Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 7 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Истанбул, а гостите от Ъгдър.
Разстоянието между двата града е 1 281.1 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Истанбулспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
4 - 0 |
Истанбулспор |
1.38 |
4.41 |
6.54 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
1 - 1 |
Фатих Карагюмрук |
2.82 |
3.32 |
2.23 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
3 - 2 |
Истанбулспор |
3.28 |
3.36 |
1.99 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
2 - 2 |
Бодрум |
2.57 |
3.19 |
2.49 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
3 - 0 |
Истанбулспор |
2.14 |
3.16 |
3.15 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
8 - 1 |
Адана Демирспор |
1.01 |
14.81 |
43.43 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 3 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.43 |
3.36 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
3 - 1 |
Саръйер |
2.61 |
3.16 |
2.45 |
| 13.04.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
1 - 3 |
Истанбулспор |
1.70 |
3.58 |
4.12 |
| 09.04.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 1 |
Ерзурумспор |
4.11 |
3.52 |
1.72 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ъгдър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
4 - 2 |
Маниса ФК |
2.01 |
3.35 |
3.23 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
0 - 1 |
Ъгдър |
1.79 |
3.49 |
3.87 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
0 - 1 |
Кайзериспор |
2.77 |
3.20 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
1 - 0 |
Ъгдър |
1.69 |
3.55 |
4.38 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
2 - 0 |
Фатих Карагюмрук |
2.34 |
3.18 |
2.75 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
3 - 3 |
Амед СФК |
5.30 |
4.31 |
1.47 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
2 - 1 |
Ъгдър |
2.64 |
3.24 |
2.38 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
1 - 1 |
Пендикспор |
2.10 |
3.37 |
2.99 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Адана Демирспор |
1 - 6 |
Ъгдър |
25.74 |
10.68 |
1.04 |
| 08.04.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
0 - 1 |
Кечиоренгуджу |
2.01 |
3.47 |
3.10 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.02.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
1 - 2 |
Ъгдър |
2.96 |
3.49 |
2.06 |
| 05.10.2025 |
Първа Лига |
Ъгдър |
2 - 1 |
Истанбулспор |
1.65 |
3.64 |
4.45 |
| 08.04.2025 |
Първа Лига |
Ъгдър |
3 - 0 |
Истанбулспор |
2.17 |
3.18 |
2.90 |
| 30.11.2024 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
4 - 0 |
Ъгдър |
2.08 |
3.20 |
3.15 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Истанбулспор имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Батман Петролспор |
5 |
4 |
1 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
13 |
| 2 |
Бурсаспор |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
12 |
| 3 |
Кечиоренгуджу |
6 |
3 |
2 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
11 |
| 4 |
Кайзериспор |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
10 |
| 5 |
Саръйер |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 6 |
Бандърмаспор |
6 |
2 |
3 |
1 |
11 |
3 |
+8 |
9 |
| 7 |
Мардин 1969 Спор |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 8 |
Ъгдър |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 9 |
Маниса ФК |
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
8 |
| 10 |
Мугласпор |
5 |
2 |
2 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
8 |
| 11 |
Фатих Карагюмрук |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 12 |
Пендикспор |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 13 |
Анталияспор |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 14 |
Есенлер Ерокспор |
5 |
0 |
4 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 15 |
Бодрум |
5 |
0 |
4 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 16 |
Ванспор |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
4 |
| 17 |
Сивасспор |
5 |
0 |
3 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 18 |
Юмраниеспор |
6 |
0 |
3 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 19 |
Истанбулспор |
5 |
0 |
2 |
3 |
5 |
13 |
-8 |
2 |
| 20 |
Болуспор |
6 |
0 |
0 |
6 |
1 |
17 |
-16 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Истанбулспор |
|
| Ъгдър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Истанбулспор |
Истанбулспор |
|
Ъгдър |
Ъгдър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Батман Петролспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бурсаспор |
|
4 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Кечиоренгуджу |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Кайзериспор |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Саръйер |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Бандърмаспор |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Мардин 1969 Спор |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ъгдър |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Маниса ФК |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 10 |
Мугласпор |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Фатих Карагюмрук |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Пендикспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Анталияспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Есенлер Ерокспор |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Бодрум |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Ванспор |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Сивасспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Истанбулспор |
Ъгдър |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
13 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
2.60 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
60% |
| Гол/Гол |
60% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
40% |
| Над 2.5 |
80% |
20% |
| Над 3.5 |
60% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака