Хърватска - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Истра 1961
Славен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.00 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.40 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пула, а гостите от Копривница. Разстоянието между двата града е 273.1 км. Мачът ще се играе на стадион Алдо Дросина, който има капацитет от 9 200 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алдо Дросина. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Истра 1961 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Първа Лига | Хайдук Сплит | 4 - 0 | Истра 1961 | 1.24 | 5.25 | 10.34 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | Локомотив Загреб | 2.78 | 3.08 | 2.46 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Риека | 1 - 0 | Истра 1961 | 1.12 | 6.89 | 19.18 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 3 | Осиек | 3.01 | 2.95 | 2.36 |
| 05.12.2016 | Първа Лига | Интер Запрешич | 2 - 2 | Истра 1961 | 1.88 | 3.23 | 3.97 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | РНК Сплит | 1.48 | 3.58 | 7.33 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Динамо Загреб | 1 - 1 | Истра 1961 | 1.13 | 6.77 | 16.58 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 2 | Цибалия | 1.82 | 3.24 | 4.23 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 0 | Истра 1961 | 1.71 | 3.45 | 4.51 |
| 25.10.2016 | Купа на Хърватска | Истра 1961 | 1 - 1 | РНК Сплит | 1.89 | 3.29 | 3.76 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Славен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Първа Лига | Славен | 0 - 1 | РНК Сплит | 1.25 | 4.60 | 13.12 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Динамо Загреб | 1 - 0 | Славен | 1.16 | 6.12 | 15.74 |
| 25.01.2017 | Приятелски срещи | Санкт Пьолтен | 0 - 1 | Славен | 2.27 | 3.36 | 2.69 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Славен | 4 - 0 | Цибалия | 1.33 | 4.34 | 8.77 |
| 09.12.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 0 | Интер Запрешич | 1.64 | 3.46 | 5.18 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 1 | Хайдук Сплит | 3.23 | 3.05 | 2.20 |
| 30.11.2016 | Купа на Хърватска | Осиек | 1 - 0 | Славен | 1.71 | 3.38 | 4.63 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Локомотив Загреб | 0 - 2 | Славен | 1.83 | 3.36 | 3.98 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Славен | 0 - 0 | Риека | 6.35 | 3.58 | 1.52 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Осиек | 1 - 0 | Славен | 1.69 | 3.39 | 4.84 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 0 | Истра 1961 | 1.71 | 3.45 | 4.51 |
| 14.08.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 0 - 0 | Славен | 2.86 | 3.08 | 2.39 |
| 19.03.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 0 | Истра 1961 | 1.49 | 3.71 | 6.58 |
| 06.12.2015 | Първа Лига | Истра 1961 | 0 - 2 | Славен | 2.38 | 3.07 | 2.89 |
| 20.09.2015 | Първа Лига | Славен | 0 - 0 | Истра 1961 | 1.67 | 3.58 | 4.87 |
| 11.07.2015 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 1 | Славен | 2.22 | 3.11 | 3.10 |
| 30.04.2015 | Първа Лига | Истра 1961 | 2 - 2 | Славен | 1.88 | 3.32 | 3.77 |
| 20.02.2015 | Първа Лига | Славен | 2 - 1 | Истра 1961 | 2.07 | 3.28 | 3.24 |
| 25.10.2014 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | Славен | 2.00 | 3.27 | 3.45 |
| 09.08.2014 | Първа Лига | Славен | 1 - 1 | Истра 1961 | 2.16 | 3.30 | 3.21 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Истра 1961 имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 03.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Риека | 22 | +33 | 58 |
| 2 | Динамо Загреб | 22 | +21 | 52 |
| 3 | Хайдук Сплит | 22 | +19 | 41 |
| 4 | Осиек | 22 | +7 | 38 |
| 5 | Славен | 22 | -1 | 27 |
| 6 | Локомотив Загреб | 22 | -2 | 23 |
| 7 | Истра 1961 | 22 | -12 | 22 |
| 8 | Интер Запрешич | 22 | -10 | 21 |
| 9 | РНК Сплит | 22 | -22 | 12 |
| 10 | Цибалия | 22 | -33 | 9 |
Хронология в първенството
| Истра 1961 | |
| Славен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Истра 1961 | Истра 1961 | Славен | Славен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Риека | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Динамо Загреб | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Хайдук Сплит | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Осиек | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Славен | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 6 | Локомотив Загреб | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Истра 1961 | - | - | - | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Интер Запрешич | 4 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | РНК Сплит | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Цибалия | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Истра 1961 | Славен | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 15 | 7 |
Форма в шампионата
| Истра 1961 | Славен | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 10 |
7
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 4 |
1
4 5 |
Голове в шампионата
| Истра 1961 | Славен | |
|
Вкарани
Получени |
22
34 |
23
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
12 |
4
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.00 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.40 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
