Черна Гора - Купа на Черна гора (2024 - 2025)
14:00
Искра Даниловград
Будучност Подгорица
с резултат 4 - 1 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 16.79 | 7.94 | 1.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.69 | 1.05 | 1.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.70 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.81 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.77 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.31 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Даниловград, а гостите от Подгорица. Разстоянието между двата града е 25.7 км. Мачът ще се играе на стадион Браче Велашевич, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Браче Велашевич. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Отрант-Олимпик | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.48 | 3.86 | 5.63 |
| 30.08.2023 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 1 - 2 | Рудар Плевля | 4.99 | 3.30 | 1.78 |
| 25.05.2023 | Първа Лига | Петровац | 4 - 1 | Искра Даниловград | 1.33 | 4.43 | 7.82 |
| 21.05.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Морнар Бар | 4.51 | 3.37 | 1.74 |
| 14.05.2023 | Първа Лига | Йезеро Плав | 2 - 0 | Искра Даниловград | 1.73 | 3.34 | 4.17 |
| 07.05.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.54 | 4.10 | 4.51 |
| 03.05.2023 | Купа Черна Гора | Арсенал Тиват | 1 - 3 | Искра Даниловград | 1.93 | 3.27 | 3.73 |
| 29.04.2023 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 2 - 3 | Искра Даниловград | 3.68 | 3.35 | 1.92 |
| 23.04.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 4.06 | 3.25 | 1.77 |
| 19.04.2023 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 1 - 3 | Арсенал Тиват | - | - | - |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2025 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 3 - 5 | Будучност Подгорица | - | - | - |
| 26.01.2025 | Приятелски срещи | Заря Луганск | 0 - 4 | Будучност Подгорица | - | - | - |
| 23.01.2025 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Кайсар Къзълорда | - | - | - |
| 07.12.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 1 | Петровац | 1.54 | 3.61 | 5.27 |
| 01.12.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 1 | Дечич Тузи | 1.80 | 3.33 | 3.83 |
| 27.11.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 4 | Будучност Подгорица | 3.87 | 3.23 | 1.82 |
| 23.11.2024 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 6.48 | 4.27 | 1.38 |
| 09.11.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Йезеро Плав | 1.25 | 4.72 | 10.20 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 0 - 3 | Будучност Подгорица | 6.01 | 3.87 | 1.44 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Морнар Бар | 1.34 | 4.15 | 7.74 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2023 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Искра Даниловград | 1.37 | 4.13 | 7.20 |
| 07.12.2022 | Първа Лига | Искра Даниловград | 3 - 0 | Будучност Подгорица | 4.61 | 3.07 | 1.73 |
| 02.10.2022 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.55 | 3.70 | 5.08 |
| 24.08.2022 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 4.25 | 3.39 | 1.72 |
| 16.04.2022 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Искра Даниловград | 1.56 | 3.33 | 5.58 |
| 24.02.2022 | Първа Лига | Искра Даниловград | 3 - 2 | Будучност Подгорица | 2.58 | 2.99 | 2.54 |
| 23.10.2021 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 1 | Искра Даниловград | 1.71 | 3.34 | 4.33 |
| 07.08.2021 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Будучност Подгорица | 3.17 | 2.91 | 2.22 |
| 14.05.2021 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 2.36 | 3.01 | 2.85 |
| 14.03.2021 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Искра Даниловград | 1.46 | 3.80 | 6.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Искра Даниловград имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Искра Даниловград класиране
Будучност Подгорица класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 19 | +29 | 45 |
| 2 | Петровац | 19 | +5 | 33 |
| 3 | Бокели Котор | 19 | 0 | 30 |
| 4 | Дечич Тузи | 19 | +2 | 27 |
| 5 | Арсенал Тиват | 19 | +1 | 25 |
| 6 | Морнар Бар | 19 | -4 | 25 |
| 7 | Сутиеска Никшич | 19 | +1 | 24 |
| 8 | Йединство Биело Поле | 19 | -13 | 21 |
| 9 | Йезеро Плав | 19 | -10 | 16 |
| 10 | Отрант-Олимпик Улцин | 19 | -11 | 14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 16.79 | 7.94 | 1.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.69 | 1.05 | 1.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.70 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.81 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.77 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.31 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра