Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.30 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инвърнес, а гостите от Ливингстън.
Разстоянието между двата града е 182.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каледониън Стейдиъм,
който има капацитет от
7 918 места.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каледониън Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Инвърнес КТ |
1 - 0 |
Монтроуз |
1.41 |
4.44 |
5.57 |
| 31.10.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
5 - 1 |
Инвърнес КТ |
1.99 |
3.29 |
3.42 |
| 24.10.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
2.41 |
3.13 |
2.75 |
| 17.10.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Арброут |
1.46 |
4.00 |
6.25 |
| 13.10.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
4.22 |
3.63 |
1.71 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.82 |
3.38 |
3.96 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.34 |
4.52 |
7.69 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.87 |
3.39 |
3.73 |
| 12.09.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 3 |
Инвърнес КТ |
2.64 |
3.20 |
2.46 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.21 |
3.16 |
3.04 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ливингстън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Спартанс |
0 - 2 |
Ливингстън |
7.01 |
4.72 |
1.32 |
| 30.10.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
0 - 3 |
Ливингстън |
4.39 |
3.67 |
1.68 |
| 24.10.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
1 - 0 |
Арброут |
1.32 |
4.70 |
7.78 |
| 17.10.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Ливингстън |
2.52 |
3.37 |
2.48 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
1 - 2 |
Партик Тисъл |
2.26 |
3.36 |
2.80 |
| 03.10.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
1 - 2 |
Еър Юнайтед |
1.54 |
3.98 |
5.13 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
0 - 2 |
Ливингстън |
2.37 |
3.24 |
2.74 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.87 |
3.39 |
3.73 |
| 11.09.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 4 |
Ливингстън |
4.99 |
4.07 |
1.53 |
| 04.09.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
0 - 1 |
Стенхаусмюър |
1.39 |
4.24 |
6.76 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.87 |
3.39 |
3.73 |
| 12.10.2024 |
Чалъндж Къп |
Ливингстън |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.38 |
4.18 |
6.62 |
| 11.02.2023 |
Купа на Шотландия |
Ливингстън |
0 - 3 |
Инвърнес КТ |
1.49 |
3.99 |
6.06 |
| 12.07.2022 |
Купа на Лигата |
Ливингстън |
1 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.82 |
3.28 |
4.12 |
| 08.02.2020 |
Купа на Шотландия |
Инвърнес КТ |
1 - 0 |
Ливингстън |
3.84 |
3.63 |
1.80 |
| 24.04.2018 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
0 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.49 |
3.33 |
2.56 |
| 02.01.2018 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Ливингстън |
2.20 |
3.28 |
3.07 |
| 04.11.2017 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.52 |
3.34 |
2.55 |
| 16.09.2017 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 3 |
Ливингстън |
2.22 |
3.29 |
2.95 |
| 22.09.2015 |
Купа на Лигата |
Ливингстън |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
5.11 |
3.67 |
1.60 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Инвърнес КТ имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Партик Тисъл |
13 |
7 |
4 |
2 |
17 |
7 |
+10 |
25 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 3 |
Дънфърмлин |
13 |
6 |
6 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
24 |
| 4 |
Стенхаусмюър |
13 |
7 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
23 |
| 5 |
Ливингстън |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
11 |
+7 |
20 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
13 |
5 |
4 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Арброут |
13 |
3 |
2 |
8 |
7 |
22 |
-15 |
11 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
12 |
3 |
1 |
8 |
12 |
20 |
-8 |
10 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
13 |
2 |
1 |
10 |
8 |
22 |
-14 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Инвърнес КТ |
|
| Ливингстън |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Инвърнес КТ |
Инвърнес КТ |
|
Ливингстън |
Ливингстън |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
0 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 3 |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
5 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
3 - 1 |
2 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 5 |
Ливингстън |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Инвърнес КТ |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 7 |
Еър Юнайтед |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Арброут |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Инвърнес КТ |
Ливингстън |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
17 |
18 |
| Получени Голове |
16 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.38 |
| Средно Получени |
1.23 |
0.85 |
| Мачове Вкарал |
77% |
69% |
| Мачове Получил |
54% |
54% |
| Гол/Гол |
46% |
31% |
| Над 1.5 |
85% |
69% |
| Над 2.5 |
38% |
38% |
| Над 3.5 |
31% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
9 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.17 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
50% |
| Мачове Получил |
33% |
50% |
| Гол/Гол |
17% |
17% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.30 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака