Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инвърнес, а гостите от Кърколди.
Разстоянието между двата града е 165.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каледониън Стейдиъм,
който има капацитет от
7 918 места.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каледониън Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
3 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.55 |
3.30 |
1.95 |
| 21.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.43 |
3.36 |
2.55 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Хартс |
6 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.24 |
5.39 |
9.87 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.91 |
3.23 |
2.25 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.44 |
3.14 |
2.70 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Инвърнес КТ |
5.15 |
4.18 |
1.50 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Инвърнес КТ |
1 - 0 |
Сейнт Джонстън |
3.66 |
3.52 |
1.86 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Ийст Файф |
1.27 |
5.27 |
8.74 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
1 - 4 |
Инвърнес КТ |
2.84 |
3.42 |
2.13 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Инвърнес КТ |
0 - 4 |
Рос Каунти |
2.42 |
3.47 |
2.43 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Рейт Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Рейт Роувърс |
2.49 |
3.29 |
2.54 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 0 |
Еър Юнайтед |
1.92 |
3.28 |
3.66 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
3.63 |
3.32 |
1.92 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
1.45 |
3.95 |
6.61 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
1 - 0 |
Питърхед |
1.24 |
5.40 |
9.82 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Хамилтън |
1 - 1 |
Рейт Роувърс |
3.47 |
3.51 |
1.92 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
0 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.59 |
3.95 |
4.77 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
3 - 1 |
Елгин Сити |
1.13 |
7.54 |
15.09 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.16 |
6.46 |
11.64 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
2 - 2 |
Хамилтън |
1.50 |
4.09 |
4.95 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.04.2026 |
Чалъндж Къп |
Рейт Роувърс |
4 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.51 |
3.28 |
2.51 |
| 26.07.2025 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
5 - 1 |
Инвърнес КТ |
1.92 |
3.35 |
3.62 |
| 06.07.2024 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
1.54 |
3.95 |
4.92 |
| 19.04.2024 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 1 |
Рейт Роувърс |
2.70 |
3.03 |
2.53 |
| 27.01.2024 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 3 |
Инвърнес КТ |
1.76 |
3.51 |
4.12 |
| 02.12.2023 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.92 |
3.19 |
2.28 |
| 16.09.2023 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
1.84 |
3.48 |
3.86 |
| 08.04.2023 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Рейт Роувърс |
2.82 |
3.13 |
2.38 |
| 28.01.2023 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.91 |
3.38 |
3.60 |
| 22.10.2022 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Рейт Роувърс |
2.10 |
3.24 |
3.24 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Инвърнес КТ имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стенхаусмюър |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
10 |
| 2 |
Партик Тисъл |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
8 |
| 3 |
Рейт Роувърс |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 4 |
Арброут |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 5 |
Ливингстън |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 6 |
Еър Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 7 |
Дънфърмлин |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
5 |
| 8 |
Инвърнес КТ |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Инвърнес КТ |
|
| Рейт Роувърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Инвърнес КТ |
Инвърнес КТ |
|
Рейт Роувърс |
Рейт Роувърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стенхаусмюър |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Рейт Роувърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Арброут |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Ливингстън |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Еър Юнайтед |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Инвърнес КТ |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Грийнок Мортън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Куинс парк ФК |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Инвърнес КТ |
Рейт Роувърс |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака