Мароко - Първа Дивизия (2017 - 2018)
21:00
ИР Танжер
Могреб Тетуан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 3.75 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Танжер, а гостите от Тетуан. Разстоянието между двата града е 45.9 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ИР Танжер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2018 | Първа Дивизия | Дифаа ел Джадида | 1 - 1 | ИР Танжер | 1.88 | 2.98 | 4.19 |
| 29.04.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | Видад Казабланка | 3.16 | 2.73 | 2.32 |
| 23.04.2018 | Първа Дивизия | Рапиде Оуед Зем | 2 - 0 | ИР Танжер | 3.03 | 2.72 | 2.40 |
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 2 | ФУС Рабат | 2.13 | 2.69 | 3.60 |
| 07.04.2018 | Първа Дивизия | Шабаб Атлас Х. | 0 - 1 | ИР Танжер | 3.09 | 2.66 | 2.41 |
| 01.04.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Олимпик Сафи | 1.89 | 2.85 | 4.22 |
| 25.03.2018 | Първа Дивизия | ХУСА Агадир | 1 - 1 | ИР Танжер | 2.27 | 2.75 | 3.25 |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | ИР Танжер | 2.59 | 2.72 | 2.78 |
| 10.03.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Кавкаб Маракеш | 1.71 | 3.09 | 4.91 |
| 02.03.2018 | Първа Дивизия | Раджа Казабланка | 1 - 1 | ИР Танжер | 2.05 | 3.03 | 3.39 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Могреб Тетуан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | Кавкаб Маракеш | 1.88 | 3.07 | 3.88 |
| 02.05.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | РСБ Беркан | 1.79 | 3.04 | 4.50 |
| 28.04.2018 | Първа Дивизия | Раджа Казабланка | 0 - 0 | Могреб Тетуан | 1.68 | 3.34 | 4.58 |
| 22.04.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 2 - 1 | Олимпик Курибга | 1.60 | 3.37 | 5.33 |
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Расинг АК Каз. | 0 - 2 | Могреб Тетуан | 3.97 | 3.02 | 1.89 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | ШР Ал Хосейма | 0 - 2 | Могреб Тетуан | 3.06 | 2.71 | 2.37 |
| 28.03.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | Дифаа ел Джадида | 2.89 | 2.90 | 2.37 |
| 24.03.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | ФАР Рабат | 2.93 | 2.85 | 2.38 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 0 - 0 | Могреб Тетуан | 1.54 | 3.41 | 6.09 |
| 03.03.2018 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | Рапиде Оуед Зем | 1.94 | 3.06 | 3.69 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2017 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 0 - 1 | ИР Танжер | 3.18 | 2.75 | 2.30 |
| 07.05.2017 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 0 - 1 | ИР Танжер | 2.33 | 2.64 | 3.41 |
| 11.12.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 1 | Могреб Тетуан | 1.98 | 2.82 | 3.93 |
| 19.06.2016 | Купа на Трона | Могреб Тетуан | 2 - 0 | ИР Танжер | 2.27 | 2.87 | 3.10 |
| 12.06.2016 | Купа на Трона | ИР Танжер | 4 - 0 | Могреб Тетуан | 1.99 | 3.06 | 3.52 |
| 28.02.2016 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 1 - 0 | ИР Танжер | 2.28 | 2.62 | 3.39 |
| 03.10.2015 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 2 - 2 | Могреб Тетуан | 2.48 | 2.73 | 2.86 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ИР Танжер имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ИР Танжер | 28 | +12 | 49 |
| 2 | Видад Казабланка | 28 | +16 | 47 |
| 3 | ФУС Рабат | 29 | +7 | 46 |
| 4 | Дифаа ел Джадида | 28 | +17 | 45 |
| 5 | ХУСА Агадир | 28 | +15 | 45 |
| 6 | Раджа Казабланка | 28 | +10 | 42 |
| 7 | Олимпик Сафи | 28 | +5 | 42 |
| 8 | ФАР Рабат | 29 | 0 | 40 |
| 9 | РСБ Беркан | 28 | +2 | 38 |
| 10 | Могреб Тетуан | 28 | -9 | 36 |
| 11 | Рапиде Оуед Зем | 28 | -4 | 34 |
| 12 | Олимпик Курибга | 28 | -14 | 32 |
| 13 | ШР Ал Хосейма | 28 | -5 | 30 |
| 14 | Шабаб Атлас Хенифра | 28 | -8 | 29 |
| 15 | Кавкаб Маракеш | 28 | -18 | 29 |
| 16 | Расинг АК Казабланка | 28 | -26 | 17 |
Хронология в първенството
| ИР Танжер | |
| Могреб Тетуан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ИР Танжер | ИР Танжер | Могреб Тетуан | Могреб Тетуан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ИР Танжер | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 2 | Видад Казабланка | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | ФУС Рабат | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Дифаа ел Джадида | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | ХУСА Агадир | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Раджа Казабланка | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Олимпик Сафи | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | ФАР Рабат | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | РСБ Беркан | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Могреб Тетуан | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Рапиде Оуед Зем | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Олимпик Курибга | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | ШР Ал Хосейма | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 14 | Шабаб Атлас Хенифра | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Кавкаб Маракеш | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Расинг АК Казабланка | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 49 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 28 | 13 |
Форма в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
10 5 |
10
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 2 |
3
4 7 |
Голове в шампионата
| ИР Танжер | Могреб Тетуан | |
|
Вкарани
Получени |
32
20 |
23
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
8 |
7
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 3.75 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
