Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 14 юли, 2026
21:45
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.70 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Медил, а гостите от Грийнок.
Разстоянието между двата града е 111.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бейвю Стейдиъм,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Бейвю Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийст Файф - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Ийст Файф |
1.27 |
5.27 |
8.74 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
0 - 0 |
Ийст Файф |
2.17 |
3.25 |
2.96 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
6.18 |
4.26 |
1.41 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
2 - 0 |
Ийст Файф |
1.70 |
3.65 |
4.11 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 1 |
Питърхед |
2.53 |
3.39 |
2.40 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
1 - 0 |
Ийст Файф |
1.78 |
3.57 |
3.76 |
| 28.03.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Стенхаусмюър |
4.62 |
3.36 |
1.68 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 2 |
Ийст Файф |
1.54 |
3.87 |
4.95 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Келти Хартс |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.05 |
3.25 |
3.18 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 3 |
Хамилтън |
2.37 |
3.30 |
2.61 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Грийнок Мортън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грийнок Мортън |
0 - 0 |
Странрар |
1.62 |
3.60 |
4.50 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 1 |
Еърдриониънс |
2.22 |
3.28 |
2.90 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рос Каунти |
4 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.99 |
3.27 |
3.44 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.83 |
3.40 |
3.88 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
3 - 2 |
Грийнок Мортън |
1.90 |
3.23 |
3.80 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
3 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.84 |
3.33 |
3.91 |
| 28.03.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
Арброут |
2.71 |
2.97 |
2.54 |
| 21.03.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.80 |
3.40 |
4.01 |
| 13.03.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Партик Тисъл |
3.89 |
3.31 |
1.85 |
| 07.03.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 2 |
Сейнт Джонстън |
5.47 |
3.81 |
1.53 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.07.2024 |
Купа на Лигата |
Ийст Файф |
3 - 0 |
Грийнок Мортън |
6.25 |
4.46 |
1.40 |
| 03.04.2021 |
Купа на Шотландия |
Ийст Файф |
1 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.42 |
3.89 |
2.25 |
| 19.01.2019 |
Купа на Шотландия |
Ийст Файф |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
3.83 |
3.60 |
1.81 |
| 03.08.2013 |
Купа на Лигата |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Грийнок Мортън |
3.71 |
3.64 |
1.80 |
| 27.03.2004 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
1 - 0 |
Грийнок Мортън |
- |
- |
- |
| 14.02.2004 |
Първа Лига |
Грийнок Мортън |
1 - 1 |
Ийст Файф |
- |
- |
- |
| 16.11.2003 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 0 |
Грийнок Мортън |
- |
- |
- |
| 30.08.2003 |
Първа Лига |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
Ийст Файф |
- |
- |
- |
| 08.02.2003 |
Втора Лига |
Грийнок Мортън |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.20 |
3.19 |
2.95 |
| 14.12.2002 |
Втора Лига |
Ийст Файф |
1 - 4 |
Грийнок Мортън |
2.22 |
3.20 |
3.05 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ийст Файф имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийст Файф класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Грийнок Мортън класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.70 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите