Хърватска - Първа Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
19:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.30 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.30 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пула, а гостите от Риека.
Разстоянието между двата града е 68.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алдо Дросина,
който има капацитет от
9 200 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Алдо Дросина.
Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Истра 1961 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 1 |
Истра 1961 |
1.84 |
3.36 |
3.82 |
| 04.05.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
3 - 1 |
Славен |
2.42 |
3.21 |
2.66 |
| 27.04.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
1 - 0 |
Истра 1961 |
1.90 |
3.30 |
3.68 |
| 22.04.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 2 |
Динамо Загреб |
9.94 |
5.59 |
1.22 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
1 - 2 |
Вуковар 1991 |
2.10 |
3.36 |
3.09 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
2 - 0 |
Истра 1961 |
2.03 |
3.28 |
3.28 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
1 - 3 |
Хайдук Сплит |
4.24 |
3.57 |
1.71 |
| 20.03.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 1 |
Вараждин |
2.49 |
2.94 |
2.80 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 2 |
Истра 1961 |
1.52 |
3.70 |
5.80 |
| 06.03.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 1 |
Осиек |
2.50 |
3.00 |
2.73 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Риека - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Хърватска |
Динамо Загреб |
2 - 0 |
Риека |
1.63 |
3.63 |
4.49 |
| 08.05.2026 |
Първа Лига |
Риека |
3 - 0 |
Вуковар 1991 |
1.30 |
4.88 |
8.37 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
0 - 3 |
Риека |
3.15 |
3.20 |
2.12 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 0 |
Хайдук Сплит |
2.50 |
3.14 |
2.61 |
| 22.04.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 0 |
Риека |
2.75 |
3.08 |
2.44 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Динамо Загреб |
2 - 2 |
Риека |
1.33 |
4.70 |
7.66 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 2 |
Осиек |
1.56 |
3.58 |
5.59 |
| 08.04.2026 |
Купа на Хърватска |
Риека |
2 - 0 |
Славен |
1.41 |
4.01 |
6.57 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Славен |
0 - 2 |
Риека |
2.94 |
3.07 |
2.29 |
| 22.03.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
4 - 0 |
Риека |
3.04 |
3.03 |
2.26 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 2 |
Истра 1961 |
1.52 |
3.70 |
5.80 |
| 20.01.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
1 - 2 |
Риека |
3.31 |
3.15 |
2.22 |
| 27.09.2025 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 0 |
Истра 1961 |
1.85 |
3.33 |
3.87 |
| 19.04.2025 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 0 |
Риека |
4.08 |
2.93 |
1.94 |
| 02.04.2025 |
Купа на Хърватска |
Риека |
1 - 0 |
Истра 1961 |
1.36 |
4.02 |
8.29 |
| 09.02.2025 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 1 |
Истра 1961 |
1.53 |
3.67 |
5.80 |
| 03.11.2024 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 1 |
Риека |
4.29 |
3.31 |
1.78 |
| 18.08.2024 |
Първа Лига |
Риека |
4 - 0 |
Истра 1961 |
1.51 |
3.93 |
5.56 |
| 14.04.2024 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 2 |
Риека |
5.88 |
3.79 |
1.52 |
| 04.02.2024 |
Първа Лига |
Риека |
3 - 0 |
Истра 1961 |
1.31 |
4.92 |
8.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Истра 1961 имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Загреб |
34 |
26 |
4 |
4 |
89 |
27 |
+62 |
82 |
| 2 |
Хайдук Сплит |
34 |
19 |
7 |
8 |
54 |
32 |
+22 |
64 |
| 3 |
Риека |
34 |
13 |
10 |
11 |
47 |
36 |
+11 |
49 |
| 4 |
Вараждин |
34 |
13 |
9 |
12 |
43 |
46 |
-3 |
48 |
| 5 |
Истра 1961 |
34 |
12 |
6 |
16 |
39 |
48 |
-9 |
42 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
34 |
10 |
12 |
12 |
39 |
51 |
-12 |
42 |
| 7 |
Славен |
34 |
10 |
11 |
13 |
45 |
55 |
-10 |
41 |
| 8 |
ХНК Горица |
34 |
10 |
8 |
16 |
38 |
46 |
-8 |
38 |
| 9 |
Осиек |
34 |
7 |
11 |
16 |
25 |
47 |
-22 |
32 |
| 10 |
Вуковар 1991 |
34 |
6 |
10 |
18 |
34 |
65 |
-31 |
28 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Истра 1961 |
|
| Риека |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Истра 1961 |
Истра 1961 |
|
Риека |
Риека |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Динамо Загреб |
0 - 2 |
4 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Хайдук Сплит |
1 - 3 |
1 - 2 |
1 - 3 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Риека |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Вараждин |
2 - 1 |
1 - 3 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Истра 1961 |
- |
- |
- |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 7 |
Славен |
3 - 1 |
1 - 0 |
3 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
ХНК Горица |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 9 |
Осиек |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Вуковар 1991 |
1 - 2 |
3 - 2 |
1 - 2 |
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Истра 1961 |
Риека |
| Победи |
12 |
13 |
| Равни |
6 |
10 |
| Загуби |
16 |
11 |
| Вкарани Голове |
39 |
47 |
| Получени Голове |
48 |
36 |
| Средно Вкарани |
1.15 |
1.38 |
| Средно Получени |
1.41 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
68% |
65% |
| Мачове Получил |
85% |
65% |
| Гол/Гол |
56% |
41% |
| Над 1.5 |
76% |
71% |
| Над 2.5 |
53% |
44% |
| Над 3.5 |
21% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
7 |
7 |
| Вкарани Голове |
19 |
20 |
| Получени Голове |
24 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.12 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.41 |
1.24 |
| Мачове Вкарал |
76% |
65% |
| Мачове Получил |
88% |
76% |
| Гол/Гол |
65% |
47% |
| Над 1.5 |
82% |
65% |
| Над 2.5 |
53% |
47% |
| Над 3.5 |
18% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.30 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.30 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака