Украйна - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
14:00
Ингулец Петрово
Нива Тернопол
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
3.19 |
3.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.28 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.17 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Петрово, а гостите от Тернопол.
Разстоянието между двата града е 575.7 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ингулец Петрово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Александрия |
3 - 0 |
Ингулец Петрово |
- |
- |
- |
| 03.08.2026 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
2 - 1 |
Полесия-2 Жит. |
2.21 |
3.12 |
2.88 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Пробий Гор. |
2 - 2 |
Ингулец Петрово |
2.22 |
3.01 |
2.96 |
| 01.06.2026 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
1 - 3 |
Ливий Берех |
5.61 |
3.61 |
1.45 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
1 - 2 |
Ингулец Петрово |
2.31 |
2.91 |
2.90 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
0 - 0 |
Прикарпатие |
2.00 |
3.00 |
3.39 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Виктория Суми |
2 - 2 |
Ингулец Петрово |
1.81 |
3.21 |
3.96 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
3 - 1 |
Пробий Гор. |
2.05 |
3.15 |
2.95 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Агробизнес |
1 - 0 |
Ингулец Петрово |
1.94 |
3.03 |
3.50 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
ФСК Мариупол |
1 - 1 |
Ингулец Петрово |
1.94 |
3.01 |
3.55 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Нива Тернопол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
ЮКСА Тарасовка |
1 - 0 |
Нива Тернопол |
2.29 |
3.02 |
2.89 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
СК Полтава |
1 - 1 |
Нива Тернопол |
1.81 |
3.47 |
3.62 |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Александрия |
1 - 1 |
Нива Тернопол |
1.62 |
3.19 |
4.83 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карпати Лвов |
2 - 1 |
Нива Тернопол |
1.36 |
4.21 |
6.94 |
| 01.06.2026 |
Първа Лига |
ЮКСА Тарасовка |
3 - 0 |
Нива Тернопол |
2.29 |
2.82 |
2.85 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
1 - 1 |
Ворскла Полтава |
2.20 |
2.84 |
2.95 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Подолия Хмелн. |
1 - 2 |
Нива Тернопол |
2.95 |
3.28 |
2.08 |
| 09.05.2026 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
0 - 3 |
ФСК Мариупол |
3.21 |
2.99 |
2.06 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
2 - 0 |
Металист Харков |
2.83 |
2.80 |
2.33 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Буковина Чернивци |
1 - 0 |
Нива Тернопол |
1.24 |
4.89 |
8.87 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 4 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.11.2025 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
0 - 1 |
Ингулец Петрово |
4.07 |
3.26 |
1.78 |
| 17.08.2025 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
2 - 2 |
Нива Тернопол |
1.86 |
3.15 |
3.90 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ингулец Петрово имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 16.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виктория Суми |
4 |
4 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
12 |
| 2 |
СК Полтава |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
1 |
+6 |
8 |
| 3 |
Александрия |
4 |
2 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
8 |
| 4 |
Куликов-Белка |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
7 |
| 5 |
Агробизнес Волочиск |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 6 |
ЮКСА Тарасовка |
4 |
1 |
3 |
0 |
7 |
6 |
+1 |
6 |
| 7 |
Металист Харков |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 8 |
Прикарпатие Ивано-Франкивск |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
4 |
| 9 |
ФК Чернигов |
4 |
0 |
4 |
0 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 10 |
Ингулец Петрово |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 11 |
Локомотив Киев |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 12 |
Колос-2 Ковалевка |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 13 |
Нива Тернопол |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
2 |
| 14 |
Полесия-2 Житомир |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 15 |
Пробий Городенка |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
| 16 |
ФСК Мариупол |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ингулец Петрово |
|
| Нива Тернопол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ингулец Петрово |
Ингулец Петрово |
|
Нива Тернопол |
Нива Тернопол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Виктория Суми |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
СК Полтава |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Александрия |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Куликов-Белка |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Агробизнес Волочиск |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
ЮКСА Тарасовка |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Металист Харков |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Прикарпатие Ивано-Франкивск |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
ФК Чернигов |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ингулец Петрово |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Локомотив Киев |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Колос-2 Ковалевка |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Нива Тернопол |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Полесия-2 Житомир |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 15 |
Пробий Городенка |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
ФСК Мариупол |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ингулец Петрово |
Нива Тернопол |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
6 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.67 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
3.19 |
3.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.28 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.17 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач