Израел - Група за Изпадане (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
20:00
Ирони Тиберия
Макаби Бней Рейне
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Макаби Бней Рейне
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.31 |
3.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.28 |
1.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.17 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.32 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тиберия, а гостите от Рейне.
Разстоянието между двата града е 21.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Тиберия,
който има капацитет от
4 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Тиберия.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ирони Тиберия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
4 - 3 |
Макаби Нетаня |
2.46 |
3.47 |
2.43 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
0 - 3 |
Ирони Тиберия |
2.02 |
3.26 |
3.27 |
| 29.04.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Хайфа |
1 - 1 |
Ирони Тиберия |
2.11 |
3.33 |
3.02 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
2 - 0 |
Ирони Кирят Шмона |
2.77 |
3.20 |
2.31 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Бней Сахнин |
0 - 0 |
Ирони Тиберия |
2.24 |
3.00 |
3.09 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
0 - 0 |
МС Ашдод |
2.69 |
3.24 |
2.35 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Бейтар Йерусалим |
3 - 2 |
Ирони Тиберия |
1.26 |
5.23 |
8.35 |
| 21.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
2 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
2.03 |
3.30 |
3.20 |
| 14.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Кирят Шмона |
2 - 2 |
Ирони Тиберия |
1.98 |
3.37 |
3.28 |
| 07.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
0 - 2 |
Апоел Тел Авив |
4.73 |
3.69 |
1.60 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Макаби Бней Рейне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Б. Рейне |
1 - 1 |
Ирони Кирят Шмона |
3.09 |
3.24 |
2.11 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Бней Сахнин |
0 - 2 |
Макаби Б. Рейне |
2.09 |
3.19 |
3.18 |
| 29.04.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Б. Рейне |
0 - 1 |
Апоел Йерусалим |
3.08 |
3.07 |
2.20 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
1 - 2 |
Макаби Б. Рейне |
1.65 |
3.60 |
4.50 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Хайфа |
2 - 3 |
Макаби Б. Рейне |
1.49 |
3.99 |
5.41 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Бней Сахнин |
2 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
1.85 |
3.19 |
3.94 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Макаби Б. Рейне |
0 - 0 |
Апоел Йерусалим |
3.50 |
3.15 |
1.99 |
| 21.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
2 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
2.03 |
3.30 |
3.20 |
| 14.02.2026 |
Висша Лига |
Макаби Б. Рейне |
0 - 4 |
Макаби Нетаня |
3.44 |
3.60 |
1.86 |
| 09.02.2026 |
Висша Лига |
Макаби Тел Авив |
4 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
1.16 |
6.49 |
11.95 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
2 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
2.03 |
3.30 |
3.20 |
| 29.11.2025 |
Висша Лига |
Макаби Б. Рейне |
1 - 3 |
Ирони Тиберия |
2.27 |
3.31 |
2.75 |
| 23.07.2025 |
Тото Купа |
Ирони Тиберия |
2 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
2.64 |
2.97 |
2.45 |
| 26.04.2025 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
2 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
2.14 |
3.14 |
3.06 |
| 01.03.2025 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
1 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
3.05 |
3.10 |
2.17 |
| 05.12.2024 |
Висша Лига |
Макаби Б. Рейне |
1 - 0 |
Ирони Тиберия |
1.90 |
3.13 |
3.86 |
| 28.07.2024 |
Тото Купа |
Ирони Тиберия |
1 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
3.82 |
3.58 |
1.75 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Ирони Тиберия имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 13.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Макаби Нетаня |
31 |
13 |
5 |
13 |
54 |
61 |
-7 |
44 |
| 2 |
Ирони Кирят Шмона |
31 |
10 |
7 |
14 |
44 |
50 |
-6 |
37 |
| 3 |
Бней Сахнин |
31 |
8 |
10 |
13 |
28 |
42 |
-14 |
34 |
| 4 |
Ирони Тиберия |
31 |
10 |
8 |
13 |
42 |
56 |
-14 |
30 |
| 5 |
Апоел Хайфа |
31 |
7 |
9 |
15 |
35 |
50 |
-15 |
30 |
| 6 |
Апоел Йерусалим |
31 |
6 |
10 |
15 |
25 |
41 |
-16 |
28 |
| 7 |
МС Ашдод |
31 |
5 |
10 |
16 |
35 |
59 |
-24 |
25 |
| 8 |
Макаби Бней Рейне |
31 |
6 |
4 |
21 |
25 |
64 |
-39 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ирони Тиберия |
|
| Макаби Бней Рейне |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ирони Тиберия |
Ирони Тиберия |
|
Макаби Бней Рейне |
Макаби Бней Рейне |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Макаби Нетаня |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
|
|
|
| 2 |
Ирони Кирят Шмона |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Бней Сахнин |
|
0 - 0 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 4 |
Ирони Тиберия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Апоел Хайфа |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 6 |
Апоел Йерусалим |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
МС Ашдод |
|
0 - 3 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Макаби Бней Рейне |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ирони Тиберия |
Макаби Бней Рейне |
| Победи |
10 |
6 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
13 |
21 |
| Вкарани Голове |
42 |
25 |
| Получени Голове |
56 |
64 |
| Средно Вкарани |
1.35 |
0.81 |
| Средно Получени |
1.81 |
2.06 |
| Мачове Вкарал |
71% |
55% |
| Мачове Получил |
71% |
87% |
| Гол/Гол |
48% |
48% |
| Над 1.5 |
87% |
77% |
| Над 2.5 |
48% |
58% |
| Над 3.5 |
39% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
5 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
5 |
11 |
| Вкарани Голове |
23 |
15 |
| Получени Голове |
24 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.53 |
0.94 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
62% |
| Мачове Получил |
60% |
88% |
| Гол/Гол |
47% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
81% |
| Над 2.5 |
53% |
62% |
| Над 3.5 |
40% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.31 |
3.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.28 |
1.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.17 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.32 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Макаби Бней Рейне
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака