Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
неделя, 15 януари, 2017
17:30
17:30
Исара
Паленсия
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 50% за Исара
X 0% за равен
2 50% за Паленсия
Общо гласували: 4
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.01.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Естела, а гостите от Паленсия. Разстоянието между двата града е 218.1 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Исара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 1 | Исара | 1.58 | 3.35 | 5.84 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Исара | 1.54 | 3.47 | 5.69 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Туделано | 2.34 | 2.84 | 3.08 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 2 - 0 | Мутилвера | 1.69 | 3.19 | 4.92 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 0 | Исара | 2.22 | 3.11 | 2.96 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 2 - 2 | Гихуело | 1.85 | 3.18 | 3.92 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 1 | Исара | 1.76 | 3.17 | 4.45 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 1 | Каудал Депортиво | 1.61 | 3.34 | 5.26 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 0 - 0 | Исара | 2.23 | 2.97 | 3.08 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 1 - 1 | Арандина | 1.67 | 3.37 | 4.73 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Паленсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 1 | Расинг Сантандер | 5.81 | 3.48 | 1.54 |
| 17.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 4 | Мутилвера | 1.87 | 3.14 | 3.84 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 6 - 0 | Паленсия | 1.96 | 2.99 | 3.74 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 2 - 0 | Каудал Депортиво | 1.93 | 3.15 | 3.67 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Арандина | 1 - 2 | Паленсия | 1.75 | 3.29 | 4.25 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 2 - 0 | Бойро | 2.38 | 2.94 | 2.86 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 0 | Паленсия | 1.57 | 3.47 | 5.25 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 1 | Сомосас | 2.24 | 2.96 | 3.05 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Културал Леонеса | 6 - 0 | Паленсия | 1.37 | 3.96 | 7.70 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 2 | Понферадина | 3.90 | 3.08 | 1.90 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 3 | Исара | 2.41 | 3.11 | 2.69 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 15.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 20 | +35 | 46 |
| 2 | Расинг Сантандер | 20 | +15 | 44 |
| 3 | Понтеведра | 21 | +17 | 41 |
| 4 | Селта Фортуна | 20 | +20 | 40 |
| 5 | Валядолид Промесас | 20 | +6 | 35 |
| 6 | Понферадина | 20 | +1 | 33 |
| 7 | Расинг Ферол | 20 | +6 | 26 |
| 8 | Исара | 20 | +4 | 26 |
| 9 | Осасуна Б | 20 | -1 | 26 |
| 10 | Леалтад | 20 | -2 | 26 |
| 11 | Туделано | 20 | 0 | 25 |
| 12 | Корухо | 20 | -7 | 25 |
| 13 | Каудал Депортиво | 20 | -8 | 22 |
| 14 | Мутилвера | 21 | -10 | 22 |
| 15 | Бойро | 20 | -10 | 21 |
| 16 | Бургос | 20 | -8 | 20 |
| 17 | Гихуело | 20 | -3 | 19 |
| 18 | Паленсия | 20 | -21 | 19 |
| 19 | Арандина | 20 | -15 | 17 |
| 20 | Сомосас | 20 | -19 | 12 |
Хронология в първенството
| Исара | |
| Паленсия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Исара | Исара | Паленсия | Паленсия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 0 - 0 | 0 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 2 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Понтеведра | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Селта Фортуна | 2 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 5 | Валядолид Промесас | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 6 | Понферадина | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | |||
| 7 | Расинг Ферол | 1 - 2 | 1 - 3 | |||||
| 8 | Исара | - | - | - | 0 - 3 | |||
| 9 | Осасуна Б | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 10 | Леалтад | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Туделано | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Корухо | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Каудал Депортиво | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 14 | Мутилвера | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 4 | ||||
| 15 | Бойро | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Бургос | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Гихуело | 2 - 2 | 2 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 18 | Паленсия | 0 - 3 | - | - | - | |||
| 19 | Арандина | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 20 | Сомосас | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Исара | Паленсия | |
| Позиция | 8 | 18 |
| Точки | 26 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 15 | 8 |
Форма в шампионата
| Исара | Паленсия | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 6 |
5
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 1 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Исара | Паленсия | |
|
Вкарани
Получени |
22
18 |
13
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
5 |
4
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.01.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 50% за Исара
X 0% за равен
2 50% за Паленсия
Общо гласували: 4
