Мароко - Първа Дивизия (2016 - 2017)
21:15
ИР Танжер
Могреб Тетуан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 2.75 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.40 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Танжер, а гостите от Тетуан. Разстоянието между двата града е 45.9 км. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ИР Танжер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2016 | Първа Дивизия | Раджа Казабланка | 0 - 1 | ИР Танжер | 2.13 | 2.90 | 3.41 |
| 03.12.2016 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 2 - 2 | ИР Танжер | 1.91 | 2.88 | 4.14 |
| 26.11.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Олимпик Курибга | 1.93 | 2.88 | 4.00 |
| 19.11.2016 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 2 - 1 | ИР Танжер | 2.88 | 2.73 | 2.51 |
| 05.11.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 1 | ФУС Рабат | 2.28 | 2.84 | 3.13 |
| 02.11.2016 | Купа на Трона | ИР Танжер | 1 - 1 | Магреб Фес | 1.48 | 3.15 | 8.27 |
| 29.10.2016 | Първа Дивизия | Олимпик Сафи | 1 - 2 | ИР Танжер | 2.59 | 2.74 | 2.80 |
| 22.10.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | ХУСА Агадир | 1.90 | 2.90 | 4.22 |
| 19.10.2016 | Купа на Трона | Магреб Фес | 0 - 0 | ИР Танжер | 4.27 | 2.87 | 1.88 |
| 15.10.2016 | Първа Дивизия | Шабаб Атлас Х. | 0 - 0 | ИР Танжер | 3.74 | 2.76 | 2.07 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Могреб Тетуан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 0 - 1 | Раджа Казабланка | 2.30 | 2.88 | 3.04 |
| 26.11.2016 | Първа Дивизия | ЖС Касба Тадла | 0 - 1 | Могреб Тетуан | 3.24 | 2.73 | 2.29 |
| 20.11.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 4 - 1 | КАК Кенитра | 1.61 | 3.28 | 5.33 |
| 06.11.2016 | Първа Дивизия | Дифаа ел Джадида | 1 - 0 | Могреб Тетуан | 2.36 | 2.71 | 3.13 |
| 01.11.2016 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 2 - 1 | Могреб Тетуан | 1.83 | 3.10 | 4.14 |
| 29.10.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 3 - 1 | ФАР Рабат | 2.25 | 2.80 | 3.23 |
| 21.10.2016 | Първа Дивизия | ШР Ал Хосейма | 2 - 1 | Могреб Тетуан | 2.76 | 2.73 | 2.62 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | РСБ Беркан | 2.06 | 2.78 | 3.75 |
| 08.10.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 0 - 0 | Шабаб Атлас Х. | 1.59 | 3.27 | 5.98 |
| 17.09.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | Олимпик Курибга | 2.00 | 2.84 | 3.92 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.06.2016 | Купа на Трона | Могреб Тетуан | 2 - 0 | ИР Танжер | 2.27 | 2.87 | 3.10 |
| 12.06.2016 | Купа на Трона | ИР Танжер | 4 - 0 | Могреб Тетуан | 1.99 | 3.06 | 3.52 |
| 28.02.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | ИР Танжер | 2.28 | 2.62 | 3.39 |
| 03.10.2015 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 2 - 2 | Могреб Тетуан | 2.48 | 2.73 | 2.86 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ИР Танжер имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 11.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дифаа ел Джадида | 12 | +11 | 27 |
| 2 | Видад Казабланка | 11 | +12 | 25 |
| 3 | ИР Танжер | 11 | +8 | 22 |
| 4 | Раджа Казабланка | 11 | +8 | 20 |
| 5 | РСБ Беркан | 11 | +7 | 17 |
| 6 | Могреб Тетуан | 11 | +4 | 17 |
| 7 | ХУСА Агадир | 11 | -1 | 16 |
| 8 | Олимпик Сафи | 12 | -3 | 15 |
| 9 | ФАР Рабат | 12 | -6 | 15 |
| 10 | ФУС Рабат | 11 | 0 | 13 |
| 11 | Шабаб Атлас Хенифра | 12 | -4 | 13 |
| 12 | Кавкаб Маракеш | 12 | -5 | 12 |
| 13 | ШР Ал Хосейма | 11 | -7 | 12 |
| 14 | ЖС Касба Тадла | 11 | -7 | 10 |
| 15 | Олимпик Курибга | 12 | -5 | 8 |
| 16 | КАК Кенитра | 11 | -12 | 8 |
Хронология в първенството
| ИР Танжер | |
| Могреб Тетуан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ИР Танжер | ИР Танжер | Могреб Тетуан | Могреб Тетуан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дифаа ел Джадида | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Видад Казабланка | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | ИР Танжер | - | - | - | ||||
| 4 | Раджа Казабланка | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | РСБ Беркан | 1 - 0 | ||||||
| 6 | Могреб Тетуан | - | - | - | ||||
| 7 | ХУСА Агадир | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Олимпик Сафи | 1 - 2 | ||||||
| 9 | ФАР Рабат | 3 - 1 | ||||||
| 10 | ФУС Рабат | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Шабаб Атлас Хенифра | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Кавкаб Маракеш | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 13 | ШР Ал Хосейма | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | ЖС Касба Тадла | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Олимпик Курибга | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 16 | КАК Кенитра | 0 - 2 | 4 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 22 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 11 | 4 |
Форма в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 1 |
5
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
|
Вкарани
Получени |
16
8 |
14
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
3 |
5
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 2.75 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.40 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
