Словакия - Купа на Словакия (2017 - 2018)
сряда, 14 март, 2018
15:30
15:30
Искра Борчице
Жилина
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Искра Борчице
X 0% за равен
2 100% за Жилина
Общо гласували: 5
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 5.25 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.14 | 1.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.39 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Борчице, а гостите от Жилина. Разстоянието между двата града е 51.5 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Искра Борчице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2017 | Купа на Словакия | Искра Борчице | 2 - 0 | Земплин Михаловце | 3.41 | 3.49 | 1.91 |
| 27.09.2017 | Купа на Словакия | Искра Борчице | 3 - 1 | Локомотив Кошице | 3.50 | 4.50 | 1.62 |
| 13.09.2017 | Купа на Словакия | Искра Борчице | 5 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 1.80 | 3.56 | 3.62 |
| 26.03.2016 | 2. Лига - Запад | Искра Борчице | 0 - 1 | Дунайска Лужна | 1.16 | 6.22 | 9.64 |
| 20.03.2016 | 2. Лига - Запад | Похроние Долна Жданя | 0 - 1 | Искра Борчице | 3.35 | 3.51 | 1.76 |
| 13.03.2016 | 2. Лига - Запад | Искра Борчице | 2 - 0 | Слован Братислава Б | 1.32 | 4.62 | 6.38 |
| 05.03.2016 | 2. Лига - Запад | Жилина Б | 0 - 0 | Искра Борчице | 3.20 | 3.60 | 1.91 |
| 21.11.2015 | 2. Лига - Запад | Сенец | 3 - 5 | Искра Борчице | 4.95 | 3.72 | 1.52 |
| 14.11.2015 | 2. Лига - Запад | Искра Борчице | 0 - 0 | Нове Место Вахом | 1.49 | 3.92 | 4.89 |
| 07.11.2015 | 2. Лига - Запад | Серед | 1 - 0 | Искра Борчице | 3.49 | 3.45 | 1.80 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Жилина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Група за Титлата | Жилина | 2 - 0 | Слован Братислава | 2.61 | 3.22 | 2.41 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Земплин Михаловце | 1 - 0 | Жилина | 3.61 | 3.37 | 1.85 |
| 24.02.2018 | Суперлига | Слован Братислава | 6 - 0 | Жилина | 2.29 | 3.17 | 2.82 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Жилина | 2 - 0 | Ружомберок | 1.50 | 3.85 | 5.53 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Тренчин | 5 - 2 | Жилина | 2.40 | 3.31 | 2.56 |
| 02.12.2017 | Суперлига | Жилина | 1 - 0 | Железарна Подбр. | 1.19 | 6.23 | 9.51 |
| 25.11.2017 | Суперлига | Спартак Търнава | 0 - 3 | Жилина | 2.26 | 3.58 | 2.62 |
| 18.11.2017 | Суперлига | Жилина | 0 - 0 | ДАК Дунайска Стреда | 1.82 | 3.49 | 3.68 |
| 05.11.2017 | Суперлига | Сеница | 4 - 1 | Жилина | 6.76 | 4.85 | 1.33 |
| 28.10.2017 | Суперлига | Жилина | 2 - 0 | Злате Моравце | 1.29 | 4.82 | 7.90 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Искра Борчице класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Жилина класиране в Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Търнава | 23 | +19 | 53 |
| 2 | ДАК Дунайска Стреда | 23 | +12 | 42 |
| 3 | Слован Братислава | 23 | +17 | 41 |
| 4 | Жилина | 23 | +9 | 40 |
| 5 | Тренчин | 23 | +21 | 36 |
| 6 | Ружомберок | 23 | +7 | 33 |
| 7 | Нитра | 23 | +6 | 33 |
| 8 | Земплин Михаловце | 23 | -7 | 25 |
| 9 | Злате Моравце | 23 | -10 | 25 |
| 10 | Железарна Подбрезова | 23 | -17 | 23 |
| 11 | Татран Прешов | 23 | -31 | 15 |
| 12 | Сеница | 23 | -26 | 14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 5.25 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.14 | 1.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.39 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Искра Борчице
X 0% за равен
2 100% за Жилина
Общо гласували: 5
