Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
12:00
12:00
Интер Клуб Ескалдес
Атлетик Клуб Ескалдес
Прогнози на потребителите
1 0% за Интер Клуб Ескалдес
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ескалдес-Енгордан. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Интер Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | ЛК Група | Мялби | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 1.32 | 5.13 | 8.73 |
| 10.10.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 0 - 4 | Интер Ескалдес | 11.36 | 5.54 | 1.16 |
| 03.10.2026 | Приятелски срещи | Родес | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 1.55 | 4.25 | 4.29 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | ФК Рейнджърс | 1.66 | 3.56 | 3.92 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 7.40 | 16.70 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 2 - 2 | Интер Ескалдес | 14.21 | 6.60 | 1.10 |
| 27.08.2026 | ЛК Квалификации | Интер Ескалдес | 0 - 0 | Дрита Гниляне | 1.92 | 3.54 | 3.60 |
| 20.08.2026 | ЛК Квалификации | Дрита Гниляне | 2 - 2 | Интер Ескалдес | 1.67 | 3.80 | 4.57 |
| 13.08.2026 | ЛК Квалификации | Флора Талин | 0 - 4 | Интер Ескалдес | 1.86 | 3.59 | 3.70 |
| 06.08.2026 | ЛК Квалификации | Интер Ескалдес | 2 - 0 | Флора Талин | 2.00 | 3.34 | 3.48 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Атлетик Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Есперанса Анд. | 1.32 | 4.43 | 6.36 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Каза де Португал | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес | 3.01 | 3.41 | 1.95 |
| 12.09.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 4 - 1 | Спортинг Еск. | 1.19 | 5.40 | 8.91 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес | 4.20 | 3.46 | 1.65 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Атлетик Ескалдес | 0 - 2 | Вадуц | 5.15 | 4.02 | 1.55 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Вадуц | 4 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.30 | 4.94 | 8.69 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Морнар Бар | 1 - 2 | Атлетик Ескалдес | 1.59 | 3.71 | 5.52 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Морнар Бар | 2.59 | 3.27 | 2.54 |
| 23.05.2026 | Купа на Андора | ФК Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес | - | - | - |
| 17.05.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.44 | 3.81 | 5.52 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 1 | Атлетик Ескалдес | 1.46 | 3.90 | 5.15 |
| 30.04.2026 | Купа на Андора | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескалдес | - | - | - |
| 25.01.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 0 - 1 | Интер Ескалдес | 3.70 | 3.16 | 1.90 |
| 23.11.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 1 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.99 | 3.21 | 3.35 |
| 27.09.2025 | Суперкупа | Интер Ескалдес | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес | 1.81 | 3.24 | 3.71 |
| 25.05.2025 | Купа на Андора | Интер Ескалдес | 1 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.84 | 3.21 | 3.64 |
| 08.03.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.61 | 3.71 | 4.39 |
| 08.12.2024 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.80 | 3.28 | 3.80 |
| 24.11.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 1 | Интер Ескалдес | 4.49 | 3.62 | 1.61 |
| 28.04.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 2.67 | 3.34 | 2.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Интер Клуб Ескалдес имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Санта Колома | 4 | +16 | 12 |
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 4 | +10 | 10 |
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 4 | +6 | 8 |
| 4 | ФК Рейнджърс | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Ордино | 4 | -6 | 6 |
| 6 | Есперанса д'Андора | 4 | +3 | 5 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Каза де Португал | 4 | -9 | 1 |
| 9 | Карой | 4 | -9 | 1 |
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 4 | -10 | 0 |
Хронология в първенството
| Интер Клуб Ескалдес | |
| Атлетик Клуб Ескалдес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Интер Клуб Ескалдес | Интер Клуб Ескалдес | Атлетик Клуб Ескалдес | Атлетик Клуб Ескалдес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФК Санта Колома | |||||||
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | - | - | - | ||||
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | - | - | - | ||||
| 4 | ФК Рейнджърс | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 5 | Ордино | 0 - 4 | ||||||
| 6 | Есперанса д'Андора | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Каза де Португал | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 9 | Карой | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 4 - 1 | ||||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Интер Клуб Ескалдес | Атлетик Клуб Ескалдес | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 12 | 9 |
| Получени Голове | 2 | 3 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 2.25 |
| Средно Получени | 0.50 | 0.75 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 25% | 75% |
| Гол/Гол | 25% | 75% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 6 | 4 |
| Получени Голове | 0 | 1 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 2.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 0% | 50% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Интер Клуб Ескалдес
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
