - 3 |
Индепендиенте Меделин |
4.31 |
3.48 |
1.76 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Онсе Калдас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 0 |
Янерос |
1.50 |
3.91 |
5.84 |
| 05.10.2026 |
Примера А |
Интер. Богота |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
2.65 |
3.28 |
2.46 |
| 26.09.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 3 |
Атлетико Букараманга |
1.93 |
3.23 |
3.79 |
| 20.09.2026 |
Примера А |
Депортиво Пасто |
1 - 0 |
Онсе Калдас |
3.01 |
3.20 |
2.24 |
| 17.09.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 0 |
Депортес Толима |
2.10 |
3.19 |
3.31 |
| 14.09.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 2 |
Депортиво Кали |
2.01 |
3.18 |
3.60 |
| 10.09.2026 |
Копа Колумбия |
Онсе Калдас |
1 - 0 |
Алианса Валед. |
1.47 |
3.75 |
6.65 |
| 06.09.2026 |
Примера А |
Бояка Чико |
2 - 0 |
Онсе Калдас |
3.81 |
3.37 |
1.88 |
| 02.09.2026 |
Примера А |
Форталеса |
1 - 2 |
Онсе Калдас |
2.92 |
3.14 |
2.35 |
| 24.08.2026 |
Примера А |
Хуниор Баранкиля |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
1.95 |
3.34 |
3.61 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.04.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 1 |
Индепендиенте Меделин |
2.23 |
3.25 |
3.04 |
| 14.10.2025 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 5 |
Индепендиенте Меделин |
2.71 |
3.12 |
2.54 |
| 20.04.2025 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
2 - 0 |
Онсе Калдас |
1.56 |
3.78 |
5.58 |
| 29.09.2024 |
Примера А |
Онсе Калдас |
0 - 2 |
Индепендиенте Меделин |
1.99 |
3.05 |
3.98 |
| 17.03.2024 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
1 - 2 |
Онсе Калдас |
1.90 |
3.22 |
4.06 |
| 02.10.2023 |
Примера А |
Онсе Калдас |
2 - 2 |
Индепендиенте Меделин |
2.46 |
3.06 |
2.86 |
| 12.05.2023 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
2 - 2 |
Онсе Калдас |
1.66 |
3.46 |
5.09 |
| 25.07.2022 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
1.86 |
3.12 |
4.38 |
| 05.02.2022 |
Примера А |
Онсе Калдас |
2 - 1 |
Индепендиенте Меделин |
2.65 |
3.00 |
2.67 |
| 18.09.2021 |
Примера А |
Индепендиенте Меделин |
3 - 1 |
Онсе Калдас |
1.63 |
3.44 |
5.36 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Индепендиенте Меделин имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера А класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка де Кали |
13 |
8 |
3 |
2 |
25 |
9 |
+16 |
27 |
| 2 |
Депортиво Кали |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
25 |
| 3 |
Атлетико Букараманга |
12 |
6 |
6 |
0 |
21 |
11 |
+10 |
24 |
| 4 |
Атлетико Насионал |
11 |
7 |
2 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
23 |
| 5 |
Индепендиенте Меделин |
13 |
7 |
2 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
23 |
| 6 |
Мильонариос Богота |
14 |
5 |
7 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
22 |
| 6 |
Санта Фе Богота |
12 |
6 |
4 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
22 |
| 8 |
Депортес Толима |
14 |
5 |
5 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
20 |
| 9 |
Кукута Депортиво |
13 |
5 |
3 |
5 |
16 |
19 |
-3 |
18 |
| 10 |
Онсе Калдас |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
16 |
0 |
16 |
| 11 |
Агилас Дорадас |
13 |
3 |
7 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
16 |
| 12 |
Янерос |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
17 |
-2 |
14 |
| 13 |
Интернасионал де Богота |
14 |
2 |
8 |
4 |
16 |
20 |
-4 |
14 |
| 14 |
Бояка Чико |
12 |
3 |
3 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
12 |
| 15 |
Алианса Валедупар |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
26 |
-12 |
12 |
| 16 |
Хуниор Баранкиля |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
11 |
| 17 |
Форталеса |
13 |
1 |
8 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
11 |
| 18 |
Хагуарес де Кордоба |
12 |
2 |
4 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
10 |
| 19 |
Депортиво Перейра |
13 |
1 |
7 |
5 |
8 |
18 |
-10 |
10 |
| 20 |
Депортиво Пасто |
12 |
2 |
3 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Индепендиенте Меделин |
|
| Онсе Калдас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Индепендиенте Меделин |
Индепендиенте Меделин |
|
Онсе Калдас |
Онсе Калдас |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка де Кали |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Депортиво Кали |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Атлетико Букараманга |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 4 |
Атлетико Насионал |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Индепендиенте Меделин |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Мильонариос Богота |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Санта Фе Богота |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Депортес Толима |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Кукута Депортиво |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
| 10 |
Онсе Калдас |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Агилас Дорадас |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Янерос |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Интернасионал де Богота |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Бояка Чико |
|
2 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Алианса Валедупар |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Хуниор Баранкиля |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Форталеса |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Хагуарес де Кордоба |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 19 |
Депортиво Перейра |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Депортиво Пасто |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Индепендиенте Меделин |
Онсе Калдас |
| Победи |
7 |
4 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
21 |
16 |
| Получени Голове |
17 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.31 |
1.23 |
| Мачове Вкарал |
77% |
77% |
| Мачове Получил |
85% |
85% |
| Гол/Гол |
62% |
62% |
| Над 1.5 |
77% |
69% |
| Над 2.5 |
69% |
38% |
| Над 3.5 |
31% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
8 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.43 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
71% |
71% |
| Мачове Получил |
86% |
100% |
| Гол/Гол |
57% |
71% |
| Над 1.5 |
57% |
86% |
| Над 2.5 |
57% |
29% |
| Над 3.5 |
29% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.40 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Индепендиенте Меделин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака