Черна Гора - Купа на Черна гора
17:00
Искра Даниловград
Сутиеска Никшич
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.14 | 3.06 | 2.11 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.28 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.04.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Даниловград, а гостите от Никшич. Разстоянието между двата града е 20.1 км. Мачът ще се играе на стадион Браче Велашевич, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Браче Велашевич. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 5.38 | 3.34 | 1.61 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 2 | Искра Даниловград | 1.54 | 3.30 | 6.44 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Зета Голубовци | 3.64 | 3.17 | 1.93 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Искра Даниловград | 1.68 | 3.26 | 4.67 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Рудар Плевля | 3.69 | 3.12 | 1.88 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Искра Даниловград | 1.62 | 3.67 | 4.67 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Зета Голубовци | 2.97 | 2.96 | 2.25 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Искра Даниловград | 2.23 | 2.98 | 3.00 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 3 | Титоград Подг. | 3.99 | 3.23 | 1.80 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 1 - 0 | Искра Даниловград | 2.73 | 3.00 | 2.39 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сутиеска Никшич - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 4 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.14 | 6.08 | 18.00 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.67 | 3.30 | 4.83 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 3.84 | 3.19 | 1.88 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 3 - 2 | Йединство Биело Поле | 1.20 | 5.08 | 12.06 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Петровац | 0 - 3 | Сутиеска Никшич | 2.68 | 3.15 | 2.31 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Искра Даниловград | 1.62 | 3.67 | 4.67 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Сутиеска Никшич | 1.75 | 3.25 | 4.50 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.87 | 3.22 | 3.64 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 2.98 | 3.22 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.82 | 3.09 | 2.28 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Искра Даниловград | 1.62 | 3.67 | 4.67 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 3 | Сутиеска Никшич | 2.96 | 3.17 | 2.14 |
| 21.05.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 4.20 | 3.40 | 1.72 |
| 28.11.2015 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 4 | Сутиеска Никшич | 3.51 | 3.23 | 1.87 |
| 29.08.2015 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 3 - 0 | Искра Даниловград | 1.32 | 4.07 | 9.05 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Искра Даниловград имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Искра Даниловград класиране
Сутиеска Никшич класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 25 | +26 | 48 |
| 2 | Титоград Подгорица | 25 | +13 | 43 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 25 | +14 | 42 |
| 4 | Дечич Тузи | 25 | -2 | 39 |
| 5 | Зета Голубовци | 25 | +9 | 36 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 25 | +3 | 34 |
| 7 | Искра Даниловград | 25 | -9 | 34 |
| 8 | Петровац | 25 | -6 | 33 |
| 9 | Рудар Плевля | 25 | +2 | 31 |
| 10 | Ловчен Цетине | 25 | -7 | 27 |
| 11 | Бокели Котор | 25 | -10 | 23 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 25 | -33 | 11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.14 | 3.06 | 2.11 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.28 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.04.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
