Мароко - Купа на Трона (2020 - 2021)
18:00
ИР Танжер
МК Уджда
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.87 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.01.2021 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Танжер, а гостите от Уджда. Разстоянието между двата града е 374.9 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
ИР Танжер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 4 - 1 | ИР Танжер | 2.67 | 2.96 | 2.55 |
| 20.12.2020 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 1 | Могреб Тетуан | 2.03 | 2.80 | 3.92 |
| 13.12.2020 | Първа Дивизия | ФУС Рабат | 0 - 1 | ИР Танжер | 2.20 | 2.79 | 3.42 |
| 09.12.2020 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Олимпик Сафи | 2.32 | 2.68 | 3.39 |
| 06.12.2020 | Първа Дивизия | ХУСА Агадир | 0 - 1 | ИР Танжер | 2.41 | 2.69 | 3.16 |
| 10.10.2020 | Първа Дивизия | Рапиде Оуед Зем | 5 - 3 | ИР Танжер | - | - | - |
| 07.10.2020 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | ХУСА Агадир | 1.68 | 2.91 | 5.69 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Олимпик Сафи | 0 - 0 | ИР Танжер | 1.92 | 3.02 | 3.81 |
| 30.09.2020 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Могреб Тетуан | 2.05 | 2.62 | 4.42 |
| 23.09.2020 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | Ренесанс Земамра | 2.00 | 3.00 | 3.97 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
МК Уджда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 0 - 1 | РСБ Беркан | 2.91 | 2.67 | 2.60 |
| 20.12.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 2 | Ренесанс Земамра | 1.84 | 3.09 | 4.20 |
| 13.12.2020 | Първа Дивизия | Раджа Казабланка | 3 - 0 | МК Уджда | 1.56 | 3.41 | 5.96 |
| 10.12.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 0 - 1 | ФУС Рабат | 2.49 | 2.72 | 3.03 |
| 05.12.2020 | Първа Дивизия | Рапиде Оуед Зем | 1 - 1 | МК Уджда | 2.67 | 2.65 | 2.83 |
| 11.10.2020 | Първа Дивизия | ХУСА Агадир | 0 - 1 | МК Уджда | 2.50 | 2.56 | 3.17 |
| 07.10.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 0 | Олимпик Сафи | 2.55 | 2.63 | 2.97 |
| 04.10.2020 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 4 - 0 | МК Уджда | 2.60 | 2.47 | 3.16 |
| 30.09.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 2 - 2 | Раджа Казабланка | 4.33 | 2.84 | 1.95 |
| 27.09.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 0 | МК Уджда | 2.93 | 2.90 | 2.36 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 0 | ИР Танжер | 1.94 | 2.97 | 3.95 |
| 27.10.2019 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | МК Уджда | 2.19 | 2.84 | 3.39 |
| 10.02.2019 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 3 - 2 | МК Уджда | 1.77 | 3.02 | 4.81 |
| 16.09.2018 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 1 | ИР Танжер | 2.62 | 2.82 | 2.67 |
| 29.05.2016 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 2 | ИР Танжер | 2.94 | 2.66 | 2.49 |
| 01.01.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 3 - 0 | МК Уджда | 2.00 | 2.90 | 3.75 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ИР Танжер имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.87 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.01.2021 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра