Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия (2024 - 2025)
21:45
Инститют
Лоугал
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.13 | 3.42 | 1.96 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.25 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 1.51 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.24 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.12 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.58 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дръмахо, а гостите от Лоугал. Разстоянието между двата града е 74.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ривърсайд Стейдиъм, който има капацитет от 3 110 места, от които седящи 1 540. Снимки от Google карта стадион Ривърсайд Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Инститют - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2024 | Купа на Лигата | Инститют | 0 - 2 | Ларн | 7.23 | 4.92 | 1.30 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Коулрейн | 5 - 2 | Инститют | 1.36 | 4.70 | 6.31 |
| 03.05.2024 | Плейофи | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Инститют | 1.59 | 4.08 | 4.47 |
| 30.04.2024 | Плейофи | Инститют | 1 - 0 | Балимина Юнайтед | 3.00 | 3.60 | 2.03 |
| 03.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 1 - 3 | Линфийлд | 18.42 | 8.90 | 1.08 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.59 | 3.96 | 4.38 |
| 31.01.2024 | Приятелски срещи | Инститют | 0 - 3 | Дери Сити | - | - | - |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Клифтънвил | 3 - 0 | Инститют | 1.07 | 8.74 | 21.25 |
| 06.02.2023 | Приятелски срещи | Инститют | 0 - 4 | Дери Сити | - | - | - |
| 04.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 0 - 1 | Баликлеър Комрадс | 2.35 | 3.29 | 2.51 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 5 загуби в последните 7 домакинства.
Лоугал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Премиършип | Лоугал | 0 - 1 | Портадаун | 3.69 | 3.48 | 1.82 |
| 30.12.2024 | Премиършип | Лоугал | 1 - 3 | Коулрейн | 3.99 | 3.77 | 1.70 |
| 26.12.2024 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 1 | Лоугал | 1.45 | 4.23 | 5.43 |
| 21.12.2024 | Премиършип | Лоугал | 2 - 3 | Балимина Юнайтед | 3.05 | 3.33 | 2.09 |
| 14.12.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 0 - 0 | Лоугал | 1.71 | 3.64 | 4.00 |
| 30.11.2024 | Премиършип | Лоугал | 2 - 2 | Гленторан | 6.28 | 4.33 | 1.39 |
| 23.11.2024 | Премиършип | Клифтънвил | 4 - 0 | Лоугал | 1.30 | 4.98 | 7.51 |
| 16.11.2024 | Премиършип | Лоугал | 0 - 4 | Коулрейн | 3.74 | 3.63 | 1.78 |
| 09.11.2024 | Премиършип | Крусейдърс | 3 - 1 | Лоугал | 1.28 | 5.15 | 7.68 |
| 02.11.2024 | Премиършип | Лоугал | 3 - 0 | Гленавон | 3.03 | 3.31 | 2.11 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2018 | Купа на Лигата | Инститют | 5 - 1 | Лоугал | 1.28 | 5.42 | 7.18 |
| 10.01.2015 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 5 - 1 | Лоугал | 1.35 | 4.48 | 6.77 |
| 07.04.2012 | Чемпиъншип | Лоугал | 3 - 4 | Инститют | - | - | - |
| 03.09.2011 | Чемпиъншип | Инститют | 2 - 1 | Лоугал | - | - | - |
| 26.03.2011 | Чемпиъншип | Инститют | 0 - 0 | Лоугал | - | - | - |
| 04.09.2010 | Чемпиъншип | Лоугал | 4 - 1 | Инститют | - | - | - |
| 18.02.2006 | Премиършип | Инститют | 0 - 0 | Лоугал | 2.42 | 3.18 | 2.51 |
| 29.10.2005 | Премиършип | Лоугал | 2 - 0 | Инститют | 2.32 | 3.19 | 2.64 |
| 29.03.2005 | Премиършип | Инститют | 3 - 0 | Лоугал | 2.09 | 3.20 | 2.96 |
| 04.12.2004 | Премиършип | Лоугал | 0 - 1 | Инститют | 2.03 | 3.20 | 3.07 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Инститют имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.13 | 3.42 | 1.96 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.25 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 1.51 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.24 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.12 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.58 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра