Словакия - 2. Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
15:30
Интер Братислава
ШТК 1914 Шаморин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.36 |
3.37 |
2.53 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.11 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Братислава, а гостите от Шаморин.
Разстоянието между двата града е 20.0 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Интер Братислава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
2. Лига |
Малженице |
2 - 5 |
Интер Братислава |
2.25 |
3.42 |
2.65 |
| 03.10.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
2 - 2 |
Злате Моравце |
2.09 |
3.39 |
2.98 |
| 29.09.2026 |
Купа на Словакия |
Интер Братислава |
0 - 2 |
Железарна Подбр. |
4.52 |
3.92 |
1.53 |
| 25.09.2026 |
2. Лига |
Похроние Долна Жданя |
0 - 3 |
Интер Братислава |
2.32 |
3.46 |
2.55 |
| 19.09.2026 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 1 |
Интер Братислава |
3.40 |
3.51 |
1.86 |
| 12.09.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
4 - 0 |
Петржалка Братислава |
2.71 |
3.29 |
2.24 |
| 04.09.2026 |
2. Лига |
Татран Липт. Микулаш |
3 - 3 |
Интер Братислава |
1.78 |
3.64 |
3.63 |
| 29.08.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
1 - 1 |
Зволен |
1.88 |
3.42 |
3.42 |
| 22.08.2026 |
2. Лига |
Татран Прешов |
2 - 1 |
Интер Братислава |
1.83 |
3.31 |
3.82 |
| 15.08.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
3 - 0 |
Слован Галанта |
1.32 |
4.74 |
7.28 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ШТК 1914 Шаморин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Купа на Словакия |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 1 |
Хумене |
1.31 |
4.63 |
6.75 |
| 11.10.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Петржалка Братислава |
2.40 |
3.24 |
2.58 |
| 05.10.2026 |
2. Лига |
Татран Липт. Микулаш |
2 - 0 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.12 |
3.52 |
2.81 |
| 26.09.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
3 - 1 |
Зволен |
1.49 |
4.02 |
5.17 |
| 19.09.2026 |
2. Лига |
Татран Прешов |
0 - 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.10 |
3.25 |
2.99 |
| 12.09.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
3 - 2 |
Слован Галанта |
1.37 |
4.29 |
6.35 |
| 08.09.2026 |
Купа на Словакия |
Рача |
1 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
7.41 |
4.96 |
1.26 |
| 05.09.2026 |
2. Лига |
МФК Битча |
1 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
6.68 |
4.40 |
1.35 |
| 29.08.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 1 |
Жилина Б |
1.64 |
3.79 |
4.21 |
| 22.08.2026 |
2. Лига |
Поважска Бистр. |
1 - 4 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.08 |
3.38 |
2.94 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.04.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
0 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.91 |
3.28 |
3.43 |
| 13.09.2025 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 0 |
Интер Братислава |
2.17 |
3.36 |
2.78 |
| 09.07.2025 |
Приятелски срещи |
ШТК 1914 Шаморин |
0 - 1 |
Интер Братислава |
- |
- |
- |
| 17.02.2024 |
Приятелски срещи |
ШТК 1914 Шаморин |
5 - 0 |
Интер Братислава |
- |
- |
- |
| 18.05.2019 |
2. Лига |
Интер Братислава |
3 - 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.30 |
3.40 |
2.55 |
| 19.10.2018 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
5 - 1 |
Интер Братислава |
2.09 |
3.48 |
2.88 |
| 19.05.2018 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Интер Братислава |
1.78 |
3.62 |
3.57 |
| 04.11.2017 |
2. Лига |
Интер Братислава |
0 - 0 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.61 |
3.73 |
4.45 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Интер Братислава имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
2. Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Петржалка Братислава |
12 |
9 |
2 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
29 |
| 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
12 |
9 |
1 |
2 |
23 |
13 |
+10 |
28 |
| 3 |
Поважска Бистрица |
12 |
7 |
2 |
3 |
25 |
21 |
+4 |
23 |
| 4 |
Похроние Долна Жданя |
12 |
7 |
1 |
4 |
21 |
16 |
+5 |
22 |
| 5 |
Жилина Б |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
20 |
| 6 |
Интер Братислава |
12 |
5 |
4 |
3 |
27 |
15 |
+12 |
19 |
| 7 |
Слован Галанта |
12 |
6 |
1 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
19 |
| 8 |
Татран Прешов |
12 |
5 |
3 |
4 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 9 |
Татран Липтовски Микулаш |
12 |
4 |
4 |
4 |
17 |
14 |
+3 |
16 |
| 10 |
Баник Лехота под Втачником |
12 |
4 |
4 |
4 |
18 |
19 |
-1 |
16 |
| 11 |
Слован Братислава Б |
12 |
4 |
3 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
15 |
| 12 |
Злате Моравце |
12 |
3 |
4 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
13 |
| 13 |
Малженице |
12 |
3 |
2 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
11 |
| 14 |
МФК Битча |
12 |
3 |
0 |
9 |
13 |
31 |
-18 |
9 |
| 15 |
Хумене |
12 |
2 |
2 |
8 |
7 |
19 |
-12 |
8 |
| 16 |
Зволен |
12 |
0 |
3 |
9 |
7 |
21 |
-14 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Интер Братислава |
|
| ШТК 1914 Шаморин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Интер Братислава |
Интер Братислава |
|
ШТК 1914 Шаморин |
ШТК 1914 Шаморин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Петржалка Братислава |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
ШТК 1914 Шаморин |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Поважска Бистрица |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 4 |
Похроние Долна Жданя |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Жилина Б |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Интер Братислава |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Слован Галанта |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 2 |
|
|
| 8 |
Татран Прешов |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Татран Липтовски Микулаш |
|
3 - 3 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Баник Лехота под Втачником |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Слован Братислава Б |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Злате Моравце |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 13 |
Малженице |
|
2 - 5 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
МФК Битча |
|
0 - 3 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Хумене |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 16 |
Зволен |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Интер Братислава |
ШТК 1914 Шаморин |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
27 |
23 |
| Получени Голове |
15 |
13 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
1.92 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.08 |
| Мачове Вкарал |
92% |
83% |
| Мачове Получил |
67% |
83% |
| Гол/Гол |
58% |
67% |
| Над 1.5 |
92% |
92% |
| Над 2.5 |
75% |
58% |
| Над 3.5 |
42% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
9 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.80 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.36 |
3.37 |
2.53 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.11 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака