Ел Салвадор - Примера Дивисион (2018 - Клаусура)
03:00
Исидро Метапан
Алианса Сан Салвадор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Метапан, а гостите от Сан Салвадор. Разстоянието между двата града е 77.0 км. Мачът ще се играе на стадион Хорхе Калеро Суарес, който има капацитет от 10 000 места. Размерите на терена са 95 x 63 m. Снимки от Google карта стадион Хорхе Калеро Суарес. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Исидро Метапан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2018 | Примера Дивисион | Драгон Сан Мигел | 1 - 2 | Исидро Метапан | 2.61 | 3.12 | 2.46 |
| 11.12.2017 | Апертура Финали | Санта Текла | 2 - 1 | Исидро Метапан | 1.89 | 3.12 | 3.86 |
| 07.12.2017 | Апертура Финали | Исидро Метапан | 1 - 0 | Санта Текла | 2.11 | 3.00 | 3.29 |
| 03.12.2017 | Апертура Финали | Исидро Метапан | 2 - 3 | Чалатенанго | 1.73 | 3.24 | 4.28 |
| 30.11.2017 | Апертура Финали | Чалатенанго | 0 - 1 | Исидро Метапан | 2.48 | 2.86 | 2.74 |
| 25.11.2017 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 4 - 2 | Луис А. Фирпо | 1.92 | 3.27 | 3.51 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Чалатенанго | 1 - 0 | Исидро Метапан | 2.68 | 2.75 | 2.62 |
| 16.11.2017 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 3 - 1 | Сонсонате | 1.73 | 3.23 | 4.35 |
| 12.11.2017 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 2 - 3 | Исидро Метапан | 2.01 | 3.20 | 3.30 |
| 05.11.2017 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 2 - 1 | Мунисипал Лименьо | 1.67 | 3.38 | 4.45 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Алианса Сан Салвадор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2018 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 2 - 1 | Мунисипал Лименьо | 1.37 | 3.95 | 7.42 |
| 17.12.2017 | Апертура Финали | Алианса Сан Салвадор | 4 - 1 | Санта Текла | 1.80 | 3.20 | 4.13 |
| 10.12.2017 | Апертура Финали | Алианса Сан Салвадор | 1 - 1 | ФАС Санта Ана | 1.67 | 3.35 | 4.63 |
| 08.12.2017 | Апертура Финали | ФАС Санта Ана | 1 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 3.59 | 2.99 | 2.03 |
| 03.12.2017 | Апертура Финали | Алианса Сан Салвадор | 4 - 0 | Пасакина | 1.33 | 3.90 | 8.76 |
| 30.11.2017 | Апертура Финали | Пасакина | 0 - 0 | Алианса Сан Салвадор | 6.60 | 4.33 | 1.38 |
| 25.11.2017 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 5 - 0 | Агила Сан Мигел | 1.61 | 3.47 | 4.97 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | ФАС Санта Ана | 1 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 3.00 | 2.82 | 2.34 |
| 15.11.2017 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 0 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 2.86 | 3.20 | 2.21 |
| 12.11.2017 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 5 - 2 | Пасакина | 1.45 | 4.22 | 5.19 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2017 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 1 - 2 | Алианса Сан Салвадор | 1.83 | 2.89 | 4.39 |
| 21.08.2017 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 5 - 3 | Исидро Метапан | 1.72 | 3.22 | 4.39 |
| 15.05.2017 | Клаусура Финали | Алианса Сан Салвадор | 2 - 0 | Исидро Метапан | 1.76 | 3.25 | 4.09 |
| 12.05.2017 | Клаусура Финали | Исидро Метапан | 0 - 0 | Алианса Сан Салвадор | 2.63 | 2.98 | 2.49 |
| 10.04.2017 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 0 - 0 | Исидро Метапан | 1.96 | 3.18 | 3.46 |
| 12.02.2017 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 3 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 2.00 | 3.27 | 3.25 |
| 02.11.2016 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 1 - 1 | Исидро Метапан | 1.76 | 3.44 | 3.90 |
| 05.09.2016 | Примера Дивисион | Исидро Метапан | 1 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 1.98 | 3.01 | 3.56 |
| 16.05.2016 | Клаусура Финали | Алианса Сан Салвадор | 1 - 0 | Исидро Метапан | 2.00 | 3.20 | 3.29 |
| 12.05.2016 | Клаусура Финали | Исидро Метапан | 0 - 0 | Алианса Сан Салвадор | 1.91 | 3.20 | 3.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Исидро Метапан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 21.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пасакина | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Санта Текла | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Алианса Сан Салвадор | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Исидро Метапан | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Агила Сан Мигел | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Луис Анхел Фирпо | 1 | +1 | 3 |
| 7 | ФАС Санта Ана | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Драгон Сан Мигел | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Мунисипал Лименьо | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Чалатенанго | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Сонсонате | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Аудас Апастепеке | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Исидро Метапан | |
| Алианса Сан Салвадор | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Исидро Метапан | Алианса Сан Салвадор | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 3 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Исидро Метапан | Алианса Сан Салвадор | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Исидро Метапан | Алианса Сан Салвадор | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
2
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
