Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
16:00
Искра Даниловград
Гарбал Радановичи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Даниловград, а гостите от Радановичи. Разстоянието между двата града е 36.8 км. Мачът ще се играе на стадион Браче Велашевич, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Браче Велашевич. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 0 | Искра Даниловград | 1.89 | 3.14 | 3.61 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Зета Голубовци | 2.88 | 2.84 | 2.36 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Искра Даниловград | 2.29 | 2.84 | 2.97 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 3 - 1 | Искра Даниловград | 1.42 | 3.60 | 7.50 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 3 - 0 | Ком Подгорица | 1.95 | 2.96 | 3.70 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.32 | 4.27 | 8.17 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Искра Даниловград | 2.61 | 3.14 | 2.40 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Рудар Плевля | 2.60 | 2.86 | 2.62 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.90 | 3.25 | 3.51 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Титоград Подг. | 3.06 | 3.02 | 2.19 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 3 | Сутиеска Никшич | 3.16 | 2.91 | 2.19 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.50 | 2.81 | 2.73 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 3.07 | 2.95 | 2.18 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.77 | 2.75 | 2.56 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Петровац | 1.67 | 3.30 | 4.71 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 2 | Титоград Подг. | 2.91 | 2.94 | 2.30 |
| 01.12.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.06 | 2.98 | 3.41 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.90 | 3.25 | 3.51 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.61 | 3.40 | 5.02 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.90 | 3.25 | 3.51 |
| 16.09.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.17 | 2.90 | 3.24 |
| 13.05.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 3 | Искра Даниловград | 2.15 | 2.99 | 3.17 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.37 | 2.97 | 2.78 |
| 13.08.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Искра Даниловград | 1.74 | 3.32 | 4.23 |
| 11.05.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 3 | Гарбал Радановичи | 1.99 | 3.14 | 3.45 |
| 31.10.2015 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Гарбал Радановичи | 2.17 | 3.07 | 2.94 |
| 15.08.2015 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 2 | Искра Даниловград | 2.03 | 2.98 | 3.34 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Искра Даниловград имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 24 | +28 | 58 |
| 2 | Будучност Подгорица | 24 | +13 | 42 |
| 3 | Зета Голубовци | 24 | +6 | 33 |
| 4 | Титоград Подгорица | 24 | +4 | 33 |
| 5 | Рудар Плевля | 24 | +4 | 31 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 24 | -4 | 30 |
| 7 | Искра Даниловград | 24 | -4 | 30 |
| 8 | Ком Подгорица | 24 | -12 | 25 |
| 9 | Петровац | 24 | -14 | 23 |
| 10 | Дечич Тузи | 24 | -21 | 16 |
Хронология в първенството
| Искра Даниловград | |
| Гарбал Радановичи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Искра Даниловград | Искра Даниловград | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Зета Голубовци | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Титоград Подгорица | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Рудар Плевля | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Искра Даниловград | - | - | - | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Ком Подгорица | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 10 | Дечич Тузи | 4 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Искра Даниловград | Гарбал Радановичи | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 30 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 14 | 14 |
Форма в шампионата
| Искра Даниловград | Гарбал Радановичи | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 10 |
7
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 3 |
3
5 3 |
Голове в шампионата
| Искра Даниловград | Гарбал Радановичи | |
|
Вкарани
Получени |
20
24 |
25
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
8 |
13
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
