Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2017 - 2018)
18:00
Исара
Пеня Спорт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Естела, а гостите от Тафая. Разстоянието между двата града е 33.4 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Исара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 1 - 0 | Исара | 1.48 | 3.77 | 6.03 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 1 - 0 | Спортинг Хихон Б | 2.78 | 3.02 | 2.41 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 4 - 3 | Исара | 1.39 | 4.03 | 6.95 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 1 | Герника Клуб | 2.51 | 3.08 | 2.58 |
| 20.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 1 | Исара | 1.94 | 3.14 | 3.62 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 2 - 0 | Реал Унион | 2.24 | 2.92 | 3.15 |
| 06.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | Исара | 1.54 | 3.62 | 5.53 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 5 - 2 | Исара | 1.55 | 3.44 | 5.83 |
| 08.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 1 - 2 | Туделано | 2.45 | 2.84 | 2.89 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 1 | Исара | 2.10 | 3.03 | 3.32 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Пеня Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 5 | Лейоа | 2.79 | 3.07 | 2.37 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 1 | Расинг Сантандер | 4.03 | 3.21 | 1.82 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Спортинг Хихон Б | 1 - 1 | Пеня Спорт | 1.20 | 5.70 | 9.72 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 3 | Мирандес | 4.81 | 3.43 | 1.63 |
| 20.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 3 - 1 | Пеня Спорт | 1.55 | 3.54 | 5.55 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 3 - 3 | Аренас Клуб де Гечо | 2.91 | 2.95 | 2.36 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 0 - 0 | Пеня Спорт | 1.52 | 3.52 | 5.92 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 1 - 1 | Пеня Спорт | 1.31 | 4.37 | 8.48 |
| 09.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 1 | УД Логронес | 4.35 | 3.31 | 1.74 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Туделано | 0 - 1 | Пеня Спорт | 1.34 | 4.13 | 7.91 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2017 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 0 - 1 | Исара | 2.39 | 2.89 | 2.89 |
| 13.03.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 2 - 0 | Пеня Спорт | 1.53 | 3.44 | 5.96 |
| 24.10.2015 | Примера РФЕФ 1 | Пеня Спорт | 2 - 1 | Исара | 2.34 | 3.07 | 2.76 |
| 24.02.2013 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 2 - 0 | Исара | 1.74 | 3.25 | 4.27 |
| 07.10.2012 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 0 | Пеня Спорт | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Исара имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Хихон Б | 26 | +21 | 53 |
| 2 | Мирандес | 26 | +14 | 52 |
| 3 | Расинг Сантандер | 27 | +7 | 48 |
| 4 | Билбао Атлетик | 27 | +15 | 45 |
| 5 | Реал Сосиедад Б | 26 | +9 | 45 |
| 6 | УД Логронес | 27 | +14 | 44 |
| 7 | Герника Клуб | 27 | +9 | 44 |
| 8 | Туделано | 27 | +10 | 43 |
| 9 | Лейоа | 27 | +11 | 41 |
| 10 | Баракалдо | 26 | +8 | 39 |
| 11 | Бургос | 26 | +4 | 38 |
| 12 | Реал Унион | 26 | -14 | 32 |
| 13 | Аморебиета | 27 | +3 | 32 |
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 26 | +1 | 30 |
| 15 | Исара | 26 | -15 | 28 |
| 16 | Витория-Гастейс | 26 | -8 | 24 |
| 17 | Леалтад | 26 | -15 | 22 |
| 18 | Осасуна Б | 27 | -20 | 19 |
| 19 | Пеня Спорт | 26 | -28 | 17 |
| 20 | Каудал Депортиво | 26 | -26 | 14 |
Хронология в първенството
| Исара | |
| Пеня Спорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Исара | Исара | Пеня Спорт | Пеня Спорт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Хихон Б | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 6 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Мирандес | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Расинг Сантандер | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Билбао Атлетик | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 5 | Реал Сосиедад Б | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | УД Логронес | 5 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Герника Клуб | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Туделано | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 9 | Лейоа | 1 - 2 | 1 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | Баракалдо | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Бургос | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 12 | Реал Унион | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Аморебиета | 5 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Исара | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 16 | Витория-Гастейс | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 17 | Леалтад | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Осасуна Б | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 19 | Пеня Спорт | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 20 | Каудал Депортиво | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Исара | Пеня Спорт | |
| Позиция | 15 | 19 |
| Точки | 28 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 18 |
| Точки | 16 | 7 |
Форма в шампионата
| Исара | Пеня Спорт | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 12 |
3
8 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 4 |
1
4 8 |
Голове в шампионата
| Исара | Пеня Спорт | |
|
Вкарани
Получени |
25
40 |
20
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
13 |
6
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
