Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 21 юли, 2026
21:45
Инвърнес КТ
Сейнт Джонстън
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.60 |
3.75 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инвърнес, а гостите от Пърт.
Разстоянието между двата града е 129.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каледониън Стейдиъм,
който има капацитет от
7 918 места.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каледониън Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Ийст Файф |
1.27 |
5.27 |
8.74 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
1 - 4 |
Инвърнес КТ |
2.84 |
3.42 |
2.13 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Инвърнес КТ |
0 - 4 |
Рос Каунти |
2.42 |
3.47 |
2.43 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Инвърнес КТ |
2 - 1 |
Хамилтън |
1.39 |
4.35 |
6.30 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
6.18 |
4.26 |
1.41 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Инвърнес КТ |
1 - 0 |
Келти Хартс |
1.19 |
5.87 |
11.19 |
| 14.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
6.28 |
4.10 |
1.43 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.63 |
3.37 |
1.86 |
| 05.04.2026 |
Чалъндж Къп |
Рейт Роувърс |
4 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.51 |
3.28 |
2.51 |
| 27.03.2026 |
Първа Лига |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.46 |
4.07 |
5.63 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Сейнт Джонстън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Сейнт Джонстън |
3 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.11 |
7.78 |
17.35 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
2 - 4 |
Сейнт Джонстън |
7.48 |
4.78 |
1.30 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Монтроуз |
0 - 3 |
Сейнт Джонстън |
- |
- |
- |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
0 - 4 |
Сейнт Джонстън |
7.96 |
5.14 |
1.27 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Сейнт Джонстън |
4.17 |
3.58 |
1.73 |
| 24.04.2026 |
Чемпиъншип |
Сейнт Джонстън |
2 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.53 |
3.87 |
5.42 |
| 21.04.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 2 |
Сейнт Джонстън |
4.17 |
3.34 |
1.79 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Сейнт Джонстън |
4 - 0 |
Еърдриониънс |
1.27 |
5.10 |
9.02 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 4 |
Сейнт Джонстън |
4.39 |
3.40 |
1.73 |
| 28.03.2026 |
Чемпиъншип |
Сейнт Джонстън |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.26 |
5.10 |
9.07 |
Общо 9 победи и 1 равенство
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.07.2025 |
Купа на Лигата |
Инвърнес КТ |
0 - 1 |
Сейнт Джонстън |
5.26 |
3.44 |
1.61 |
| 23.05.2022 |
ЧШ Плейоф |
Сейнт Джонстън |
4 - 0 |
Инвърнес КТ |
1.85 |
3.18 |
4.63 |
| 20.05.2022 |
ЧШ Плейоф |
Инвърнес КТ |
2 - 2 |
Сейнт Джонстън |
3.02 |
2.83 |
2.59 |
| 12.07.2019 |
Приятелски срещи |
Сейнт Джонстън |
1 - 3 |
Инвърнес КТ |
2.27 |
3.58 |
2.65 |
| 08.04.2017 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
0 - 3 |
Сейнт Джонстън |
2.57 |
3.13 |
2.74 |
| 03.12.2016 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
3 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.00 |
3.33 |
3.52 |
| 27.08.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
2 - 1 |
Сейнт Джонстън |
2.65 |
3.19 |
2.57 |
| 09.03.2016 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.34 |
3.14 |
2.96 |
| 24.10.2015 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
0 - 1 |
Сейнт Джонстън |
2.39 |
3.25 |
2.83 |
| 08.08.2015 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.38 |
3.09 |
2.96 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Инвърнес КТ имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Инвърнес КТ класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Сейнт Джонстън класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хартс |
33 |
21 |
7 |
5 |
58 |
28 |
+30 |
70 |
| 2 |
Рейнджърс |
33 |
19 |
12 |
2 |
66 |
31 |
+35 |
69 |
| 3 |
Селтик |
33 |
21 |
4 |
8 |
59 |
35 |
+24 |
67 |
| 4 |
Мъдъруел |
33 |
14 |
12 |
7 |
52 |
29 |
+23 |
54 |
| 5 |
Хибърниън |
33 |
13 |
12 |
8 |
51 |
37 |
+14 |
51 |
| 6 |
Фолкърк |
33 |
13 |
7 |
13 |
45 |
48 |
-3 |
46 |
| 7 |
Дънди Юнайтед |
33 |
9 |
13 |
11 |
45 |
54 |
-9 |
40 |
| 8 |
Абърдийн |
33 |
9 |
6 |
18 |
33 |
48 |
-15 |
33 |
| 9 |
Дънди ФК |
33 |
8 |
9 |
16 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 10 |
Сейнт Мирън |
33 |
7 |
9 |
17 |
27 |
48 |
-21 |
30 |
| 11 |
Килмарнък |
33 |
6 |
10 |
17 |
37 |
65 |
-28 |
28 |
| 12 |
Ливингстън |
33 |
1 |
13 |
19 |
35 |
66 |
-31 |
16 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.60 |
3.75 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите