Черна Гора - Купа на Черна гора (2024 - 2025)
15:30
Искра Даниловград
Морнар Бар
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.22 | 2.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 1.28 | 1.31 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.56 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.56 | 2.12 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Даниловград, а гостите от Бар. Разстоянието между двата града е 57.6 км. Мачът ще се играе на стадион Браче Велашевич, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Браче Велашевич. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Отговорна Игра
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2025 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 16.79 | 7.94 | 1.10 |
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Отрант-Олимпик | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.48 | 3.86 | 5.63 |
| 30.08.2023 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 1 - 2 | Рудар Плевля | 4.99 | 3.30 | 1.78 |
| 25.05.2023 | Първа Лига | Петровац | 4 - 1 | Искра Даниловград | 1.33 | 4.43 | 7.82 |
| 21.05.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Морнар Бар | 4.51 | 3.37 | 1.74 |
| 14.05.2023 | Първа Лига | Йезеро Плав | 2 - 0 | Искра Даниловград | 1.73 | 3.34 | 4.17 |
| 07.05.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.54 | 4.10 | 4.51 |
| 03.05.2023 | Купа Черна Гора | Арсенал Тиват | 1 - 3 | Искра Даниловград | 1.93 | 3.27 | 3.73 |
| 29.04.2023 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 2 - 3 | Искра Даниловград | 3.68 | 3.35 | 1.92 |
| 23.04.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 4.06 | 3.25 | 1.77 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Морнар Бар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 1 | Йезеро Плав | 1.82 | 3.18 | 3.88 |
| 06.04.2025 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 6 - 2 | Морнар Бар | 2.24 | 2.87 | 3.03 |
| 02.04.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 1 | Петровац | 2.78 | 2.98 | 2.30 |
| 29.03.2025 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 2 | Морнар Бар | 2.18 | 2.79 | 3.24 |
| 16.03.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 0 | Арсенал Тиват | 2.10 | 3.07 | 3.10 |
| 12.03.2025 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Морнар Бар | 2.04 | 2.99 | 3.30 |
| 08.03.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 4.56 | 3.32 | 1.65 |
| 02.03.2025 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Морнар Бар | 1.89 | 2.89 | 3.99 |
| 26.02.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.93 | 2.93 | 3.74 |
| 22.02.2025 | Първа Лига | Йезеро Плав | 1 - 2 | Морнар Бар | 2.78 | 2.86 | 2.42 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2023 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Морнар Бар | 4.51 | 3.37 | 1.74 |
| 18.03.2023 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 0 | Искра Даниловград | 2.11 | 2.83 | 3.36 |
| 26.11.2022 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Морнар Бар | 3.23 | 3.06 | 2.11 |
| 26.10.2022 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 1 - 1 | Морнар Бар | - | - | - |
| 11.09.2022 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 0 | Искра Даниловград | 2.48 | 3.15 | 2.49 |
| 14.05.2022 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Морнар Бар | 2.10 | 2.99 | 3.23 |
| 13.03.2022 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 1 | Искра Даниловград | 2.59 | 2.79 | 2.68 |
| 13.12.2021 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Морнар Бар | 2.02 | 3.07 | 3.90 |
| 11.09.2021 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.98 | 3.07 | 3.64 |
| 25.09.2019 | Купа Черна Гора | Морнар Бар | 0 - 2 | Искра Даниловград | 13.00 | 6.35 | 1.17 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Искра Даниловград имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Искра Даниловград класиране
Морнар Бар класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 29 | +47 | 69 |
| 2 | Петровац | 29 | +14 | 52 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 29 | 0 | 40 |
| 4 | Арсенал Тиват | 29 | -5 | 38 |
| 5 | Дечич Тузи | 29 | 0 | 37 |
| 6 | Морнар Бар | 29 | -8 | 37 |
| 7 | Бокели Котор | 28 | -9 | 37 |
| 8 | Йединство Биело Поле | 29 | -16 | 31 |
| 9 | Йезеро Плав | 28 | -9 | 29 |
| 10 | Отрант-Олимпик Улцин | 29 | -14 | 26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.22 | 2.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 1.28 | 1.31 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.56 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.56 | 2.12 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра