Италия - Серия А (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 8
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
4.20 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.22 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.63 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Милано, а гостите от Комо.
Разстоянието между двата града е 39.0 км.
Треньорът на домакините е Кристиан Киву (Рум), а на гостите Сеск Фабрегас (Исп).
Мачът ще се играе на стадион
Джузепе Меаца,
който има капацитет от
80 018 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Джузепе Меаца.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Интер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Група |
Фейенорд |
0 - 3 |
Интер |
3.60 |
4.06 |
1.86 |
| 31.10.2026 |
Серия А |
Милан |
3 - 1 |
Интер |
3.47 |
3.59 |
2.02 |
| 28.10.2026 |
Серия А |
Венеция |
0 - 2 |
Интер |
7.61 |
5.46 |
1.34 |
| 25.10.2026 |
Серия А |
Интер |
2 - 1 |
Фиорентина |
1.34 |
5.41 |
7.80 |
| 21.10.2026 |
ШЛ Група |
Интер |
1 - 0 |
Шахтьор Донецк |
1.20 |
7.22 |
11.76 |
| 17.10.2026 |
Серия А |
Болоня |
1 - 3 |
Интер |
5.70 |
4.13 |
1.55 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Група |
Интер |
3 - 4 |
Клуб Брюж |
1.23 |
6.33 |
11.19 |
| 10.10.2026 |
Серия А |
Интер |
3 - 0 |
Парма |
1.13 |
8.54 |
17.99 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Интер |
2 - 0 |
Лумецане |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Серия А |
Рома |
2 - 2 |
Интер |
2.60 |
3.47 |
2.58 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Комо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
ШЛ Група |
Ланс |
1 - 9 |
Комо |
3.26 |
3.80 |
2.05 |
| 01.11.2026 |
Серия А |
Комо |
1 - 0 |
Венеция |
1.28 |
5.92 |
9.22 |
| 27.10.2026 |
Серия А |
Торино |
1 - 3 |
Комо |
4.81 |
3.92 |
1.67 |
| 24.10.2026 |
Серия А |
Комо |
2 - 0 |
Сасуоло |
1.47 |
4.86 |
5.59 |
| 21.10.2026 |
ШЛ Група |
Комо |
4 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
2.25 |
3.78 |
2.85 |
| 18.10.2026 |
Серия А |
Фиорентина |
1 - 3 |
Комо |
3.37 |
3.60 |
2.05 |
| 14.10.2026 |
ШЛ Група |
Фейенорд |
3 - 2 |
Комо |
3.43 |
3.94 |
1.94 |
| 11.10.2026 |
Серия А |
Комо |
0 - 0 |
Рома |
2.49 |
3.52 |
2.65 |
| 20.09.2026 |
Серия А |
Фрозиноне |
2 - 0 |
Комо |
5.74 |
4.60 |
1.49 |
| 14.09.2026 |
Серия А |
Комо |
2 - 1 |
Парма |
1.22 |
6.04 |
13.28 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.04.2026 |
Купа на Италия |
Интер |
3 - 2 |
Комо |
1.82 |
3.54 |
4.13 |
| 12.04.2026 |
Серия А |
Комо |
3 - 4 |
Интер |
3.02 |
3.32 |
2.31 |
| 03.03.2026 |
Купа на Италия |
Комо |
0 - 0 |
Интер |
2.92 |
3.19 |
2.38 |
| 06.12.2025 |
Серия А |
Интер |
4 - 0 |
Комо |
1.55 |
4.13 |
5.79 |
| 23.05.2025 |
Серия А |
Комо |
0 - 2 |
Интер |
4.84 |
4.14 |
1.63 |
| 23.12.2024 |
Серия А |
Интер |
2 - 0 |
Комо |
1.23 |
6.25 |
11.22 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Интер имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Серия А класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лацио |
10 |
9 |
1 |
0 |
24 |
8 |
+16 |
28 |
| 2 |
Интер |
10 |
8 |
1 |
1 |
26 |
13 |
+13 |
25 |
| 3 |
Рома |
10 |
7 |
3 |
0 |
28 |
10 |
+18 |
24 |
| 4 |
Комо |
10 |
7 |
2 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
23 |
| 5 |
Милан |
10 |
6 |
3 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
21 |
| 6 |
Фрозиноне |
10 |
6 |
2 |
2 |
24 |
14 |
+10 |
20 |
| 7 |
Ювентус |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
17 |
| 8 |
Наполи |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
14 |
| 9 |
Болоня |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
14 |
| 10 |
Торино |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 11 |
Дженоа |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
13 |
| 12 |
Каляри |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
13 |
| 13 |
Аталанта |
10 |
3 |
2 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
11 |
| 14 |
Лече |
10 |
3 |
0 |
7 |
11 |
21 |
-10 |
9 |
| 15 |
Парма |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 16 |
Фиорентина |
10 |
2 |
2 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
8 |
| 17 |
Сасуоло |
10 |
2 |
2 |
6 |
16 |
26 |
-10 |
8 |
| 18 |
Монца |
10 |
2 |
1 |
7 |
17 |
24 |
-7 |
7 |
| 19 |
Удинезе |
10 |
1 |
2 |
7 |
11 |
23 |
-12 |
5 |
| 20 |
Венеция |
10 |
1 |
0 |
9 |
6 |
20 |
-14 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Интер |
Интер |
|
Комо |
Комо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лацио |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Интер |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Рома |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Комо |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Милан |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Фрозиноне |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Ювентус |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Наполи |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Болоня |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Торино |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Дженоа |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 12 |
Каляри |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Аталанта |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Лече |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Парма |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 16 |
Фиорентина |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 17 |
Сасуоло |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 18 |
Монца |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
| 19 |
Удинезе |
5 - 3 |
|
5 - 3 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 20 |
Венеция |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Интер |
Комо |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
26 |
18 |
| Получени Голове |
13 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.60 |
1.80 |
| Средно Получени |
1.30 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
70% |
70% |
| Гол/Гол |
70% |
60% |
| Над 1.5 |
90% |
80% |
| Над 2.5 |
80% |
50% |
| Над 3.5 |
60% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
17 |
13 |
| Получени Голове |
7 |
7 |
| Средно Вкарани |
3.40 |
2.17 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
100% |
83% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
83% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
60% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
4.20 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.22 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.63 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 8
За да гласувате, щракнете на знака