Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Медил, а гостите от Алоа.
Разстоянието между двата града е 48.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бейвю Стейдиъм,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Бейвю Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийст Файф - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.14 |
3.22 |
3.04 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 3 |
Ийст Килбрайд |
3.08 |
3.47 |
2.03 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 2 |
Монтроуз |
2.33 |
3.08 |
2.85 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.38 |
3.31 |
2.61 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Клайд |
1 - 4 |
Ийст Файф |
2.59 |
3.46 |
2.29 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Рос Каунти |
6.42 |
4.07 |
1.42 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
0 - 0 |
Ийст Файф |
1.83 |
3.45 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 0 |
Хамилтън |
3.59 |
3.30 |
1.91 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
2 - 1 |
Ийст Файф |
1.94 |
3.27 |
3.54 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Спартанс |
1.78 |
3.62 |
3.65 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Чалъндж Къп |
Анан Атлетик |
0 - 0 |
Алоа Атлетик |
3.03 |
3.28 |
2.11 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 3 |
Хамилтън |
3.80 |
3.48 |
1.80 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Рос Каунти |
4 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.29 |
5.12 |
7.39 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Ийст Килбрайд |
2.48 |
3.37 |
2.48 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
2.34 |
3.21 |
2.72 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Алоа Атлетик |
3.24 |
3.36 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Питърхед |
1.87 |
3.41 |
3.63 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
0 - 2 |
Алоа Атлетик |
2.52 |
3.24 |
2.52 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
3 - 0 |
Монтроуз |
2.08 |
3.34 |
3.07 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Алоа Атлетик |
2 - 1 |
Странрар |
1.79 |
3.50 |
3.78 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 0 |
Ийст Файф |
1.93 |
3.41 |
3.41 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
2 - 0 |
Ийст Файф |
1.70 |
3.65 |
4.11 |
| 28.02.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 2 |
Алоа Атлетик |
3.40 |
3.44 |
1.91 |
| 18.10.2025 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.55 |
3.20 |
2.47 |
| 09.08.2025 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.87 |
3.33 |
2.19 |
| 16.07.2024 |
Купа на Лигата |
Алоа Атлетик |
0 - 0 |
Ийст Файф |
2.00 |
3.47 |
3.22 |
| 12.07.2022 |
Купа на Лигата |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Ийст Файф |
1.65 |
3.70 |
4.51 |
| 26.03.2022 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 3 |
Алоа Атлетик |
2.62 |
3.14 |
2.49 |
| 12.02.2022 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 3 |
Ийст Файф |
1.90 |
3.42 |
3.51 |
| 04.12.2021 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.74 |
3.47 |
2.23 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ийст Файф имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
9 |
8 |
1 |
0 |
31 |
5 |
+26 |
25 |
| 2 |
Хамилтън |
9 |
8 |
1 |
0 |
21 |
2 |
+19 |
25 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 4 |
Монтроуз |
10 |
5 |
0 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
15 |
| 5 |
Еърдриониънс |
10 |
3 |
4 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
13 |
| 6 |
Куин ъф Саут |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
27 |
-16 |
10 |
| 7 |
Ийст Файф |
10 |
1 |
6 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 9 |
Питърхед |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
7 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
10 |
1 |
3 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ийст Файф |
|
| Алоа Атлетик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ийст Файф |
Ийст Файф |
|
Алоа Атлетик |
Алоа Атлетик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рос Каунти |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Хамилтън |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
0 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Монтроуз |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
3 - 0 |
|
|
| 5 |
Еърдриониънс |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Куин ъф Саут |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Ийст Файф |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Алоа Атлетик |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Питърхед |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Коув Рейнджърс |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ийст Файф |
Алоа Атлетик |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
8 |
9 |
| Получени Голове |
11 |
13 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.10 |
1.30 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
60% |
70% |
| Гол/Гол |
50% |
40% |
| Над 1.5 |
70% |
70% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
10% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
7 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
60% |
60% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
60% |
| Над 2.5 |
60% |
20% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака