Шотландия - Чемпиъншип (2017 - 2018)
17:00
Инвърнес КТ
Куин ъф Саут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инвърнес, а гостите от Дъмфрийс. Разстоянието между двата града е 270.7 км. Мачът ще се играе на стадион Каледониън Стейдиъм, който има капацитет от 7 918 места. Размерите на терена са 102 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Каледониън Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2018 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 4 - 1 | Фолкърк | 2.12 | 3.20 | 3.25 |
| 06.01.2018 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Инвърнес КТ | 2.12 | 3.23 | 3.30 |
| 02.01.2018 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Ливингстън | 2.20 | 3.28 | 3.07 |
| 30.12.2017 | Чемпиъншип | Брихин Сити | 2 - 3 | Инвърнес КТ | 6.90 | 4.27 | 1.41 |
| 23.12.2017 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 1 - 0 | Инвърнес КТ | 2.62 | 3.25 | 2.51 |
| 16.12.2017 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Дъмбартън | 1.51 | 3.84 | 6.00 |
| 02.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Инвърнес КТ | 2.27 | 3.34 | 2.89 |
| 28.11.2017 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 4 - 0 | Брихин Сити | 1.26 | 5.36 | 9.41 |
| 25.11.2017 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 2.24 | 3.31 | 2.95 |
| 11.11.2017 | Чалъндж Къп | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Фолкърк | 2.08 | 3.24 | 3.26 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Куин ъф Саут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Чемпиъншип | Ливингстън | 0 - 1 | Куин ъф Саут | 2.38 | 3.15 | 2.87 |
| 02.01.2018 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Дъмбартън | 1.56 | 3.84 | 5.33 |
| 30.12.2017 | Чемпиъншип | Фолкърк | 3 - 2 | Куин ъф Саут | 2.68 | 3.32 | 2.42 |
| 23.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 2.09 | 3.39 | 3.18 |
| 09.12.2017 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 2 - 5 | Куин ъф Саут | 2.36 | 3.21 | 2.88 |
| 02.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Инвърнес КТ | 2.27 | 3.34 | 2.89 |
| 28.11.2017 | Чемпиъншип | Дъмбартън | 2 - 2 | Куин ъф Саут | 4.12 | 3.51 | 1.78 |
| 25.11.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 3 | Ливингстън | 2.00 | 3.38 | 3.41 |
| 21.11.2017 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Монтроуз | 1.19 | 5.80 | 11.89 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Монтроуз | 0 - 0 | Куин ъф Саут | 7.58 | 4.44 | 1.35 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Инвърнес КТ | 2.27 | 3.34 | 2.89 |
| 30.09.2017 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 0 - 0 | Куин ъф Саут | 2.45 | 3.25 | 2.66 |
| 10.04.2010 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 1 - 3 | Инвърнес КТ | 3.05 | 3.40 | 2.00 |
| 05.12.2009 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 2.27 | 3.43 | 2.69 |
| 10.10.2009 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 3 | Куин ъф Саут | 1.90 | 3.45 | 3.48 |
| 17.04.2004 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 4 - 1 | Куин ъф Саут | - | - | - |
| 21.02.2004 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Инвърнес КТ | - | - | - |
| 06.12.2003 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 4 - 1 | Куин ъф Саут | - | - | - |
| 18.10.2003 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 3 - 2 | Инвърнес КТ | - | - | - |
| 05.04.2003 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Куин ъф Саут | 1.68 | 3.45 | 4.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Инвърнес КТ имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 13.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Мирън | 21 | +16 | 45 |
| 2 | Дънди Юнайтед | 20 | +7 | 39 |
| 3 | Дънфърмлин | 20 | +13 | 32 |
| 4 | Куин ъф Саут | 20 | +6 | 30 |
| 5 | Ливингстън | 19 | +5 | 30 |
| 6 | Грийнок Мортън | 19 | +7 | 28 |
| 7 | Инвърнес КТ | 21 | +2 | 27 |
| 8 | Дъмбартън | 20 | -11 | 20 |
| 9 | Фолкърк | 20 | -15 | 17 |
| 10 | Брихин Сити | 20 | -30 | 4 |
Хронология в първенството
| Инвърнес КТ | |
| Куин ъф Саут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Инвърнес КТ | Инвърнес КТ | Куин ъф Саут | Куин ъф Саут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сейнт Мирън | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Дънди Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Дънфърмлин | 1 - 0 | 5 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 4 | Куин ъф Саут | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Ливингстън | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Грийнок Мортън | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Инвърнес КТ | - | - | - | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Дъмбартън | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Фолкърк | 4 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 10 | Брихин Сити | 4 - 0 | 2 - 3 | 4 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Инвърнес КТ | Куин ъф Саут | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 27 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 15 | 18 |
Форма в шампионата
| Инвърнес КТ | Куин ъф Саут | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 8 |
8
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
5
3 3 |
Голове в шампионата
| Инвърнес КТ | Куин ъф Саут | |
|
Вкарани
Получени |
26
24 |
33
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
9 |
21
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
