Италия - Серия С - Група С (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
15:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.53 |
3.30 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
1.27 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.78 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.99 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.22 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Милано, а гостите от Салерно.
Мачът ще се играе в Монца,
разстоянието от Монца до Милано е
14.4 км.,
а от Монца до Салерно е
703.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Бриантео,
който има капацитет от
18 568 места, от които седящи 8 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Бриантео.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Интер Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия С - С |
Козенца |
1 - 0 |
Интер Б |
2.49 |
3.19 |
2.56 |
| 27.10.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
2 - 1 |
Скафатезе |
2.21 |
3.22 |
2.94 |
| 24.10.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
1 - 1 |
Соренто |
2.17 |
3.23 |
3.02 |
| 17.10.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
2 - 4 |
Монополи 1966 |
2.25 |
3.10 |
2.98 |
| 13.10.2026 |
Серия С - С |
Джуляно |
0 - 4 |
Интер Б |
2.36 |
3.16 |
2.73 |
| 10.10.2026 |
Серия С - С |
Савоя |
2 - 1 |
Интер Б |
2.35 |
3.10 |
2.82 |
| 20.09.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
3 - 2 |
Фоджа |
2.20 |
3.18 |
2.99 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Кротоне |
0 - 2 |
Интер Б |
1.98 |
3.13 |
3.55 |
| 12.09.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
2 - 3 |
Казертана |
2.56 |
3.17 |
2.54 |
| 07.09.2026 |
Серия С - С |
Пичерно |
4 - 1 |
Интер Б |
2.19 |
3.01 |
3.16 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Салернитана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
1 - 1 |
Савоя |
1.58 |
3.78 |
4.85 |
| 26.10.2026 |
Серия С - С |
Пичерно |
3 - 0 |
Салернитана |
3.21 |
3.13 |
2.11 |
| 17.10.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
2 - 2 |
Скафатезе |
1.73 |
3.61 |
4.02 |
| 11.10.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
0 - 0 |
Салернитана |
2.72 |
3.34 |
2.29 |
| 04.10.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
2 - 1 |
Бари |
2.04 |
3.22 |
3.30 |
| 26.09.2026 |
Серия С - С |
Кротоне |
2 - 1 |
Салернитана |
2.75 |
3.26 |
2.30 |
| 19.09.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
1 - 0 |
Джуляно |
1.64 |
3.59 |
4.62 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 1 |
Салернитана |
2.51 |
3.24 |
2.51 |
| 11.09.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
4 - 2 |
Потенца |
1.93 |
3.29 |
3.55 |
| 06.09.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
1 - 1 |
Кавезе 1919 |
2.02 |
3.00 |
3.65 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Серия С - Група С класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
12 |
9 |
2 |
1 |
32 |
17 |
+15 |
29 |
| 2 |
Бари |
12 |
6 |
4 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
22 |
| 3 |
Аудаче Чериньола |
12 |
6 |
2 |
4 |
19 |
11 |
+8 |
20 |
| 4 |
Соренто |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
20 |
| 5 |
Катания |
12 |
6 |
1 |
5 |
24 |
13 |
+11 |
19 |
| 6 |
Монополи 1966 |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
19 |
| 7 |
Пичерно |
12 |
6 |
0 |
6 |
22 |
19 |
+3 |
18 |
| 8 |
Скафатезе |
12 |
4 |
6 |
2 |
18 |
16 |
+2 |
18 |
| 9 |
Интер Б |
12 |
5 |
2 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
17 |
| 10 |
Казертана |
12 |
4 |
5 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
12 |
4 |
3 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
15 |
| 12 |
Салернитана |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 13 |
Фоджа |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
15 |
| 14 |
Казарано |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
15 |
| 15 |
Тим Алтамура |
12 |
4 |
3 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
15 |
| 16 |
Джуляно |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
29 |
-13 |
13 |
| 17 |
Барлета |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 18 |
Савоя |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 19 |
Козенца |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
9 |
| 20 |
Кротоне |
12 |
1 |
4 |
7 |
12 |
20 |
-8 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Интер Б |
|
| Салернитана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Интер Б |
Интер Б |
|
Салернитана |
Салернитана |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Потенца |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 2 |
Бари |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 3 |
Аудаче Чериньола |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Соренто |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Катания |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Монополи 1966 |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
| 7 |
Пичерно |
|
4 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 8 |
Скафатезе |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Интер Б |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Казертана |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 11 |
Кавезе 1919 |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Салернитана |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Фоджа |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Казарано |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Тим Алтамура |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Джуляно |
|
0 - 4 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 17 |
Барлета |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 18 |
Савоя |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 19 |
Козенца |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Кротоне |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Интер Б |
Салернитана |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
21 |
15 |
| Получени Голове |
20 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
92% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
83% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
92% |
83% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
42% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
3 |
| Получени Голове |
12 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
0.60 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
100% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
100% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
67% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.53 |
3.30 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
1.27 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.78 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.99 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.22 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака