Шотландия - Премиършип (2016 - 2017)
17:00
Инвърнес КТ
Дънди ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.34 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инвърнес, а гостите от Дънди. Разстоянието между двата града е 132.9 км. Мачът ще се играе на стадион Каледониън Стейдиъм, който има капацитет от 7 918 места. Размерите на терена са 102 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Каледониън Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2017 | Премиършип | Хамилтън | 3 - 0 | Инвърнес КТ | 2.46 | 3.17 | 2.81 |
| 28.01.2017 | Премиършип | Инвърнес КТ | 0 - 0 | Партик Тисъл | 2.42 | 3.29 | 2.79 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Елгин Сити | 1 - 2 | Инвърнес КТ | 6.81 | 4.87 | 1.34 |
| 31.12.2016 | Премиършип | Рос Каунти | 3 - 2 | Инвърнес КТ | 2.41 | 3.17 | 2.89 |
| 28.12.2016 | Премиършип | Инвърнес КТ | 1 - 2 | Мъдъруел | 1.86 | 3.58 | 3.90 |
| 24.12.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 1 - 0 | Инвърнес КТ | 1.38 | 4.53 | 7.68 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Килмарнък | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 2.82 | 3.22 | 2.40 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Хамилтън | 1.97 | 3.50 | 3.45 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 3 - 0 | Инвърнес КТ | 2.00 | 3.33 | 3.52 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 2 - 1 | Инвърнес КТ | 2.53 | 3.18 | 2.70 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Дънди ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2017 | Премиършип | Абърдийн | 3 - 0 | Дънди ФК | 1.36 | 4.75 | 7.48 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Дънди ФК | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 1.48 | 4.09 | 5.65 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Арброут | 0 - 2 | Дънди ФК | 5.88 | 4.60 | 1.39 |
| 31.12.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 3 - 0 | Сейнт Джонстън | 3.08 | 3.23 | 2.26 |
| 28.12.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Дънди ФК | 1.94 | 3.34 | 3.83 |
| 23.12.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 3 - 2 | Хартс | 3.71 | 3.40 | 1.95 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Селтик | 2 - 1 | Дънди ФК | 1.12 | 7.92 | 18.50 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 0 - 0 | Рос Каунти | 2.48 | 3.28 | 2.70 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Килмарнък | 2 - 0 | Дънди ФК | 2.69 | 3.20 | 2.52 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 2 - 1 | Инвърнес КТ | 2.53 | 3.18 | 2.70 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 2 - 1 | Инвърнес КТ | 2.53 | 3.18 | 2.70 |
| 24.09.2016 | Премиършип | Инвърнес КТ | 3 - 1 | Дънди ФК | 1.97 | 3.35 | 3.65 |
| 14.05.2016 | Група за Изпадане | Инвърнес КТ | 4 - 0 | Дънди ФК | 1.99 | 3.44 | 3.41 |
| 27.02.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 2.42 | 3.24 | 2.80 |
| 31.10.2015 | Премиършип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Дънди ФК | 2.08 | 3.27 | 3.41 |
| 29.08.2015 | Премиършип | Дънди ФК | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 2.02 | 3.29 | 3.55 |
| 09.05.2015 | Група за Титлата | Дънди ФК | 0 - 1 | Инвърнес КТ | 3.34 | 3.29 | 2.09 |
| 04.04.2015 | Премиършип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Дънди ФК | 1.80 | 3.42 | 4.28 |
| 06.12.2014 | Премиършип | Дънди ФК | 1 - 2 | Инвърнес КТ | 2.92 | 3.25 | 2.31 |
| 13.08.2014 | Премиършип | Инвърнес КТ | 0 - 0 | Дънди ФК | 2.00 | 3.29 | 3.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Инвърнес КТ имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Премиършип класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | 23 | +46 | 67 |
| 2 | Рейнджърс | 23 | +6 | 42 |
| 3 | Абърдийн | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Хартс | 23 | +11 | 34 |
| 5 | Сейнт Джонстън | 23 | +4 | 34 |
| 6 | Мъдъруел | 22 | -9 | 24 |
| 7 | Партик Тисъл | 23 | -6 | 23 |
| 8 | Рос Каунти | 23 | -15 | 23 |
| 9 | Килмарнък | 22 | -18 | 23 |
| 10 | Дънди ФК | 22 | -10 | 22 |
| 11 | Хамилтън | 23 | -10 | 20 |
| 12 | Инвърнес КТ | 23 | -17 | 17 |
Хронология в първенството
| Инвърнес КТ | |
| Дънди ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Инвърнес КТ | Инвърнес КТ | Дънди ФК | Дънди ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Селтик | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Рейнджърс | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Абърдийн | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Хартс | 3 - 3 | 5 - 1 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Сейнт Джонстън | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Мъдъруел | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Партик Тисъл | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Рос Каунти | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Килмарнък | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Дънди ФК | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Хамилтън | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Инвърнес КТ | - | - | - | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Инвърнес КТ | Дънди ФК | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 17 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 11 | 7 |
Форма в шампионата
| Инвърнес КТ | Дънди ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
8 12 |
6
4 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 4 |
2
1 8 |
Голове в шампионата
| Инвърнес КТ | Дънди ФК | |
|
Вкарани
Получени |
26
43 |
21
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
18 |
7
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.34 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
