Хърватска - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Интер Запрешич
Цибалия
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Запрешич, а гостите от Винковци. Разстоянието между двата града е 241.7 км. Мачът ще се играе на стадион ШРЦ Запрешич, който има капацитет от 5 228 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион ШРЦ Запрешич. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Интер Запрешич - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Първа Лига | Осиек | 2 - 1 | Интер Запрешич | 1.33 | 4.27 | 9.12 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 1 | Славен | 2.83 | 2.88 | 2.54 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | Интер Запрешич | 2.07 | 3.12 | 3.46 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 3 | Хайдук Сплит | 4.05 | 3.27 | 1.85 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 0 - 0 | Интер Запрешич | 2.72 | 2.74 | 2.80 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Интер Запрешич | 0 - 0 | Локомотив Загреб | 2.75 | 3.14 | 2.44 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Динамо Загреб | 2 - 0 | Интер Запрешич | 1.11 | 6.92 | 20.38 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 2 | Риека | 7.28 | 3.80 | 1.44 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Интер Запрешич | 2.37 | 3.01 | 2.95 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Санкт Пьолтен | 1 - 0 | Интер Запрешич | 2.40 | 3.62 | 2.39 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Цибалия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Първа Лига | Цибалия | 3 - 1 | Славен | 4.27 | 3.23 | 1.83 |
| 14.04.2017 | Първа Лига | Хайдук Сплит | 3 - 0 | Цибалия | 1.17 | 6.06 | 13.76 |
| 07.04.2017 | Първа Лига | Локомотив Загреб | 4 - 1 | Цибалия | 1.33 | 4.55 | 8.26 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 3 | Риека | 12.20 | 5.25 | 1.22 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Осиек | 2 - 0 | Цибалия | 1.29 | 4.71 | 9.67 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 2 | Истра 1961 | 2.42 | 2.99 | 2.89 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 2.13 | 2.95 | 3.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 2 | Динамо Загреб | 12.71 | 5.30 | 1.21 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Интер Запрешич | 2.37 | 3.01 | 2.95 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Славен | 4 - 0 | Цибалия | 1.33 | 4.34 | 8.77 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Интер Запрешич | 2.37 | 3.01 | 2.95 |
| 26.10.2016 | Купа на Хърватска | Интер Запрешич | 1 - 0 | Цибалия | 1.72 | 3.50 | 4.22 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 0 | Цибалия | 1.65 | 3.48 | 5.01 |
| 30.07.2016 | Първа Лига | Цибалия | 3 - 3 | Интер Запрешич | 1.77 | 3.40 | 4.27 |
| 27.10.2015 | Купа на Хърватска | Интер Запрешич | 0 - 0 | Цибалия | 1.78 | 3.44 | 3.95 |
| 18.05.2013 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 0 | Интер Запрешич | 2.06 | 3.14 | 3.37 |
| 03.11.2012 | Първа Лига | Интер Запрешич | 0 - 0 | Цибалия | 2.01 | 3.26 | 3.44 |
| 04.08.2012 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Интер Запрешич | 1.77 | 3.34 | 4.24 |
| 21.03.2012 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 1 | Цибалия | 2.31 | 3.21 | 2.86 |
| 06.08.2011 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 1 | Интер Запрешич | 1.68 | 3.41 | 4.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Интер Запрешич имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 26.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Риека | 30 | +42 | 76 |
| 2 | Динамо Загреб | 30 | +29 | 68 |
| 3 | Осиек | 30 | +15 | 56 |
| 4 | Хайдук Сплит | 29 | +25 | 53 |
| 5 | Славен | 30 | -4 | 34 |
| 6 | Истра 1961 | 29 | -13 | 33 |
| 7 | Локомотив Загреб | 29 | -1 | 30 |
| 8 | Интер Запрешич | 29 | -16 | 24 |
| 9 | РНК Сплит | 29 | -32 | 17 |
| 10 | Цибалия | 29 | -45 | 12 |
Хронология в първенството
| Интер Запрешич | |
| Цибалия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Интер Запрешич | Интер Запрешич | Цибалия | Цибалия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Риека | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Динамо Загреб | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Осиек | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Хайдук Сплит | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Славен | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 6 | Истра 1961 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 7 | Локомотив Загреб | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Интер Запрешич | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | РНК Сплит | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Цибалия | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Интер Запрешич | Цибалия | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 24 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 16 | 1 |
Форма в шампионата
| Интер Запрешич | Цибалия | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
12 13 |
2
6 21 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 4 |
0
1 13 |
Голове в шампионата
| Интер Запрешич | Цибалия | |
|
Вкарани
Получени |
24
40 |
20
65 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
17 |
8
40 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
