Швейцария - Чалъндж Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
4.00 |
4.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.19 |
2.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.32 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивердон ле Бен, а гостите от Ньошател.
Разстоянието между двата града е 32.4 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ивердон-Спорт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Лозана-Уши |
3 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.43 |
3.31 |
2.59 |
| 25.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
5 - 2 |
Кринс |
1.48 |
4.27 |
5.24 |
| 09.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
0 - 2 |
Ивердон-Спорт |
3.16 |
3.62 |
1.97 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Грасхопърс |
2 - 3 |
Ивердон-Спорт |
1.89 |
3.73 |
3.17 |
| 20.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
0 - 0 |
Лозана-Уши |
2.21 |
3.46 |
2.78 |
| 11.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Раперсвил-Йона |
2 - 0 |
Ивердон-Спорт |
3.56 |
3.92 |
1.77 |
| 06.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
4 - 1 |
Стад Нион |
1.39 |
4.66 |
6.17 |
| 01.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.59 |
3.49 |
2.34 |
| 28.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 1 |
Вил |
1.61 |
4.01 |
4.40 |
| 23.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 1 |
Аарау |
2.12 |
3.54 |
2.88 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Ксамакс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 3 |
Аарау |
2.51 |
3.72 |
2.31 |
| 23.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Лозана-Уши |
0 - 0 |
Ксамакс |
1.57 |
4.12 |
4.55 |
| 09.10.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
3 - 0 |
Винтертур |
2.96 |
3.72 |
2.02 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Сошо |
2 - 1 |
Ксамакс |
- |
- |
- |
| 25.09.2026 |
Приятелски срещи |
Цюрих |
3 - 1 |
Ксамакс |
1.66 |
3.90 |
3.82 |
| 18.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
0 - 3 |
Раперсвил-Йона |
1.85 |
3.95 |
3.27 |
| 11.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Стад Нион |
1 - 3 |
Ксамакс |
3.37 |
3.72 |
1.87 |
| 04.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
4 - 0 |
Ксамакс |
2.00 |
3.70 |
3.03 |
| 01.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.59 |
3.49 |
2.34 |
| 28.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
2 - 1 |
Ксамакс |
1.93 |
3.68 |
3.23 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.59 |
3.49 |
2.34 |
| 22.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 2 |
Ксамакс |
1.80 |
3.63 |
3.58 |
| 03.02.2026 |
Купа на Швейцария |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.55 |
3.38 |
2.37 |
| 25.01.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.27 |
3.39 |
2.71 |
| 07.11.2025 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
2 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.58 |
3.38 |
2.35 |
| 31.08.2025 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
3 - 1 |
Ксамакс |
1.86 |
3.62 |
3.40 |
| 07.04.2023 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 0 |
Ксамакс |
1.94 |
3.50 |
3.30 |
| 12.03.2023 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.63 |
3.31 |
2.37 |
| 25.11.2022 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
3 - 1 |
Ксамакс |
2.03 |
3.56 |
3.02 |
| 05.08.2022 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
2 - 3 |
Ивердон-Спорт |
2.86 |
3.39 |
2.19 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ивердон-Спорт имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лозана-Уши |
12 |
8 |
4 |
0 |
23 |
5 |
+18 |
28 |
| 2 |
Винтертур |
12 |
7 |
3 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
24 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
12 |
6 |
4 |
2 |
23 |
14 |
+9 |
22 |
| 4 |
Кринс |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
19 |
+2 |
16 |
| 5 |
Ксамакс |
12 |
5 |
1 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
16 |
| 6 |
Аарау |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
15 |
| 7 |
Етоил Каруж |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Раперсвил-Йона |
12 |
3 |
2 |
7 |
18 |
25 |
-7 |
11 |
| 9 |
Вил |
12 |
2 |
5 |
5 |
18 |
27 |
-9 |
11 |
| 10 |
Стад Нион |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
29 |
-17 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ивердон-Спорт |
|
| Ксамакс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ивердон-Спорт |
Ивердон-Спорт |
|
Ксамакс |
Ксамакс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лозана-Уши |
0 - 0 |
3 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Винтертур |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Кринс |
5 - 2 |
0 - 2 |
5 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 5 |
Ксамакс |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Аарау |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Етоил Каруж |
1 - 1 |
0 - 2 |
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Раперсвил-Йона |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 9 |
Вил |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Стад Нион |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ивердон-Спорт |
Ксамакс |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
2 |
6 |
| Вкарани Голове |
23 |
16 |
| Получени Голове |
14 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.92 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
83% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
67% |
58% |
| Над 1.5 |
92% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
83% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
13 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.17 |
1.17 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
83% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
4.00 |
4.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.19 |
2.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.32 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака